رفتن به مطلب

قالب تخصصی مدیا ( قالب مالتی مدیا )

پست های پیشنهاد شده

1 - بله

2 - بله

3 - فعلا خیر

4 - خیر ، این قالب دو ستونه هست ، اگر قالب سه ستونه نیازد ارین میتونید قالب کلاسیک رو خریداری کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از راهنمایی شما

خب همانطور که گفتم کار ما فروش مدیا هستش و این قالب همخوانی خیلی خوبی با کاره ما داره.طراحی گرافیکی واقعا خوبی داره این قالب.قالب کلاسیک هم خوبه ولی این قالب یه چیز دیگست.به نظرم وقتی مشتری این قالب رو میبینه جذبش میشه, و از لحاظ رابط کاربری خیلی کاربر پسند تره

خب چند تا سوال دیگه هم دارم که از خدمت شما می پرسم

1:میشه بگین چند تا ماژول میشه به صفحه اصلی سایت اضافه کرد؟

2:فکر کنم هر ماژولی رو نشه اضافه کرد.میشه ماژول های سازگار رو نام ببرید؟

3:در آینده امکانات بیشتری رو به این قالب اضافه میکنین؟

4:در بالا گفتین که منو های بالا قالب فعلنه آبشاری نمیشن.پس احتمالا در آینده این قابلیت اضافه میشه.درسته؟

5:مثلا ماژول هایی توی قالب کلاسیک هستن و برای ما بسیار هم میتونن کاربرد داشته باشن رو نام می برم.

ماژول های محصولات جدید که محصولات توی اون متحرک هستن,

ماژول فروش ویژه با شمارنده معکوس,

پرفروش ترین ها

ماژول اخبار و اطلاعیه ها

امکان اضافه کردن این ها هستش؟اگر این ها اضافه بشن خیلی عالی میشه

6:در ستون ثابت سمت راست امکان قرار گیری دسته بندی موضوعات(با قابلیت نمایش آبشاری ) وجود داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

چرا هیچ کس پاسخ سوال های بالا رو نمیده؟

اما یه سوال مهم تر دارم میشه از تم قالب مدیا استفاده کرد و امکانات قالب هایی مثل سبز و خاکستری 3 رو روش قرار داد؟

اگر میشه میتونین هزینش رو هم بگین.لطفا سریع تر پاسخ بدین

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست من وقتی جوابی داده نمیشه یعنی امکانش وجود نداره . این قالب یک قالب عمومی و آماده هست و برای تغییر دادن ساخته نشده . امکاناتی شما مد نظر دارین فقط میشه با طراحی یک قالب اختصاصی بهش رسید . این همه امکان میخواین اضافه بشه ، با احتساب هزینه خود قالب ، هزینه ای که باید بکنید از هزینه یک قالب اختصاصی هم فراتر میره ف منطقی تر اینه که بدین براتون یک قالب اختصاصی در سبک همین قالب طراحی بشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

بنا به درخواست برخی از دوستان ، قالب مدیا نسخه 1.5 ( 80-110 هزار تومان در بازارچه فروخته میشد ) همینک به رایگان قابل دانلود و استفاده می باشد . دوستانی که این قالب به کارشون میاد میتونن به رایگان از همین لحظه دانلود کرده و استفاده نمایند .

برای دانلود رایگان به بازارچه مراجعه کنید .

نکته مهم : به دلیل رایگان شدن این قالب ، طبیعتا پشتیبانی نیز نخواهد داشت و دوستانی که این قالب رو به رایگان دانلود میکنن ، لطفا تقاضای پشتیبانی ارسال نفرمایند ، چون رسیدگی نمی گردد .

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...