رفتن به مطلب

قرار دادن واحد تومان بصورت پیش فرض

shahram57

پست های پیشنهاد شده

دوستان از کجا میتونم در پرستا نسخه 1.5.2 واحد پیش فرض رو به تومان تغییر بدم . بطوریکه وقتی مشتری وارد سایت میشه قیمتها رو به تومان ببینه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 8 months later...

سلام

منم این مشکل رو دارم مسیری که گفتید از منوی بومی سازی > بومی سازی رو رفتم و اسم ایران رو انتخاب کردم و پیام داد :تنظيمات با موفقيت به روز رساني شدند. ولی واحد فقط دلار هست هنوز و کشور هم روی آرژانتین قرار می گیره

تصویر رو قرار دادم ، ممنون می شم راهنمایی کنید

تصویر

در قسمت بومی سازی ارزها رو که نگاه کردم، ریال هم اضافه شده اما وقتی محصولی ثبت می کنم فقط علامت دلار هست کنار محصولات برای اینکه علامت ریال بیاد چه باید کرد؟

post-5131-14373019501503_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

واحد پول پیشفرضتون چرا روی دلار هست؟

در صورتی که اون رو هم روی ریال گذاشتید اما باز هم دلار نشون داد مرورگر دیگه ای رو تست کنید احتمالا مشکلتون حل شده

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

بله لازم بود از xampp خارج بشم و بعد دوباره وارد شدم ریال شده بود و در لیست محصولات هم نماد ریال اومد مرسی. البته یه سوال که ربطی به این موضوع نداره دارم که مربوط به همین قسمت بومی سازیه، بسته بومی سازی ایران وارد شده ، که واحد ارز درست شد اما برای استان ها هم آیا پشتیبانی می شه؟

چون در این قسمت بومی سازی داریم :

وارد سازی یک بسته بومی سازی

بسته بومی سازی جهت واردکردن:

محتوا جهت واردکردن

استان‌‌‌‌‌‌ها

مالیات‌‌‌‌‌‌ها

واحدهای پول

زبان‌‌‌‌‌‌ها

واحدها (مانند: وزن، حجم، مسافت)

اما استان های ایران وارد نشده ، من ایالات آمریکا رو که پیش فرض هست غیر فعال کردم اما استان های ایران رو ندیدم.

مرسی بابت راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه

از نوار قرمز بالای همین صفحه ، پستی که خود شما گذاشتید.

استان ها رو پیدا کردم ببخشید توی صفحه های بعدی بود الان تازه متوجه شدم . مرسی

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

کجا میتونم در پرستا نسخه 1.5.4.1 واحد پیش فرض رو به تومان تغییر بدم . بطوریکه وقتی مشتری وارد سایت میشه قیمتها رو به تومان ببینه

از منوی بومی سازی > بومی سازی

دقت کنید که در این صفحه روی دانلود پک از سایت اصلی کلیک نکنید!

در قسمت بومی سازی پیشفرض رو روی تومان گذاشتم

+

طبق یا آموزش دیگه ای:

درصورتیکه پیشفرض شما تومان است، باید نرخ تبدیل تومان را 1 و نرخ تبدیل ریال را 10 قرار دهید.

اینم انجام دادم

ولی هنوز جلوی اعداد میزنه ریال!

1. چرا به تومان تغییر نکرده؟

2. در ابتدا یه محصولی 66 ریال بود حالا شده 661 ریال

قاعدتا باید میشد 6.6 تومان!

منتظرم...

مرسی

اینکارو انجام دادم درست شد/.

در صورتی که اون رو هم روی ریال گذاشتید اما باز هم دلار نشون داد مرورگر دیگه ای رو تست کنید احتمالا مشکلتون حل شده

با سپاس
لینک به دیدگاه

با سلام

تبدیل ریال به تومان رو انجام دادم ولی توی فروشگاه هنوز ریال رو نشون میده!

بالاتر گفته شد با یه مرورگر دیگه امتحان کنید > با گوگل کروم تومان رو نشون میده!!!

