رفتن به مطلب

قالب تخصصی مدیا ( قالب مالتی مدیا )

پست های پیشنهاد شده

با قالبی دیگر در خدمت کاربران عزیز انجمن هستیم :)

post-366-14373018798684_thumb.jpg

میشه گفت فروشگاه های زیادی تو اینترنت محصولات مالتی مدیا به فروش می رسونند و نمیشه منکر پرطرفدار بودن این محصولات در بین مردم ایران و مخصوصا جوانان شد . با در نظر گرفتن این موضوع ، قالبی که متناسب و زیبا باشه میتونه خیلی کمک کنه تا افراد بیشتری به سمت استفاده از پرستاشاپ متمایل گردند .

قالب مدیا مخصوص فروش محصولات مالتی مدیا اعم از فیلم ، سریال ، مستند ، انیمیشن و محصولات نرم افزاری ، بازی و سرگرمی با طراحی متفاوت تر از قالب های دیگر برای نسخه 1.4 و نسخه 1.5 منتشر گردید . چیزی که این قالب رو متمایزتر از قالب های دیگه میکنه ، تغییرات عمده در ظاهر و کد نویسی اون هستش . حذف صدها کد اضافه و بهینه سازی استایل ها و تغییرات عمده در بخش ثبت نام و ثبت سفارش این تضمین رو به خریدار میده که با یک قالب حرفه ای و متفاوت روبرو هست .

مشخصات کلی قالب :

نام قالب : مدیا ( MEDIA )

تعداد ستون : تک ستونه و دو ستونه

عرض قالب : ثابت - متغیر

رنگبندی : خاکستری متمایل به بنفش ، مشکی ، زرد

مناسب برای فروشگاه های : فیلم ، انیمیشن ، مستند ، بازی ، نرم افزار و محتوای دیجیتال

============================================================

توضیحات تکمیلی :

قالب مدیا به دور از هر گونه ماژول اضافی و ناکارآمد طراحی شده است ، اساس طراحی این قالب سادگی و ایجاد فضای مناسب برای عرضه محصولات مالتی مدیا بوده است . فضای تاریک با رگه هایی از رنگ زرد بهترین رنگبندی برای فروشگاه های محصولات مالتی مدیا میباشد که در این قالب به خوبی رعایت شده است . زیبایی این قالب به عکس محصولات وابستگی زیادی دارد ، بنابراین افرادی که به عکس های محصولات خود اهمیت نمیدهند از خرید این قالب خودداری نمایند ! طراحی این قالب به شکلی هست که با عکس محصولات ست شده و زیبایی آن تکمیل میگردد.

نسخه های متعدد قالب :

این قالب برای هر دو نسخه 1.4 و 1.5 دارای نسخه های متعددی هست که برآورده کننده تمام سلیقه هاست . برای هر نسخه 4 قالب با ساختاری تقریبا متفاوت تهیه شده است . ساختاری های مختلف قالب مدیا عبارتند از :

1 - قالب با عرض ثابت 980 پیکسل ، دوستونه

2 - قالب با عرض ثابت 980 پیکسل ، تک ستونه

3 - قالب با عرض متغییر متناسب با رزولوشن های بالای صفحه نمایش ، دو ستونه

4 - قالب با عرض متغییر متناسب با رزولوشن های بالای صفحه نمایش ، تک ستونه

توضیح اینکه قالب با عرض متغییر ، ویژگی جالبی دارد و آن اینکه با رزولوشن های بالا مثلا 900*1600 سازگاری کاملی دارد و عرض فروشگاه + عکس محصولات و ایتم ها با افزایش رزولوشن تصویر ، افزایش پیدا میکنند و این یعنی افرادی که مانیتور بزرگ دارند تصویر مناسبی در سایت شما خواهند دید و سایت در وسط صفحه نخواهد ماند و کشیده تر شده و به طرز جالبی عرض مانیتور رو پر خواهد کرد . در شکل زیر تفاوت نسخه با عرض ثابت و متغییر به خوبی نمایش داده شده است . قالبی که با رزولوشن های بالا همخوانی دارد گرانتر از نسخه با عرض ثابت میباشد و طبیعتا فردی که استفاده میکند باید موارد بیشتری را رعایت کنید و به اصطلاح حرفه ای تر باشد .

