رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت بانک صادرات [باطل شده]

پست های پیشنهاد شده

ماژول پرداخت بانک صادرات توسط اعضای انجمن براساس ماژول ملی که توسط آقای رضوی نوشته شده بود در انجمن منتشر شده بود و اکنون با قابلیت بازگشت خودکار به ماژول پس از پرداخت به طور رسمی منتشر می شود. این ماژول هم یکی از بهترین ماژول های بانکی است که تا کنون برای پرستاشاپ طراحی شده. این ماژول دارای دیتابیس اختصاصی بوده و تمام تراکنش های ناموفق را ذخیره میکند و امکان تأیید کردن آن ها را از طریق بخش مدیریت به شما می‏دهد. پس از انتشار نسخه 1.5 و قول بنده برای اصلاح ماژول های بانکی امروز نسخه شماره 2 بانک صادرات که توسط بنده ویرایش شده و با هر دو نسخه 1.5 و 1.4 سازگار است را می توانید دانلود کنید.

نکته: این ماژول با توجه به تغییرات سیستم بانکی کشور دیگر قابل استفاده نیست. برای دریافت ماژول سازگار به این لینک مراجعه کنید.

امکانات ماژول:

جدید: سازگار با نسخه های 1.4 و 1.5

نمایش شماره تراکنش به مشتری برای پیگیری (در بانک)

جدید: نمایش شماره سفارش بانک در بخش مدیریت (در جزئیات سفارش)

نمایش پیام های خطای درست به مشتری

جدید: تصحیح آدرس بازگشت با متد جدید وب سرویس

امکان معتبرسازی سفارشات تأیید نشده از بخش مدیریت

جدید: سازگار با php 5.4

رایگان و بدون محدودیت!

ارتقای ماژول

ماژول جدید را جایگزین ماژول قبلی کنید و نیازی به هیچ تغییر دیگری ندارید.

یک بار کامپایا را روشن کرده و مراحل خرید را طی کنید. سپس کامپایل را خاموش کنید.

نکته: برای کامپایل در نسخه 1.4 > تنظیمات > کارایی ها و در نسخه 1.5> پارامترهای پیشرفته > کارایی ها

نکات مهم

برای استفاده از این ماژول باید واحد پول ریال در فروشگاه موجود باشد. راهنمای تنظیمات صحیح ارز در بخش آموزش انجمن موجود است

برای استفاده از ماژول باید این توابع روی هاستتون فعال باشد: hash_hmac و curl

[-download-]

saderatpayment_V2_PS-14-15.zip[/-download-]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دانوش جان من سایت اصلی ام درست شده الان بالا میاد دوباره ماژول را نصب کردم موقع نصب خطای زیر را نشان می دهد:

Table 'ps_module_saderatpayment' already exists

CREATE TABLE `ps_module_saderatpayment` (

`id` INT(10) NOT NULL AUTO_INCREMENT,

`sequence` CHAR(20) NOT NULL,

`fp_hash` CHAR(40) NOT NULL,

`trans_id` CHAR(20) NULL,

`response_code` CHAR(20) NULL,

`response_subcode` CHAR(20) NULL,

`response_reason_code` CHAR(20) NULL,

`response_reason_text` CHAR(50) NULL,

`total_amount` INT NOT NULL,

`payment` INT NOT NULL DEFAULT 0,

`time_start` INT(12) NOT NULL,

`cart_id` INT(10) NULL,

`customer_id` INT(10) NULL,

`order_id` INT(10) NULL,

primary key(id),

unique(sequence),

index(trans_id)) ENGINE = MYISAM COLLATE utf8_general_ci

فکر میکنم در دیتابیس تیبل هایی هستند که بایستی قبل از نصب پاک بشند اما نشده اند و موقع نصب مجدد خطا می دهند و در نتیجه آدرس برگشتی با خطا مواجه میشه

شماچی فکر میکنید ؟آیا فکری به نظرتون میرسه برای رفع این مشکل؟

لینک به دیدگاه

بررسی کردم و اصلن متغیری برای آدرس ارسال نمی شود. و این به این دلیل هست که شما نسخه قبلی رو نصب داشتید و فایل tpl کش شده

کامپایل روشن باشد و مارحل خرید رو انجام بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دانوش جان خیلی ممنون . کامپایل را روشن کردم و تست کردم درست شد بعد دوباره کامپایل را خاموش کردم و الان مثل ساعت کار میکنه.

