رفتن به مطلب

مشکل در اضافه کردن و ویرایش کردن محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

جدیدا وقتی میخوام محصولی رو اضافه کنم یا ویرایش کنم برای بخش : توضیح کوتاه مینویسه حد اکثر 10 کاراکتر!! قبلا اینطوری نبود فکر کنم قبلا می نوشت 200 کاراکتر..

از ورژن 1.5.2 استفاده می کنم.

بدتر از اون اینه که باهاش راه میامو حد اکثر 10 کاراکتر مینویسم وقتی میخوام ذخیره کنم یه صفحه خالی میاد که هیچی توش نیست.

وقتی صفحه رو رفرش می کنم تغییرات ذخیره نمیشه.

عملا نه میشه نوشته ها رو ویرایش کرد نه میشه چیزی اضافه کرد.

قبلا اینطوری نبود... من هم تغییری ایجاد نکردم ، فقط رنگ تصاویر سایتم رو عوض کردم.. یعنی تو هسته و تنظیمات تغییری ایجاد نکردم. مشکل از کجاست؟

لطفا یکم دقیق راهنمایی کنید.

آدرس سایت : ساب دامین cosmetic از سایت nedashop1.ir

با تشکر

این دیباگ چیه؟

از کجا باید فعالش کنم و چجوری باید بفهمم مشکل از کجاست؟

ممنون میشم برای این 3 تا سوال راهنماییم کنید..

1- چرا حداکثر 10 کاراکتر؟ از کجا تغییر پیدا می کنه؟

2- چرا ذخیره نمیشه؟

3- دیباگ از کجا فعال میشه و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟ ارورهایی که وجود داره رو کجا نمایش میده؟ (سرچ کردم اما نفهمیدم چیه و کجاست)

منتظر پاسخ اساتید هستم.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیباگ رو شاید صد بار بیشتر آموزش فعال کردنش رو تو انجمن من خودم دیده ام . از فایل config/setting.inc.php رو با ویرایشگر باز کنید و دیباگ رو توش پیدا کنید و on کنید . خطاها هم تو مرورگر تو بخش کاربری فروشگاهتون نممایش داده میشود و همچنین بخش مدیریت . یعنی تو خود مرورگر خطاها رو نشون میده .

در مورد توضیحات کوتاه هم محدودیت 400 کاراکتره و مشکلش هم غیرمعموله و تا حالا ندیدم من .

لینک به دیدگاه

ممنون. بهمن جان شما که مدیری ،شما دیگه چرا منو میزنی.

من تازه اومدم انجمن و اگر در مورد دیباگ بحث شده من ندیدم. خیلی هم سرچ کردم الان هم سرچ کردم ،هر چی سرچ می کنم می نویسه : پوزش، هیچ نتیجه ای با اطلاعات داده شده پیدا نشد! لطفاً بازگردید و واژه های دیگری را جستجو کنید.

فقط وقتی می نویسم : debug یه سری نتایج میاره که آموزش درباره دیباگ توشون نیست ،فقط کلمه ی دیباگ توشون به کار رفته.

طبق گفته ی شما پیش رفتم ،settings.php توش فقط اطلاعات دیتابیسم بود.

تو بخش config.inc.php دیباگ بود که off رو on کردم و false رو true کردم.

خلاصه چیزه خاصی ندیدم.

این از این.

حالا من دوباره تلاش کردم که مطلب ارسال کنم یا ویرایش کنم. امتحان کردم دوباره همون طوری بود ،می نوشت تو بخش انگلیسی باید کمتر از 10 کاراکتر باشه ،تو بخش فارسی باید کمتر از 10 کاراکتر باشه.

بیخیال بخش توضیحات کوتاه هم شدم و اونو خالی گذاشتم ،ذخیره رو زدم ارور داد. حالا نمیدونم این اروری که داد مربوط به مرورگر بود یا همین فعال کردن دیباگ!

ارور این بود :

The website encountered an error while retrievinghttp://mysite.com/admin/index.php?controller=AdminProducts&token=8b82dcd8861f05eb3a2cbe50e516bba1&id_product=17. It may be down for maintenance or configured incorrectly. بعدش هم نوشته بود :

An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request. Error code: 500

خلاصه هیچی نفهمیدم. لطفا راهنمایی کنید از کجا محدودیت 10 کاراکتر رو به همون 400 تغییر بدم. این که این صفحه درست کار نمی کنه از چیه؟

این صفحه فایلش کجاست که اون قسمت از پرستا رو دوباره آپلود کنم؟

شدیدا نیازمند راهنماییتون هستم.

با تشکر

مشکل ارسال نشدن حل شد. از دیباگ ممنونم :D

فقط دوستان ،مدیران و ... لطفا راهنمایی کنند که مشکل محدودیت در کاراکتر های توضیحات کوتاه رو چگونه حل کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

پوشه های classess وcontrollers این موارد رو کنترل میکنند . این خطایی که داده مال دیباگ هست ، من که چیز زیادی ازش نفهمیدم اگه سایر مدیران یا کابران میدونند معنا و دلیل این خطا چیه ذکر کنند .