post-366-14373018801607_thumb.jpg

همچنین برای تنوع ، یک نسخه از قالب بدون ستون طراحی شده است . طراحی بدون ستون و قالب هایی که فقط ستون مرکزی دارند تقریبا برای فروشگاه ها مد شده و افراد زیادی دوست دارند فروشگاهشون بدون ستون باشه . برای این طیف از کاربران ، یک نسخه از قالب بدون ستون طراحی شده . قالب با ستون و بدون ستون تفاوتی در قیمت با هم ندارند :)

پیش نمایش صفحات قالب با عکس و توضیحات ( کلیه عکس ها از نسخه fixed قالب و نسخه 1.4 پرستاشاپ می باشند )

1 - صفحه اصلی :

همانطور که مشاهده میکنید صفحه اصلی بسیار ساده و شیک طراحی شده ، دو ماژول محصولات جدید و پیشنهادی ( پرطرفدار ) در صفحه اصلی قرار داده شده اند . برای حفظ زیبایی کلیه اطلاعات خرید مخفی شده اند و فقط قیمت محصول زیر هر عکس نمایش داده میشود . با رفتن ماوس روی هر عکس دکمه خرید پستی و تعداد دیسک ظاهر میگردد . بله تعداد دیسک . اگر محصولات شما دی وی دی هستند یا سی دی و یا امثال آن ، میتوانید تعداد دیسک را از مدیریت وارد کنید و در بخش کاربری این تعداد نمایش داده خواهد شد .

هدر و فوتر ساده طراحی شده و تقریبا قرینه هم دیگر میباشند . ماژول محصولات دارای تخفیف که 4 محصول رو نشون میده در ستون راست قرار داده شده است . در نسخه بدون ستون همانطور که میبینید ستون راست حذف شده است :

post-366-14373018802039_thumb.jpgpost-366-14373018803098_thumb.jpg

2 - صفحه محصول :

تغییرات عمده ای در صفحه محصول انجام گرفته ، هم از نظر کد نویسی هم شکل ظاهری . همانطور که در شکل میبینید این صفحه به کل متحول شده و شبیه هیچ یک از قالب های پرستاشاپ نیست . یکی از بهترین قسمت های قالب مدیا همین صفحه محصول است . با طراحی جدید ، سیستم زبانه ( tab ) از این قالب حذف شده و آیتم ها زیر هم نمایش داده میشوند که فکر کنم خیلی بیشتر طرفدار دارد ، لااقل در ایران.

خوب حتما با دیدن عکس اولین چیزی که به ذهنتون میاد اینه که خوب چطوری میشه عکس بزرگ محصول رو دید ؟ حتما با زوم ؟ با باز شدن کادر fancy box ؟؟ هیچ کدام . برای دیدن عکس بزرگ محصول کافیست روی عکس کوچیک کلیک کنید تا کلیه کادرهای توضیحات و دکمه های خرید با افکت جی کوئری به شکل جالب بسته شده و عکس بزرگ محصول در وسط صفحه ظاهر میگردد . با کلیک دوباره بر روی عکس محصول عکس بزرگ ناپدید و کادرها دوباره باز میگردند .

post-366-14373018804189_thumb.jpgpost-366-1437301880536_thumb.jpg

امکان دیگر در این صفحه ، قرار دادن دکمه خرید پستی میباشد . چون در این قالب ، توضیحات کوتاه حذف شده و به درد نمیخوره ، از توضیحات کوتاه به عنوان لینک خرید پستی بهره گرفته شده . شما تنها کافیست لینک خرید پستی را در کادر توضیحات کوتاه تو مدیریت وارد کنید تا دکمه خرید پستی در صفحه محصول و همچنین صفحه اول ظاهر بشه .

سعی شده تا قسمت نظرات بیشتر روش کار بشه ، قسمت نظرات و امتیاز دهی به محصول در این قالب برجسته تر طراحی شده است .

post-366-1437301880611_thumb.jpg

3 - طراحی مجدد صفحه سبد خرید پرستاشاپ و کوتاه کردن فرایند ثبت نام و ثبت سفارش

میتونم بگم صفحه سبد خرید پرستاشاپ در قالب دیفالت و بقیه قالب ها اصلا توجهی بهش نمیشه ، در حالی که این یکی از مهم ترین بخش های یک فروشگاه محسوب میشه و اهمیت زیادی داره . حقیقتا شما هم مثل من از سبد خرید پرستاشاپ خسته شده اید . ایتم های اضافی و به درد نخور زیادی تو این صفحه وجود داشتند که همگی حذف شدند .