لذت کار با پرستاشاپ را مدیران ارزشمندی چون شما به وجود آورده است . انشالله همیشه موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

اول از همه تشكر ميكنم كه بالاخره اين ماژول رو راه اندازي كرديد البته قدردان زحمات جناب حيدري هم هستيم

من طبق راهنما ماژول رو نصب كردم و كامپايل ر هم روشن و پس از طي مراحل به صفحه بانك منتقل شدم

اما مشكلي كه هست اينه كه پس از وارد كردن شماره كارت و .... با پيغام خطاي زير مواجه ميشم

اشکال سيستمي در برقراري ارتباط با مرکز، لطفاً چند دقيقه ديگر سعي نمائيد.

اين نكته رو هم بگم كه كليد من در مرحله تست هست و كارشناس ها گفتن ميتونيد خريد تستي انجام بديد

اما خريد مرتبا با همين پيغام مواجه ميشه و پس از بازگشت به سايت اين پيغام مياد

وجود دارد 1 خطا

1. این پرداخت با اشکال مواجه شده است. لطفا با مدیریت فروشگاه تماس بگیرید.(کد 3)

حالت تست رو هم روشن كردم $this->_testMode=on و پيغام زير رو نشون داد كه فكر كنم يعني تست موفقيت اميز بوده

In this test you only check if there is a problem in the parameters you send with post or any problem in the parameter names or in their value (Numeric or Alphabetical).If you pass this test, you should continue integration with your real Merchant_ID for payment tests.You have passed the integration test. Congratulation! The Tests for Payment Integration and Verification Service are the same. Now, you can continue with your real Merchant ID for real payment tests.

ايا لازمه كه به مسئول دامون اعلام بشه تست موفقيت اميز بوده؟

ايا تا زماني كه كليد حقيقي نشه امكان خريد فراهم نميشه؟

من حتي از فرمي هم كه جناب حيدري زحمتشو كشيدن استفاده كردم و باز هم همين خطا رو داد كه ميتوينيد براي تست به فروشگاه يا ادرس زير مراجعه كنيد

تست درگاه:http://www.itcd.ir/saderat/form.php

ادرس فروشگاه :http://www.itcd.ir

در صورت امكان پيغام خطاهاي احتمالي رو هم درج بفرماييد مثلا اين كد3 كه در انتهاي پيغام خطاي بالا داده يعني چي؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در مورد خطاها الان دسترسی به راهنما ندارم

سایر موارد این رو نشون میده که اطلاعات ارسالی از فروشگاه صحیح هست و هر مشکلی هست مربوط به مراحل بعدی است

بانک مشکل داره

بانک نمیذاره پرداخت تست ولید بشه

و مواردی از این دست

Sent from my LT25i using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم که مشکلی وجود نداره و همه چیز OK هست

وقتی کاربری در مرحله تست هست فقط موظف هست که پرداخت را تا صفحه ای که اطلاعات کارت را وارد می کند برساند و تا این حد برای بانک صادرات قابل قبول است چون در این مرحله هیچ حسابی به کلید تستی متصل نیست و بانک پرداخت را نمی تواند ولید کند . الان می بایست آدرس سایت تان را به مسئول مربوطه در طرف بانک بدهید ( خانم رحیم نژاد یا خانم شاهسوند) تا بررسی کنند و پس از آن کلید حقیقی را به شما خواهند داد و شما خواهید توانست پس از گذشتن از این مرحله وقتی کلید حقیقی را در ماژول وارد کردید پرداخت هایتان را تا مرحله نهایی برسانید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دانوش جان یک مشکل در این ماژول و ماژول بانک ملی وجود دارد و اون اینه که کد پیگیری در بخش سفارش و ایمیل ارسالی به مشتری ثبت نمیشه .

