رفتن به مطلب

باز شدن سايتي ديگر با كليك رو لينكها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خدمت دوستان

يكي از راههاي تبليغات كه جديدا من زياد برخورد كردم اينه كه شما وقتي روي لينكي كليك مي كنيد بلافاصله يه سايت ديگه توي پنجره جديد باز ميشه.ايا توي پرستا شاپ هم ميشه همين كاري رو انجام داد؟

باتشكر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این راه تبلیغاتی منسوخ شده ، به شدت توصیه نمیشه استفاده کنید چون از آزاردهنده ترین و بدترین نوع تبلیغات اینترنتی هستش و مشتری رو متنفر میکنه از سایت شما . حتی بهش فکر هم نکنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این راه تبلیغاتی منسوخ شده ، به شدت توصیه نمیشه استفاده کنید چون از آزاردهنده ترین و بدترین نوع تبلیغات اینترنتی هستش و مشتری رو متنفر میکنه از سایت شما . حتی بهش فکر هم نکنید .

راستشو بخواين هدفم تبليغ نيست.ميخوام يه سايت ديگه كه اونم ماله خودم هست رو به اين صورت معرفي كنم.

به نظر شما راه درستيه يا از بنر استفاده كنم؟

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه استفاده نکنید ، شما حتما خودتون دیدین که وقتین میرین یه به یک سایت دیگه و این نوع پنجره ها بدون خواست شما باز میشه ، خیلی عصبانی میشین ، حتی ممکنه یه بد و بیراهی هم به مدیر سایت بگین :)

به شصخه روی فایرفاکسم تنها دو افزونه مختص جلوگیری از باز شدن این نوع تبلیغات و پنجره ها نصب کرده ام ‍ ، خیلی از کاربرای حرفه ای هم با نصب افزونه ها از باز شدن این نوع تبلیغات جلوگیری میکنند . این نوع تبلیغات به ازاردهنده ترین نوع تبلیغات اینترنتی مشهوره و در سایت های خارجی دیگه اصلا استفاده نمیشه . اما متاسفانه داخل ایران به دلیل نبود اطلاعات کافی ، بروز نبودن مدیر سایت ، به صورت گسترده استفاده میشه .

از بنر با سایر متفاوت استفاده کنید . چرا با سایز متفاوت ؟ چون خیلی ها مثل من تو فایرفاکسشون افزونه ضد تبلیغ نصب میکنند . و این افزونه ها تبلیغات رو از طرق سایزشون شناسایی میکنند و بعد جلوی نمایش اون رو میگیرند . برای مثال ممکنه یه نفر وارد یک سایت بشه و بیست تا بنر کوچیک و بزرگ براش نمایش داده بشه ، اما برای اونایی که افزونه ضد تبلیغات دارند همه بنرها حذف میشن تو صفحه !

یک بنر با سایز نامتعارف استفاده کنید . مثلا 370*235 یا هر چی که دوست داشتین :)

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام

میه سوال: استفاده از پاپ اپ یا تبلیغات پنجره ای از نظر اینماد مشکداره؟

دوم اینکه وقتی سایتای مختلف که حتی. چه با محتوای قوی و چه ضعیف از این نوع تبلیغات برای افزایش رتبه و بازدید استفاده میکنند چه باید کرد؟ یکی از دوستان من نماد اعتماد نداره اما در روز فروش خوبی داره چون از پاپاپ و چیزای ایچنینی استفاده میکنه

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من درخواست اينماد دادم ولي از pop up ايراد ميگيره هرچند خودم چك ميكنم به لينكي بر نميخورم سوال اينكه جايي تنظيماتي وجود داره كه بتونم مشكل رو حل كنم؟

از پرستاشاپ 1.6 استفاده ميكنم و قالبم پيشفرض هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...