رفتن به مطلب

تغییر استایل

پست های پیشنهاد شده

اموزش استفاده از افزونه فایرباگ برای پیدا کردن مکان استایل ها در مرورگر فاریرفاکس در انجمن موجوده ، پیدا کرده و بخونید و باهاش خیلی راحت میتونید هر کاری بکنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی از دوستا متاسفانه شیوه صحیح جستجو در انجمن رو بلد نیستند که فکر میکنم باید یک آموزش کامل در یک تاپیک جداگانه قرار داده بشه .

برای جستجو در انجمن نباید یک جمله یا عبارت رو جستجو کنید ، اینجوری که چیزی پیدا نمیکنید . باید فقط یک کلمه رو جستجو کنید یا نهایتا دو کلمه .

میزدین فایرباگ یا firebug ده ها مورد براتون لیست میکرد که احتمالا اینو جستجو کردین : آموزش کار با افزونه فایرباگ یا یه چیزی شبیه این .

نکته بعدی اینکه نیاز نیست همیشه از جستجو استفاده کنید ، آموزش استفاده از فایرباگ کجا میتونه باشه ؟ مشخصه تو بخش آموزش های انجمن ، میرفتین تو بخش آموزش ها همونجا راحت پیدا میکردین .

اینم تاپیک مربوطه :

http://presta-shop.ir/forum/Thread-285-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C-Firebug

لینک به دیدگاه

به همون لینکی که گذاشتم بری معلومه من دقیقا عین متن خودتون رو جستجو کردم

عزیزم شما مدیر اینجا هستی همیشه میای میدونی چی کجا هست شما الان برو اینجا

http://sharetronix.ir/forum/

اگه تونستی نسخه گولدش رو پیدا کنی ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...