بزرگترین تغییر در کد نویسی در همین صفحه صورت گرفته ، تبدیل جدول ها ( table ) و طراحی دوباره با div شکل ظاهری بهتری به این صفحه بخشیده .

post-366-14373018807529_thumb.jpg

4 - طراحی گرافیکی بخش حساب کاربری مشتری

مشتری ها پایه و ستون های یک فروشگاه هستند ، بدون مشتری هیچ فروشگاهی حتی اگه پشتوانه دولتی و سازمانی و ارگانی داشته باشه پابرجا نمیمونه :D برای همین باید به راحتی مشتری اهمیت داد . در اکثر قالب های خارجی یا داخلی مشاهده میکنم که به صفحه کاربری اهمیتی داده نمیشه ، چرا ؟ چون در دید نیست ، حتی خودم هم در خیلی از قالب ها اصلا فراموش میکنم که چنین صفحه ای هم وجود داره :) تو این قالب سعی کردم این صفحات خجالتی و گوشه گیر رو هم یادی کنم :

post-366-14373018809536_thumb.jpg

دموی قالب نسخه 1.4 : ( قالب با عرض ثابت و دو ستونه )

نام کاربری و رمز عبور برای مشاهده دمو : mediatheme

برای خرید قالب مختص نسخه 1.4 پرستاشاپ اینجا کلیک کنید

دموی نسخه 1.5 : ( قالب با عرض متغیر و رنگبندی متفاوت )

برای خرید قالب مختص نسخه 1.5 پرستاشاپ اینجا کلیک کنید

media15_pack.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به دلیل تفاوت عمده برخی قسمت های این قالب با بقیه قالب ها یک توضیح کوتاه میدم تا خریداران این قالب راحت تر به قالب عادت کنند .

آموزش کار با قالب مدیا 1.4 و 1.5

1 - به هیچ وجه در این قالب از توضیحات کوتاه استفاده نکنید ، توضیحات کوتاه در این قالب کاربرد دیگری دارد و فقط در موارد زیر باید استفاده گردد ، وگرنه باید خالی رها کنید :

الف ) اگر پنل پستی دارین ( فروتل ، هموار ، ایران مارکت سنتر و .. ) و در این پنل ها محصولی ثبت کرده این ، میتونید لینک مستقیم خرید پستی اون محصول رو کپی کنید تو کادر توضیحات کوتاه . به عبارتی مشتری با یک کلیک میره و محصول رو ثبت میکنه خارج از سایت شما و محصول فقط در پنل پستی شما ثبت میشه http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png

ب ) در صورتی که پنل پستی ندارین ، اگر در سایت های همکاری در فروش عضویت دارین میتونید محصولاتی که سود خوبی دارن توضیحات و عکس و .. رو وارد پرستا کنید و لینک بازاریابی اون محصول رو تو کادر توضیحات کوتاه وارد کنید ، مشتری با کلیک بر اون دکمه منتقل میشه به فروشگاه مقصد و سفارش رو تکمیل میکنه و شما سودتون رو میگیرین :)

ج ) خالی رها کنید تا دکمه ای با این عنوان در فروشگاه شما ظاهر نشه ! :D

2 - در صفحه اصلی این قالب ، برای محصولات یک دکمه میتونه وجود داشته باشه ، در صورت وجود یکی دکمه بعدی مخفی خواهد شد . و دکمه ای که ارجحیت داره دکمه خرید پستی هست . در صورت تعیین نکردن لینک خرید پستی ، دکمه افزودن به سبد خرید جایگزین خواهد شد به صورت اتوماتیک .

3 - عکسی که برای محصولات آپلود میکنید باید 800*560 پیکسل باشد یا اگر بزرگتر یا کوچیکتر است همین ضریب عرض و ارتفاع توش رعایت شده باشه . عکس باید بدون حاشیه سفید یا سیاه یا هر چیز دیگری باشد تا زیباتر به نظر برسد . در این قالب امکان قرار دادن یک عکس برای هر محصول وجود دارد بنابراین باید عکسی با کیفیت و مناسب انتخاب کنید .

4 - عکسایی که در بخش توضیحات کالا قرار داده میشود اگر با پس زمینه تاریک تر باشند زیبایی بیشتری دارند ، همچنین عکسایی با رنگ های سبز و آبی و زرد جلوه بهتری در این قالب دارند.

5 - منوی بالای سایت هیچ زیر منویی قبول نمیکند ، باید در چیدمان منو ، لینک ها رو برعکس بچینید تا در بخش کاربری درست نمایش داده بشه .