بعنوان مثال بنده یک خرید تستی انجام دادم و کد پیگیری که به من داد 15874017252 بود در حالی که در بخش سفارش و ایمیلهای ارسال هیچ کد پیگیری ثبت نشده و فقط کد توالی ( sequence) ثبت میشه که ظاهراً از طرف بانک قابل پیگیری نیست.

لطفاً ماژول را بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

بلی در بخش ابزارها و زیر مجموعه ترجمه ها ، ترجمه ماژول ها را انتخاب کرده و بر روی پرچم ایران کلیک کنید سپس در بخش باز شده فیلدهای مربوط به ماژول بانک صادرات را پیدا کرده و ترجمه را وارد کنید

یا علی

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام بانک صادرات این اطلاعات را میخواهد

از کجا بدست بیارم

مخصوصا

ReceiptوSilent

Platform فروشگاه؟

شماره Port فروشگاه؟

URL فروشگاه (Receipt):

URL فروشگاه (Silent) :

آدرس IP فروشگاه :

کد پایانه فروشگاه

لینک به دیدگاه

این موارد قبلاً چندین بار در انجمن توضیح داده شده اما باز برای اینکه وقت تان گرفته نشود من دوباره خدمت تان عرض می کنم جواب سوال هایتان را با فونت سبز رنگ می نویسم

Platform فروشگاه؟ همان زبان برنامه نویسی سایت هست یعنی PHP

شماره Port فروشگاه؟ اگر از پورت خاصی استفاده نشده باشد معمولاً 8080 است

URL فروشگاه (Receipt): آدرس برگشتی ماژول از سایت بانک به فروشگاه شماست که دقیقاً میشه:

www.yoursite.com/modules/saderatpayment/receipt.php

URL فروشگاه (Silent) : آدرس اصلی سایت تان هست مثل www.yoursite.com

آدرس IP فروشگاه : منظور آدرس آی پی سرور هاست فروشگاه تان هست که در بخش مدیریت هاست تان قابل رویت است

کد پایانه فروشگاه : این گزینه از طرف بانک برای شما مشخص خواهد شد ، آن را خالی رها کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 3 months later...

با سلام

ببخشید جدیدا طرف قرار داد بانک صادرات برای درگاهش تغییر کرده و اطلاعات جدیدی برای درگاه به ما دادند ، میشه لطفا کنید پلاگین رو آپدیت کنید ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

اطلاعات چه تغییری کرده؟

با تشکر از پاسخ شما ...

والا این متن ایمیلی هستش که برای من ارسال کردند :

پذیرنده گرامی، شرکت ....

ضمن تشکر از همکاری شما با شرکت پرداخت الکترونیک سامان، به اطلاع می رساند در راستای ارائه خدماتی شایسته تر، صفحه جدید پرداخت اینترنتی سامان با ظاهری متفاوت و کاربری آسان تر راه اندازی شده است. مرچنت آیدی جدید شما به شرح جدول پیوست به حضورتان تقدیم می گردد.خواهشمند است تغیرات لازم را بر اساس توضیحات ارائه شده در فایل پیوست اعمال نمایید.

و ایمیل دوم :

با توجه به تغییرات شاپرک و انتقال سیستم پرداخت اینترنتی دامون بانک صادرات به پرداخت الکترونیکی پرداخت الکترونیک سامان به عنوان شرکت PSP جدید بانک صادرات خواهشمند است اطلاعات ذیل را بررسی و تایید بفرمایید تا هرچه سریعتر کد پذیرنده شاپرکی جدید به حضورتان ارسال گردد توجه داشته باشید سیستم پرداخت دامون از تاریخ 30/10/92 قطع خواهد شد.
و کد مرچنت جدید هم دادند.
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...