رفتن به مطلب

مشکل seo و تغییر لینک محصول و ذخیره نشدن آن

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک مشکلی که دارم و واقعا وقت گیر شده برام اینه که در بخش seo در قسمت ulr آشنا لینک محصول هست و تغییر میدم ولی برای دوم که محصول رو ویرایش میکنم دوباره خودش تغییر میکنه و عنوان title محصول میاره توی لینک و هر دفعه قبل از ذخیره باید اینو عوض کنیم و درد سر داره :(

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه از نسخه 1.5 دارین استفاده میکنید اهمیتی نداره بذارید هر چی خودش تغییر میده تغییر بده ، نیازی نیست خود شما لینک اشنا رو بنویسین ، بهش کاری نداشته باشین بذارین هر چی خودش میخواد بنویسه در اون قسمت ، بذارید همون تایتل رو بگیره و در اون قسمت بنویسه .

اگه از نسخه 1.4 دارین استفاده میکنید اگه تایتل رو تغییر ندین موقع ویرایش دلیلی نداره خود به خود عوض بشه لینک اشنا !! حتما تایتل رو موقع ویرایش عوض میکنید هر دفعه !! که فکر نمیکنم تایتل هر محصول نیاز باشه هی بروزرسانی بشه . کلا برای این مشکل راه حلی وجود نداره و باید خودتون رعایت کنید تا وقتتون بیخودی گرفته نشه .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ گویی سریع

ورژن 1.5 نصب کردم

مشکل منم دقیقا همینه که با وجود اینکه تغییر دادم و ذخیره کردم باز تایتل میگیره

مشکل در اینه مثلا این لینک ببینید

لینک محصول مانند این خواهد شد:

http://kavircomputer.ir/eshop/lang/1-mk802s1-مینی-کامپیوتر-تک-هسته-ای-1گیگا-هرتزی-با-رم-1گیگ-و-فلش-4گیگ-و-با-وای-فای-و-خروجی-صدا.html

که میخوام این باشه

لینک محصول مانند این خواهد شد:

http://kavircomputer.ir/eshop/lang/1-mk802s1.html

دلیلش هم مشکل در فارسی و طولانی بودن لینک هست

لینک به دیدگاه

خوب مشکل اینه شما اشتباه دارین کار میکنید ، تو تایتل یک محصول که این همه توضیحات نمینویسن ، فوقش دو سه کلمه . تایتل اسم محصوله نه توضیحات محصول

لینک به دیدگاه

خوب مشکل اینه شما اشتباه دارین کار میکنید ، تو تایتل یک محصول که این همه توضیحات نمینویسن ، فوقش دو سه کلمه . تایتل اسم محصوله نه توضیحات محصول

حق با شما هست از بس فکر این گوگل هستیم مارو منحرف میکنه :D
لینک به دیدگاه

یه چیزی میگم ،تمام سئودوستان و سئوکاران دنیا و کارشناسان گوگل هم به این حرف اعتقاد دارن :

سایت رو برای مشتری دلچسب کنید نه برای سئو !! گوگل مغز کل هستش ، شما سایت رو برای مشتری دلچسب کنید گوگل هم هوای شما رو بیشتر داره . در کل نباید مشتری متوجه بشه شما متن رو برای سئو نوشتین ! الان تو سایت شما فرض کنیم با این کار 5 برابر بازدیدتون افزایش پیدا کنه که نمیکنه ، فکر میکنید کسی این عنوان طولانی رو ببینه رغبت پیدا میکنه محصولی از فروشگاهتون که همه چی قاتی پاتی نوشته شده بخره ؟! اصلا معلوم هست این محصول چی هست ؟!

فقط سه چیز اصول سئو هست و بقیه باد هواست :

عنوان مناسب برای هر محصول

توضیحات مناسب برای هر محصول که توش کلمات کلیدی خوبی هم استفاده کنید ( مهم ترین اصل )

کلمات کلیدی که هم تو عنوان محصول ، هم تو توضیحات و هم تو خود فیلد کلمات کلیدی استفاده کنید ( با رعایت اعتدال )

کاربران عزیز ،سایتتون رو مصداق اومدیم ثواب کنیم ، کباب شدیم ، نکنید ، گوگل میفهمه هوشمنده ، کافیه بهش اعتماد کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...