لینک به دیدگاه

تا جایی که یادمه در نسخه ۱،۴ بخشی بود در تنظیمات ـ محصولات که این تعداد کاراکتر رو تنظیم میکردیم

در ۱.۵ نمیدونم یادم نیست الان

در مورد دیباگ هم در ۱.۵ در فایل define.inc.php هست

لینک به دیدگاه

ممنون. دوستان اما حالا من چطوری تعداد کاراکتر رو تنظیم کنم؟

مشکل از کجاست؟

من از طریق فولدر controllers یه فایلی پیدا کردم که درباره ی توضیحات کوتاه نوشته بود. یه تیکه از کد که محدودیت رو تنظیم کرده بود نوشته شده بود : MAX="400" !!! پس چرا تو اجرا حداکثر 10 رو مینویسه؟؟؟

این دیباگ رو هم من با استفاده از افزونه ی فعال و غیر فعال کردن دیباگ از بخش مدیریت فعالش کردم. حالا با این که غیر فعال کردمش اما بازم تو بخش کاربری پنجره دیباگ باز میشه!!

چی کار کنم نمایش داده نشه؟

منتظر پاسختون هستم..

با تشکر

لینک به دیدگاه

آخ آخ شرمنده! ممنون. فقط این آقا دانوش یا دوستان دیگه هر وقت تونستن راهنمایی کنند این مشکل محدودیت کاراکتر در توضیحات کوتاه محصول رو حل کنم. نسخه 1.5 پرستا.

مشکل : خود به خود محدودیت کاراکتر در توضیحات کوتاه شده فقط 10 کاراکتر!!

لینک به دیدگاه

اوه اوه ،ممنونم

ترجیح میدم یکم دیگه صبر کنم این ورژن جدید پرستا بیاد از اول اونو نصب کنم و روی اون کار کنم.

انتقال فقط دسته بندی ها و تولید کننده ها به یه پرستا دیگه راحته؟؟

لینک به دیدگاه

دقیق متوجه نشدم.

من میخوام وقتی ورژن جدید رو منتشر کردید. اونو تو یه قسمت دیگه ای از هاستم نصب کنم. این قالبمو که باید کد هاشو کپی پیست کنم.

حالا یه سری موضوع و تولید کننده دارم. میخوام اونارو از اول تو پرستا جدیدم ایجاد نکنم.

راه آسونی وجود داره که موضوع بندی ها و تولید کننده ها رو ازشون بک آپ بگیرم و تو یه پرستا دیگه برگردونم؟

ورژن فعلی پرستا من 1.5.2 هست.

و قرار هست موضوع بندی ها و تولید کننده ها رو به پرستا 1.5.4 در یه قسمت دیگه ای از همون هاست منتقل کنم.

کاره راحتیه؟

راستی این ورژن جدید کی میاد؟

خدا رو شکر همه ی کاراشو زحمت کشیدید انجام دادید که..

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اگه قبلا این مشکل رو نداشتی و الان بدون هیچ تغییری این مشکل برات ایجاد شده

یه پرستا 154 روی لوکال نصب کن برو تو پوشه controllers

بعد پوشه admin

حالا فایل AdminProductsController.php رو تو همین پوشه رو هاستت کپی کن

اگه رو لوکال پرستا نداری

همین فایل رو تو هاست پیدا کن روش کلیک کن و گزینه ادیت رو بزن و عبارت زیر رو توش پیدا کن

Configuration::get('PS_PRODUCT_SHORT_DESC_LIMIT'

عدد جلوی این عبارت محدودیت متن اون قسمتیه که میخای

هر عددی خاستی وارد کن و ذخیره کن

دقیق متوجه نشدم.

من میخوام وقتی ورژن جدید رو منتشر کردید. اونو تو یه قسمت دیگه ای از هاستم نصب کنم. این قالبمو که باید کد هاشو کپی پیست کنم.

حالا یه سری موضوع و تولید کننده دارم. میخوام اونارو از اول تو پرستا جدیدم ایجاد نکنم.

راه آسونی وجود داره که موضوع بندی ها و تولید کننده ها رو ازشون بک آپ بگیرم و تو یه پرستا دیگه برگردونم؟

ورژن فعلی پرستا من 1.5.2 هست.

و قرار هست موضوع بندی ها و تولید کننده ها رو به پرستا 1.5.4 در یه قسمت دیگه ای از همون هاست منتقل کنم.

کاره راحتیه؟

راستی این ورژن جدید کی میاد؟

خدا رو شکر همه ی کاراشو زحمت کشیدید انجام دادید که..

با تشکر

صادر کردن فایل های CSV تو ورژن 154 مشکل داره یا لا اقل من نتونستم باهاش کار کنم

این جور که من فهمیدم موقع خروج اطلاعات از دیتا بیس خونه های خالی دیتا بیس رو در نظر نمیگیره

حالا اگه شما مثلا 2 تا محصول داشته باشی که برا یکیش یه ویژگی رو وارد نکرده باشی

موقع بازخانی اون محصول ویژگیهاش تو یه خونه دیگه دیتا بیس ذخیره میشه و همه چی بهم میریزه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...