رفتن به مطلب

گذاشتن کد محبوبیت فروشگاه در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من میخوام دکمه محبوبیت گوگل رو تو فروشگاهم بزارم توی ابزارش یه کد میده که باید اضافه کنی به فروشگاه من میرم از هاست فایل index رو باز میکنم کد رو اضافه میکنم فروشگاه دیگه بالا نمیاد از دوستان تا حالا این کارو روی پرشتاشاپ انجام دادن آیا جای دیگه ای برای اضافه کردن کد هست.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اینو باید تو footer.tpl یا

headder.tpl

بزاری .

دوست عزیز اگه منظورت گوگل پلاس 1+ هستش برای این کار یه ماژول هست تو خود سایت پرستاشاپ از اونجا میتونی دانلود کنی.

لینک به دیدگاه

بهمن جان منم این کاژول گوگل پلاس وان رو دارم اما تو قسمت هر محصول هستش چطوری میتونم تو صفحه اصلی فروشگاه هم این رو اعمال کنیم به این صورت که اگر اسکرول رو بالا پایین کنیم این گوگل پلاس وان هم ایکونش همراه با اسکرول بالا پایین بیاد.... میشه کمک کنید ؟

لینک به دیدگاه

این چیزها در ماژول استفاده نمیشه. باید کدهای آماده که توی وب هست پیدا کنید و فقط در قالب اعمال کنید.

در فایل header.tpl باید یک

و باشه که باید داخلش اسکریپت مورد نظرتون رو بزارید و معمولا یک لایه مثلا به اسم

که میتونید داخلش کد html بزارید.

لینک به دیدگاه

ببینید چرا میشه . باید کد پلاس وان رو از گوگل دریافت کنید و تو یک فری بلوک بزارید . برای این که اون همیشه تو دید باشه و با اسکرول بار پایین و بالا بره باید یه ذره css بلد باشید . اگه بلد نیستید فردا صبح براتون اینجا مینویسم .

لینک به دیدگاه

سلام

بهمن جان ممنون میشم اموزشش رو خودت بدی چطوری میتونیم از گوگل کد پلاس وان رو بگیرم من سایتشو دارم اما نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم ممنون میشم هم اموزش رو بدی هم اون سی اس اس که خودت گفتی رو حلش کنی یا اگر نشد این کارو بکنی که کد گوگل پلاس وان رو سمت چپ پایین مرورگر یا هر جایی که خودت میدونه جالب میشه اکی کنی برامون تشکر

لینک به دیدگاه

یکم سرم شلوغه خیلی معذرت میخوام نمیتونم زود به زود جواب بدم :D. ببین بهترین و ساده ترین راه رو میگم بهتون . ماژول رو نصب کنید . ماژول پلاس وان به صورت پیشفرض تو همه صفحات محصول دکمه رو اضافه میکنه . حالا میمونه یدونه که بالای سایت سمت راست یا سمت چپ بزاریم . برای این کار از قسمت ماژول ها میری به موقعیت ( Positions) بعدش اون بالای صفحه نوشته اتصال ماژول روش کلیک میکنی . حالا مطابق شکل زیر تنظیم کن که ماژول googleplusone سمت چپ ی اسمت راست قرار بگیره .بعد این که ذخیره کردی میری به قسمت ویرایش زنده از اونجا میتونی دکمه گوگل پلاس وان رو ببری بالای همه بلوک ها . البته اگه فرصت کردم آموزش css رو هم میدم تا دکمه همیشه تو دید باشه . فعلا با این سر کنید تا بعد ;)

post-366-14373017366084_thumb.jpg

post-366-14373017367077_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بهمن عزی زهمین کارو انجام دادم این پیام رو داد

http://www.iroption.com/img/admin/close.pnghttp://www.iroption.com/img/admin/error2.pngاین ماژول نمیتواند به این hook انتقال یابد.ممنون میشم سی اس اس رو درست کنی راحت تریم مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...