6 - اگر محصولات شما سی دی ، دیوی دی یا هر نوع دیسک دیگری باشد ، در این قالب این امکان برای شما مهیاست تا در بخش کاربری برای هر محصول تعداد دیسک نیز مشخص گردد . برای اینکار کافیت در مدیریت زمانی که محصولی وارد میکنید در فیلد مرجع ، تعداد دیسک را وارد کنید مثلا : 4 دی وی دی

موارد دیگر هم با کمی دقت خود عزیزان میتونند کشف کنند .

لینک به دیدگاه

دوستان دموی نسخه 1.5 نیز قرار داده شد ، با رنگبندی ، کارکرد و محصولات متفاوت . کافیست مرورگر خودتون رو کوچیک کنید تا سازگار شدن قالب رو با انواع رزولوشن های بالا و پایین مشاهده رو مشاهده کنید .

دموی نسخه 1.5 : ( قالب با عرض متغیر )

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام خسته نباشید ماژولی واسه تبلغات میشه اضافه کرد من میخوام تبلیغ دستگاه های Xbox و playstation بزارم میخوام ببینم کجای قالب میشه گذاشت ممنون مشیم اگه بگید مرسی.

لینک به دیدگاه

سلام یک سوال داشتم اگه قالب رو خریدم روی یک هاست فقط قابل استفاده است یا روی هاست های نامحدود میشه استفاده کرد ممنون اگه جواب بدین مرسی

لینک به دیدگاه

سلام یک سوال داشتم اگه قالب رو خریدم روی یک هاست فقط قابل استفاده است یا روی هاست های نامحدود میشه استفاده کرد ممنون اگه جواب بدین مرسی

ببینید ، قالب اشتراکی ، چون به یک نفر تعلق نداره ، بنابراین به شدت زیر نظر قوانین کپی رایت قرار داره ، یعنی حق امتیاز قالب برای طراح محفوظه و حتی پس از خرید توسط شما یا اشخاص دیگه ، صاحب امتیاز قالب طراح قالبه و خریدار و استفاده کننده حق نشر ، فروش یا انتقال قالب به دیگران رو نداره .

شما میتونید مثلا اگه 3 تا سایت دارید رو هر سه تا نصب و استفاده کنید ، اما به شرطی که هاست ، دامنه و مدیر سایت ها دقیقا شخص شما باشین . اما پشتیبانی قالب ها فقط روی یک هاست و یک دامنه میباشد . یعنی بعد خرید از شما آدرس دامنه اصلی خواسته میشه و فقط مشکلاتتون رو روی اون دامنه میتونید از ما پشتیبانی بخواین .

قالب های اختصاصی که کاملا برعکسه و قوانین متفاوتی داره ، قالب اختصاصی صاحب امتیازش ، اون کسی هست که سفارش طراحی میده و بعد از تحویل قالب ، چون قالب مال خودشه میتونه هر کاری دلش بخواد باهاش بکنه ، حتی میتونه قالب خودشو بده یکی دیگه هم استفاده کنه ، چون صاحب امتیاز قالب خودشه .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام یک لطفی میکنین شاخه ایجاد شده محصول هست نوشه ADD TO CARD اگه لطف کنید بکنید افزودن به سبد خرید مثل صفحه اول ممنون میشم

سلام من میخوام کلمه با مالیات برداشته بشه چیکار کنم مرسی

لینک به دیدگاه

برین به بخش بومی سازی / ترجمه ها و ترجمه های بخش کاربری و عبارت رو پیدا کنید و ترجمش کنید .

مالیات هم از مدیریت از منوی بومی سازی پیدا کنید و غیرفعالش کنید .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

قالب خیلی خوبیه ،اما اگر کلید جستجو و منوی های آبشاری بتونید بهش اظافه کنید خیلی عالی میشه

من خودم الان سالیانه فروشنده فیلم وسریالم،کلید جستجو به شدت برای فروشگاهای فیلم نیازه ،چون عناوینش بیش از حد زیاده! ومشتری خیلی راحت به فیلم مورد نظرش میرسه!

لینک به دیدگاه

من این قالب را خریداری کردم

میخواستم ببینم برای تغییردراستایل جستجوی سریع و ستون شاخه ها دقیق باید کدام فایل را ویرایش کنم؟!!!!

http://up.kermanbazar.com/images/m5ztnwz2ooryrmc729w1.jpg

http://up.kermanbazar.com/images/spd35ev84p1rgfwz42h6.jpg

همینطور که میبینید در جستجوی سریع اصلا نتایج مشخص نیست!

