رفتن به مطلب

حل مشکل Fatal error: Out of memory

مرکاتو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

امروز صبح سایتم این ارور رو میده. بخش مدیریتم همین رو میگه:

Fatal error: Out of memory (allocated 786432) (tried to allocate 122880 bytes) in /home/mercatoi/public_html/config/config.inc.php on line 118

این یعنی چی؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

ممنون

پ.ن: دیشب یه سری تغیرات رو ایجاد کردم . کامپایل رو اجباری کردم و کش رو اموش کردم ولی یادم نیست به حالت اول برش گردوندم یا نه. ممکنه از این باشه؟ چجوری درستش کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کامپایل رو خاموش کنید ، چون فشار زیادی به هاست وارد میکنه ، مشکلتون احتمالا حل میشه .

توصیه میشه ماژول هایی که الصلا نصب نخواهید کرد و مخصوصا خارجیا رو کلا پاک کنید از هاستتون

لینک به دیدگاه

کامپایل رو خاموش کنید ، چون فشار زیادی به هاست وارد میکنه ، مشکلتون احتمالا حل میشه .

توصیه میشه ماژول هایی که الصلا نصب نخواهید کرد و مخصوصا خارجیا رو کلا پاک کنید از هاستتون

ممنون از جوابتون ولی من به مدیریت دسترسی ندارم اصلا. بخش مدیریت هم بالا نمیاد که بتونم کامپایل رو خاموش کنم.

لینک به دیدگاه

برای خاموش کردن compile خارج از مدیریت میتونید به دیتابیس فروشگاهتون برید و داخل ps_configuration جدول PS_SMARTY_FORCE_COMPILE رو پیدا کنید و value اون رو روی 0 قرار بدید

سپس از فایل منیجر هاستتون وارد پوشه فروشگاهتون بشید و هرچی توی مسیر tools -> smarty -> compile هست رو بجز index.php حذف کنید

در نهایت وارد پوشه modules داخل روت فروشگاهتون بشید و هرچی ماژول اضافه هست که استفاده نمیکنید رو حذف کنید

پیشنهاد میکنم ماژول های آماری پرستا شاپ رو حذف کنید چون memory_limit هاستتون پایین هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابتون ولی من به مدیریت دسترسی ندارم اصلا. بخش مدیریت هم بالا نمیاد که بتونم کامپایل رو خاموش کنم.

تو فروم شاپ کیپر یکی از دوستان گفت این کد رو اضافه کنم درست میشه: ini_set('memory_limit'' date=' '-1');

منم اضافه کردم و درست شد. البته نفهمیدم چی شد :)

به هر حال ممنون

[hr']

برای خاموش کردن compile خارج از مدیریت میتونید به دیتابیس فروشگاهتون برید و داخل ps_configuration جدول PS_SMARTY_FORCE_COMPILE رو پیدا کنید و value اون رو روی 0 قرار بدید

سپس از فایل منیجر هاستتون وارد پوشه فروشگاهتون بشید و هرچی توی مسیر tools -> smarty -> compile هست رو بجز index.php حذف کنید

در نهایت وارد پوشه modules داخل روت فروشگاهتون بشید و هرچی ماژول اضافه هست که استفاده نمیکنید رو حذف کنید

پیشنهاد میکنم ماژول های آماری پرستا شاپ رو حذف کنید چون memory_limit هاستتون پایین هست

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون. ولی تو پوشه ی smarty پوشه ی کامپایل ندارم. یه پلاگینس هست و یه سیستم پلاگینس.

برای حذف ماژول ها از تو خود مدیریت نمشه اقدام کرد؟ چون از اینجا نمی دونم کدوم ماژول کدومه.

لینک به دیدگاه

چرا از بخش مدیریت هم میتونید قسمت ماژول برید و ماژول های مورد نظرتون رو حذف کنید

توی کدوم فایل اون خط رو گذاشتید؟ بفرمایید تا در صورتی که سایر دوستان هم مشکل مشابهی داشتند بتونن مشکلشون رو حل کنند

الان میتونید کامپایل رو از بخش مدیریت خاموش کنید و دیگه نیازی به خالی کردن محتوای پوشه compile نیست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

چرا از بخش مدیریت هم میتونید قسمت ماژول برید و ماژول های مورد نظرتون رو حذف کنید

توی کدوم فایل اون خط رو گذاشتید؟ بفرمایید تا در صورتی که سایر دوستان هم مشکل مشابهی داشتند بتونن مشکلشون رو حل کنند

الان میتونید کامپایل رو از بخش مدیریت خاموش کنید و دیگه نیازی به خالی کردن محتوای پوشه compile نیست

موفق باشید

رفتم تو cpanel هاست، بعد فولدر بخش مدیریت (admin یا هر اسمی که روش گذاشته شده) بعد تو index و تو خط اول کپیش کردم. بخش مدیریت باز شد، بعد از اونجا کامپایل رو خاموش کردم و دوباره رفتم و اون خط رو پاک کردم. البته مطمئن نیستم که باید پاک می کردم یا نه ولی به هر حال تا الان که مشکلی پیش نیومده.

بازم ممنون :)

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

اون ترکیدن حل شد. الان وقتی می خوام به بخش ماژول ها برم با این روبرو می شم.

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/afshinma/public_html/modules/ps_reminder/ps_reminder.php:

Call to undefined method Ps_Reminder::trans()

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام  صبح بخیر دوستا ن تو پیشخوان پرستا وقتی میرم ماژول هارو بزنم نمیاره خطای

Gateway Timeout میده هاست هم تیکت زدم فرمودن از جانب ما مشکلی نداره راهنمایی کنید لطفا

لینک به دیدگاه

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/afshinma/public_html/modules/ps_reminder/ps_reminder.php:

Call to undefined method Ps_Reminder::trans()

ماژول ps_reminder رو از داخل هاستتون از پوشه modules حذف کنید

سلام  صبح بخیر دوستا ن تو پیشخوان پرستا وقتی میرم ماژول هارو بزنم نمیاره خطای

Gateway Timeout میده هاست هم تیکت زدم فرمودن از جانب ما مشکلی نداره راهنمایی کنید لطفا

دیباگ رو روشن کنید ببینید چه خطایی میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...