رفتن به مطلب

تبدیل ماژول چک به کارت به کارت

mamal190

پست های پیشنهاد شده

با توجه به اینکه در خرید اینترنتی در ایران چک رد و بدل نمی شود من ماژول چک رو تبدیل به کارت به کارت کردم و در سایت خودم استفاده می کنم. فایل آن را در همینجا می گذارم . اگر به درد کسی خورد می تواند دانلود کند و در شاخه ماژول ها به جای ماژول چک جایگزین کند. در ادامه 3 عکس مربوطه گذاشته شده

cheque.zip

post-3432-14373018874614_thumb.jpg

post-3432-14373018875035_thumb.jpg

post-3432-14373018901686_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر میکنم فیش بانکی بهتر باشه. چون میتونید اطلاعات حساب رو در همون صفحه اول بعد از انتخاب نحوه پرداخت نمایش بدید.

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

موضوع نمایش شمارخ حساب نیست موضوع اینه که اگه یک نفر قبلا واریز کرده اطلاعات واریزیشو کجا باید درج کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

موضوع نمایش شمارخ حساب نیست موضوع اینه که اگه یک نفر قبلا واریز کرده اطلاعات واریزیشو کجا باید درج کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من این سوال را دارم-البته به نوع دیگه

مثلا ما از درگاه پرداخت آنلاین ملی-ملت-پی لاین یا.... استفاده میکنیم

یکی سفارش میده و میزنه فیش بانکی

ولی بعد میخواد پرداخت آنلاین کنه-این را باید چیکار کرد!؟

و سوال دوم:

در قسمت پرداخت ها،فیش بانکی همیشه اوله

چطوری میشه ماژول پرداخت آنلاین را بیاریم بالای پرداخت از طریق فیش بانکی!؟

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز معمولاً مشتری ها در سه دسته هستند یک دسته کسانی هستند که خیلی به اینترنت و پرداخت های اینترنتی آشنا هستند و در عرض 2 دقیقه یک خرید اینترنتی بدون مشکل انجام می دهند و دسته دوم کسانی هستند که مثل دسته اول خیلی آشنا هستند اما می ترسند شماره رمز دوم کارت از بانک بگیرند یا خرید اینترنتی بکنند چون فکر می کنند همون لحظه کسی پشت کامپیوترشون قایم شده و در همون بار اول تمام رمزهاشونو هک کرده و حسابشون رو خالی خواهد کرد و یک دسته کسانی که هم به اینترنت و هم روش خرید اینترنتی آشنایی ندارند و هم اصلاً نمی دونند که رمز دوم چیه یا رمز خرید اینترنتی چیه ، اینها را گفتم بخاطر اینکه یک فروشنده بایستی مشتریانش رو بشناسه تا بتونه راحت بفروشه وگرنه تو دنیای اینترنت با وجود اینهمه فروشگاه ، مشتری مثل یک کبوتر به سادگی از لبه بام می پره.

اگر شما فکر می کنید یک بنده خدایی میاد جلوی سیستمش میشینه 2 ساعت جست و جو می کنه یک محصولی پیدا می کنه چندین تکست باکس برای عضویت و آدرسش پر می کنه و سفارشش و ثبت می کنه و بعدش میره بانک 2 ساعت توی صف وامیسه و بعد از واریز میاد دوباره سیستمش رو روشن کنه و بیاد بره توی بخش کاربری و بخش ثبت فیش بانکی رو پیدا کنه و شماره فیش رو اونجا درج کنه واقعاً در اشتباهید البته نه اینکه چنین کسانی وجود نداشته باشند ، وجود دارند اما خیلی خیلی کم هستند . من پیشنهاد می کنم شما برای دسته سوم روش کارت به کارت و اطلاع رسانی واریز از طریق تماس و یا پیامک را در نظر بگیرید و همچنین برای شماره کارتی که در فروشگاه ارائه میکنید نسخه همراه بانکش را در گوشیتان نصب کنید تا همان لحظه که مشتری واریز کرد واریزش را چک کنید و اس ام اس بانک را هم برای حسابتان در بانک فعال کنید تا هر مشتری که پول واریز کرد سریعاً براتون اس ام اس بیاد . دسته اول هم که می دونه چه جوری باید خرید و پرداخت آنلاین بکنه و دسته دوم هم که معمولاً از روش خرید پستی و تحویل و پرداخت درب منزل استفاده می کنند.

برای سوال دوم تان هم کافیه که برید به قسمت ماژول ها و موقعیت ها و ماژول های پرداخت آنلاینی که می خواهید در ابتدا باشند را در بخش دسته بندی مربوطه شان به بالا درگ کنید

یا علی

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام

ممنون از استارتر.

من وقتی ماژول رو نصب کردم، کلا به صورت انگلیسی کار می کنه.

زبان سایت فارسیه ولی این ماژول انگلیسی لود می شه.

نیاز به تنظیم خاصی هستش؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

من نصب کردم فقط در قسمت اسم ماژول اسم چک عوض شد و به کارت به کارت تبدیل گردید اما در بخش کاربری تغییری ایجاد نشد !!

دقیقا همینطوره
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...