ودرستون شاخه هانیز سایزفونت ورنگ فونت مناسب نیست

من css های به آدرس زیر را ویرایش کردم

media14\css\modules\blockcategories...

media14\css\modules\blocksearch...

اما مثل اینکه اینا نیستن

ممنون میشم راهنماییم کنید

اینم آدرس سایت

http://tazminkore1.ir

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

استاد من این قالبو دارم

میخوام مثل این www.parsiamarket17.ir بشه

آیا باید حتما قالب همینو برام بزنید؟

یا باهمین قالبی دارم میشه؟

بخواییم یک هاست خوب بگیریم و 1.5 روش نصب کنیم

این قالبی من دارم 1.4

برام تبدیلش کنین ب 1.5 بعد همه این امکاناتی ک این سایت داره داشته باشه حدودا چند میشه؟

ممنون میشم پاسم ب بازارچه ندین

من کاره خودتونو بیشتر میپسندم

لینک به دیدگاه

این قالب کجا و اون قالب کجا !! طرح سایتی که مد نظر دارین باید اختصاصی طراحی بشه ، با تغییر قالب نمیشه به اون شکل و شمایل و امکانات دست یافت ، یعنی هزینه تغییر قالب مساوی با هزینه طراحی قالب اختصاصی خواهد بود . چند تا ماژول هم نیاز دارین که مهم ترینش زبانه ها در صفحه اصلی هست .

در ضمن بازارچه و غیر بازارچه نداریم ، قالب های سفارشی مشتریان رو با همکاری مدیران و همیاران طراحی میکنیم و بنده نیز جزو گروه طراحی بازارچه هستم . اگر دوست شخص خاصی قالب شما رو طراحی کنه از بازارچه پیام بدین و آخر پیامتون اعلام کنید که فلان شخص برام طراحی کنه . تیم بازارچه نیز قالب رو میدن شخصی که شما دوست دارین طراحی میکنه .

برآورد قیمت هم زمانی که در بازارچه پیام دادین براتون میفرستم .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

بهمن جان من هر بلاکی به جر بلاک های اصلی بخوام به ستون سمت راستی اضافه کنم sep.gif میره توی تایتل و بهم ریخته میشه

مثل عکس زیر :

http://khorjinapp.ir/unkown-user-data/uploads/Capture-781.JPG

باید کجا رو تغییر بدم ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام قالب بسیار قشنگیه

ببخشید همه ماژولی میشه به سایت اضافه کرد دیگه درسته؟

من این ماژول هارو میخوام اضافه کنم امکانش هست؟

امتیاز دهی به محصول

رهگیری سفارش

امار فروشگاه

تعداد فروخته شده

اخبار و اطلاعیه ها

پشتیبانی انلاین یاهو

نمایش معکوس (مهم)

اسلایدر بلوکی (مهم)

لینک به دیدگاه

نه هر ماژولی رو نمیشه اضافه کرد به این قالب ، چون ساختارش کمی متفاوته . مخصوصا صفحه محصول که کلی ادیت شده و نمیشه زیاد روش ماژول نصب کرد . تو ستون راست میتونید هر ماژول بذارین . تو ستون وسط و صفحه اصلی هم میتونید ، اما ممکنه نیاز داشته باشه ظاهر ماژول ها با قالب ست بشن . کلا اگه میخواین کلی ماژول اضافه کنید این قالب به دردتون نمیخوره .

لینک به دیدگاه

بهمن جان اگر با 4 خط کد مشکل حل میشه خودم انجام میدم فقط جاش رو بگید

بعدشم یه سوال دیگه ماژوال محصولات جدید در شاخه در صفحه اصلی با این قالب هماهنگه؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام

شغل من فروش نرم افزار بازی و.. هستش.چند وقتیه که میخوام فروش اینترنتی رو هم راه بندازم.بین فروشگاه سازها و.. تحقیق کردم و به پرستا شاپ رسیدم.

توی قالب های پرستا شاپ, قالب مدیا به نظرم خیلی با شغل ما همخوانی داره.فقط من چون آماتور هستم چند تا سوال داشتم که ممنون میشم طراح قالب و بقیه دوستان اگر اطلاعی دارن کمک کنن

1:امکان اضافه کردن ماژول نماد اعتماد الکترونیکی به این قالب هستش؟

2:امکان قرار گیری کادر جسسجو محصول توی صفحه اصلی قالب هستش؟

3:منو های بالا قالب(هدر) آبشاری نمیشن؟ میشه کاری کرد که آبشاری بشن؟

4:در سمت چپ سایت هم میشه ستون ایجاد کرد؟

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...