رفتن به مطلب

خرابی هدر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

هدر سایت من کلا به هم ریخته و میتونم درستش کنم کسی میتونه کمکم کنه

اگه نمیشه درست کرد راهی هست که پریستا را به تنظیمات دیفالت خود برگرداند

لطفا کمک کنید

www.shop.mehrezahra.ir

تازه وقتی اول ثبت نام میکنید و بعد خرید دیگر سبد خرید باز نمیشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گرامی قبلا اینکار را انجام دادم فایده ای نداره.مشکل از قالب و خرابی نیست.هر قالب دیگه ای هم نصبدیا اپ کنی همینه.حتی قسمت هدر را نیز ویرایش کردم و سورس ان را دوباره بارگذاری کردم فایده ای نداشت.این یه مشکلمه.مشکل دوم مربوط به قسمت کوپن ها میشه.وقتی دو تا کوپن با درصد های تخفیف متفاوت ایجاد میکنی و به سبد خریدت اعمال میکنی میریزه به هم و در صد کوپن ها یکسان میشه.علاوه بر ان چطوره میشه فقط به هر سبد خرید یک کوپن اختصاص داد و نه بیشتر

لینک به دیدگاه

در ضمن من داخل پوشه config دیباگ را روی on هم گذاشتم .ولی فایل error log را روی سرور و روت اصلی پیدا نمیکنم.در ضمن داخل انجمن هم در مورد نحوه روشن کردن دیباگ سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.وقتی وارد منوی مدیریتم میشم یک کادر کوچک ظاهر میشه مینویسه technical error -eror لطفا کمکم کنید

لینک به دیدگاه

روی لوکال پرستاشاپ رو نصب کنید .

از طریق ماژول import/export theme که از ماژول های دیفالته ، قالب پیشفرض رو خروجی بگیرین . بعد اون فایل زیپ رو با استفاده از همون ماژول ، از مدیریت ایمپورت کنید تا تنظیمات هوک ها و جاگیریها رو اتوماتیک به حالت اول برگردونه .

هر چند الان هم در هدر شما من مشکل خاصی نمیبینم !

لینک به دیدگاه

سلام.لینکهای تماس با ما سر جایش مانده لینک ریال و تومان حذف و بقیه لینک ها به زیر سبد خرید منتقل شده

در مورد کوپن ها چه تدبیری دارید

وقتی به طور مثال دو کوپن یکی 10 درصد تخفیف و دیگری 30 درصد میسازی و وارد سبد خرید میکنی دومین کوپن واردی درصدش برابر ا اولین کوپن میشود.همچنین چطور میشود به هر مشتری این امکان را داد که فقط یکبار در طول خرید از کوژن استفاده کنه

یعنی برای هر سبد خرید یک کوپن نه بیشتر

راستی ممنونم از راهنماییت

لینک به دیدگاه

برای اینکار استفاده یکجا با کوپن های دیگر رو باید غیرفعال کنید برای هر کوپن . تا فقط در آن واحد بشه یک کوپن رو استفاده کرد و با کوپن های دیگه مخلوط نشه تو سبد خرید

لینک به دیدگاه

راستی من هر موقع وارد میشم این ارور هم میده در منوی مدیریت

یک پنجره کوچولو باز میشه و مینویسه

alert

TECHNICAL ERROR: [object Object]

شما در حال حاضر با نام دامنه زیر متصل هستید: www.shop.mehrezahra.ir

This is different from the main shop domain name set in "Multistore" page under the "Advanced Parameters" menu: shop.mehrezahra.ir

اگر می خواهید نام دامنه ی اصلی فروشگاه را تغییر دهید اینجا را کلیک کنید

یکبار تنظیمات سئو قسمت یو ار ال اشنا را دستکاری کردم دیگه بالا نیومد از دیتابیس مقادیر برگرداندم ولی همچنان خرابه باید چیکارش کنم

لینک به دیدگاه

خیلی سادست . شما وقتی وارد مدیریت میشین نباید www ابتدای آدس تو مرورگر بزنید . بدون www وارد بشین اون خطا رو نشون نخواهد داد ، البته اهمیت زیادی هم نداره و میتونید نادیده بگیرین

لینک به دیدگاه

با سلام

هدر سایت من کلا به هم ریخته و میتونم درستش کنم کسی میتونه کمکم کنه

اگه نمیشه درست کرد راهی هست که پریستا را به تنظیمات دیفالت خود برگرداند

لطفا کمک کنید

www.shop.mehrezahra.ir

تازه وقتی اول ثبت نام میکنید و بعد خرید دیگر سبد خرید باز نمیشه

سلام

مشکل سبد خریدت حل شد؟؟

منم مشکل تو رو دارم .اگه درست شده منو هم راهنمایی کن؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...