رفتن به مطلب

کد تخفیف

پست های پیشنهاد شده

• 1 year later...
  • 4 weeks later...

سلام

ممکنه پارامترهای تعریف کوپن تخفیف رو تک به تک توضیح بدین تا در هنگام ایجاد آن به مشکل برنخوریم بعدن

من ایمیل برای مشتریان سایت میخوام ارسال کنم و برای اعضای سایت که قبلن ثبت نام کردن کوپن تخفیف بدم و بگم از محصولات و چهره ی جدید سایتم دیدن کنن و کوپن تخفیف دریافت کنن

نمیدونم مراحل کارش چجوریه و آیا باید تک به تک کوپن ها رو برای مشتری ها بفرستم یا فقط ازشون دعوت کنم بیان سایت و بعد در صورت خرید کوپن بگیرند

در ثانی پارامترها و گزینه های قابل تنظیم در بخش قوانین قیمت گذاری سبد خرید رو نمیدونم ... قدری برای من پیچده و مبهم هس

لطفا راهنمایی بفرمائید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

متاسفانه فرصت این کار نیست فعلا

شما بصورت لوکال میتونید همه رو تست کنید و اگه مشکلی داشتید سوال کنید تا دوستان جواب بدن. زیاد پیچیده نیست و با چند بار ایجاد کوپن همه چی دستتون میاد.

امیدوارم فرصت بشه و آموزش کاملی رو بتونیم برای نسخه 1.6 آماده کنیم ولی فعلا مقدور نیست متاسفانه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

چیز پیچیده ای نداره. بن تخفیف هم فقط در صورت خرید به درد دیگران میخوره پس بهتره برای شاخه ها و محصولات خاصی که صرفه داره بسازید و اجازه بدید حتی در شبکه های اجتماعی منتشر بشه و دست همه باشه. چون در نهایت باید خرید کنند تا استفاده کنند

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان زیر سفارشی که ایجاد میشه یه کادر هست برای وارد کردن کد تخفیف فروشگاه ما به صورت تخفیفی نیست.... چطوری میتونم این کادر منو رو بردارم ؟

لینک به دیدگاه

از طریق ویرایش قالب امکان پذیره. یا این که میتونید توی استایل ها مخفی کنید اون بخش رو

ادمین جان این قسمت اصلا اوایل نبود نمیدونم چی رو فعال کردم تا این گزینه اضافه شده
لینک به دیدگاه

• 8 months later...

با سلام چطور می شود یک کوپن تخفیف ایجاد کنیم ولی وقتی کد را می زنیم میگه کوپن هنوز فعال نشده است چطور می توان کوپن تخفیف رو فعال کرد ؟؟؟؟

چطور می توان کد تخفیف ایجاد کرده را فعال کرد ؟؟ چون هر چی کد تخفیف ایجاد کرده را می زنم میگه کوپن فعال نشده است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...