رفتن به مطلب

چگونه می تونم به جای سبد خرید لینک خرید پستی بزارم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من می خوام فروشگاه پرستاییم مثل فروشگاه زیر بشه یعنی به جای سبد خرید لینک خرید سبد پستی بزارم فروشگاه زیر رو بررسی کنید

http://garfilm.com/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این که کاری نداره دوست من

کافیه از قالبتون تمامی دکمه های اضافه کردن به سبد خرید رو حذف کنید .بعدش به جای دکمه خرید پستی تو خلاصه توضیحات یه عکس مثل اون فروشگاه اضافه کنید و اونو لینک بدید به آدرس خرید پستی . ضمنا باید ماژول سبد خرید رو هم غیرفعال کنید از قسمت ماژول ها .

البته به جای حذف دکمه اضافه کردن به سبد خرید میتونید وقتی محصولی را اضافه میکنید تیک قابلییت خرید رو بردارید تا دکمه افزودن به سبد خرید خودش حذف بشه تو فروشگاه .

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

دوستانی که با این گونه شرکت ها کار کردند میتونند قدری در مورد لینک دهی این سایت ها توضیح بدن؟

لینک خرید پستی چگونه تعیین میشه؟

امکان ارسال همزمان چند محصول وجود داره؟ به طور مثال چند محصول به سبد اضافه بشه و باهم به سایت مورد نظر بفرستیم.

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

دانوش جان با اینکه این سوال را چندین ماه پیش پرسیدید و شاید هم تا الان به جواب رسیدید اما باز محض اطلاع عرض کنم که وقتی کسی از شرکت های پستی پنل میگیره در بخش مدیریت پنلش محصولاتش را تعریف می کنه ( فقط نام محصول و شناسه انتخابی برای محصول و وزن و قیمت ) و پس از ذخیره سیستم لینک خریدی را اتوماتیک وار برای محصول ایجاد می کند و همچنین یک شماره برای محصول ایجاد می شود که مدیر فروشگاه با درج این شماره در بخشی که از طریق ماژول مربوطه در بخش ایجاد یا ویرایش محصول ایجاد شده محصول را برای خرید پستی آماده می کند ضمناً این لینک را میتوان مستقیماً در ایمیل ها و سایتهای تبلیغاتی دیگر برای انجام خرید مستقیم قرار داد.

ضمناً بنده تست کردم و امکان ارسال همزمان چند محصول و افزودن چند محصول به یکباره به سبد خرید و خرید آنها بصورت یکجا وجود دارد و پس از سفارش کد رهگیری به مشتری نشان داده می شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...