یه جا اینو پیدا کردم:

جواب:

در پرستاشاپ 1.5 به بخش پارامترهای پیشرفته (ابزارها) ، کارایی ها مراجعه کرده و حافظه موقت (کش) قالب‌‌‌‌‌‌ها را روی کامپایل اجباری و حافظه نهان را روی خیر تنظیم کنید.

این کارم کردم > کش مرورگر رو با کنترل اف 5 هم پاک کردم ولی بازم ریال رو نشون میده!

چرا اینطوریه؟!!؟

لینک به دیدگاه

دوست من نمایش ارز در کوکی ذخیره میشه. به این معنی که اگر شما دو نرخ ارز دارید هر دو این ها قابل انتخاب است و مشتری میتونه نمایش رو انتخاب کنه.

بنابرای اگر ماژول بلاک زبان فعال نیست آن را فعال کنید تا امکان تغییر نرخ ارز فراهم شود.

همچنین اگه به ریال نیاز ندارید به راحتی غیرفعالش کنید تا خودکار مشکلتون حل بشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام. منم از بومی سازی تغییر دادم به تومان

بالا آرژانتینه الان و نمی دونم قبلش هم آرژانتین بود یا نه

ولی من کاری با اون نداشتم

قسمت ریال رو تومن کردم و قیمتا رو وارد کردم، الان هم قیمتایی که با تومن زدم و هم ریالی های قدیمی، اعداد نجومی شدن که فقط جناب زنجانی از عهده پرداختشون بر میاد , البته جالبه که هکچنان ریال دیده می شه

البته تو مدیریت درست نشون می ده و الان هم درستش کردم و برگردوندمش به ریال

اگرکسی کمکم کنه ممنون خواهم بود. چون این سیستم ریال خیلی آزار دهندس

قالب ترمه و نسخه 1.5

آدرس سایت

www.0914411.ir

post-5894-14373019820005_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اینکه ریال دیده میشه هنوز هم ، کش مرورگره . باید به کل خالی کنید از تنظیماتش . این از این

اما اینکه چرا نجومی شدن ، بایدنرخ تبدیل هر دو تای این ارزها عدد 1 باشه . یعنی اگه موقع تعویض واحد پول پیشفرض نرخ تبدیل فرق بکنه ، قیمتهاتون قاتی میشن و باید بگم خدمتتون که مجبورید از اول قیمت ها رو اصلاح کنید . واحد ریال رو هم غیرفعال کنید ( پاک نکنید ، فقط غیرفعال کنید )

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

منم این مشکل دارم. همه چیز طبق آموزش تعریف کردم. ارز پیش فرض من الان تومان هست و ریال رو غیر فعال کردم. در قسمت بومی سازی هم تومان رو نشون میده. اما همچنان در سایت ریال رو نشون میده. درقسمت تعریف محصولم هم ریال رو نشون میده.

کش مرورگر رو هم پاک کردم اما همچنان ریال رو نشون میده.

مشکل کجاست؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام و عرض ادب

بنده تمام مراحل بالا رو انجام دادم و همه چی درست کار می کنه و قیمت ها همه جا به تومان هست ولی فقط وقتی به درگاه بانک وصل میشه قیمت نشون داده نبدیل به ریال میشه یعنی اگر من واسه قیمت محصول 34 هزار تومان زدم در درگاه میشه 34 هزار ریال! اینو چطور میتونم حلش کنم؟

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

دوستان بنده نرخ ارز را از ریال به تومان تبدیل کردم اما هنگام ثبت سفارش می گه هیچ روش پرداختی وجود ندارد و وقتی برش می گردونم روی ریال درست میشه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چه اتفاقی میافته که اینجوری میشه

لینک به دیدگاه

خب این مشکل مشخصه ، شما از منوی ماژول ها /پرداخت چک کن که برای واحد تومان ماژول پرداختت محدودیت نداشته باشه ، یعنی تیک بزن برای واحد تومان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...