رفتن به مطلب

مشکل جدی با سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت تمامی اساتید ...

بنده از ورژن 1.4 به 1.5.2 فارسی ارتقا دادم و هیچ مشکلی هم در روند بروز رسانی رخ نداد و همه چیز اوکی شد ..

پس از بروز رسانی و فعال کردن www در دامنه ، ( بنده به دلیل سئو سایت امکان حذف www را ندارم ) زمانی که روی سبد خرید هر محصول کلیک میکنم ، وارد صفحه سفارش آنلاین میشه و سایت میگه سبد خرید شما خالی است ، و زمانی که WWW رو حذف میکنم مشکل رفع میشه ولی بنده میخام که با WWW این مشکل رفع بشه از متخصصین حرفه ای پرستا شاپ میخوام که این مورد رو پاسخ بدند ...

با تشکر ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثل این که سوالی پرسیدم که کسی در ایران قادر به پاسخ گویی اون نیست ... از انجمن های خارجی و انگلیسی سوالم رو مطرح میکنم ، به جواب سوالم زودتر میرسم و نیازی نیست بابت یک پاسخ یک روز صبر کنم ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم ابتدا باید بهتون بگم که از نظر سئو بهترین حالت بدون WWW هست نه با اون!

البته با www هم نباید چنین مشکلی داشته باشید قاعدتا و احتمالا در قسمتی اشتباه میکنید. بفرمایید چه مراحلی رو طی کردید تا بیشتر بشه راهنماییتون کرد

و البته در انجمن اصلی تعداد متخصصان و مدیران و کاربران خیلی بیشتر از این انجمنه و طبیعیه که احتمال زودتر به جواب رسیدن وجود داره! البته در اونجا هم تاپیک های بی پاسخ کم نیستند!

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم ابتدا باید بهتون بگم که از نظر سئو بهترین حالت بدون WWW هست نه با اون!

البته با www هم نباید چنین مشکلی داشته باشید قاعدتا و احتمالا در قسمتی اشتباه میکنید. بفرمایید چه مراحلی رو طی کردید تا بیشتر بشه راهنماییتون کرد

و البته در انجمن اصلی تعداد متخصصان و مدیران و کاربران خیلی بیشتر از این انجمنه و طبیعیه که احتمال زودتر به جواب رسیدن وجود داره! البته در اونجا هم تاپیک های بی پاسخ کم نیستند!

موفق و پیروز باشید

با تشکر از شما ...

بنده به دلیل این که حجم زیادی از کلمات رو سئو کردم و به این دلیل امکان حذف www رو از سایت ندارم چون خیلی خیلی دیر شده برای این کار ...

از بابت پاسخ شما سپاسگذارم .. بنده مشکلم رو در انجمن اصلی پرستا مطرح کردم و مشکلم مرتغع گردید ...

موفق باشید ...

لینک به دیدگاه

با سلام morteza021 عزیز

من و کسانی هستند که این مشکل را چند وقتی هست داریم ممنون میشم راه حل را مطرح کنید تا این مشکل سبد شما خالی است حل بشه

لینک به دیدگاه

اولین مشکل www هستش ، دوستانی که سئو سایتشون به هم نمیریزه میتونن با فعال کردن و یا غیر فعال کردن www مشکلشون رو رفع کنند ( هر دو مورد تست بشه ، یعنی یک بار www رو حذف کنند اگر مشکلشون برقرار بود یکبار با www تست کنند به احتمال 99 دصد مشکلشون رفع خواهد شد )..

دومین مشکل میتونه از فایل htaccess با شه که با تنظیم مجدد این فایل میتونند مشکلشون رو رفع کنند ...

سومین هم پس از انجام این کار ها اگر رفع نشد بایستی کوکی های مرورگرشون رو پاک کنند و مشکلشون قطعا رفع خواهد شد ...

موفق باشید ...

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...