رفتن به مطلب

وارد کردن قیمت توسط فایل csv

m0stafa

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قبلا از پرستا با ورژن 1.4 استفاده میکردم

حالا تصمیم گرفتم از ورژن جدید (1.5) استفاده کنم

در ورژن 1.4 موقع وارد کردن فایل ویژگی "در دسترس برای سفارش" رو برای محصولاتی که موجود بودند 1 و محصولاتی که موجود نبودند هیچی نمی گذاشتم، بدین شکل اگر محصول موجود نبود مشتری نمی توانست آن را سفارش دهد.

حالا در این ورژن (1.5) اصلا این ویژگی ها کار نمی کنند؟؟؟برای محصولاتی که موجود هستند 1 و برای محصولاتی که موجود نیستند 0 ،یا هیچی قرار نمیدم ولی انگار هیچ اثری ندارد(در واقع هیچ اتفاقی نمی افتد)

میخواستم از مدیران خواهش کنم این مشکل را بررسی کنند.....

ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من در قسمت صادر کردن یک خروجی از مشتریان می گیرم و وقتی میخوام اطلاعات را در یک پرستا دیگه واردئ کنم میگه اطلاعات وارده شده ولی وقتی روی مشتریان کلیک میکنم هیچ مشتری اضافی به لیست اضافه نشده است

لینک به دیدگاه

از ورژنی که گفتید استفاده کردم مشکلی نبود

فقط اینکه توی ورژن 1.4 برای قرار گرفتن محصول در صفحه اصلی کد 1 در بخش شاخه را وارد می کردم، ولی توی 1.5 نمیدونم چه کدی باید بزنم؟هر چی میزنم نمیگیره!!!

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام خسته نباشید

وقتی من در بخش سفارش ها یک خروجی csv از تمامی سفارش ها میگیرم و میخواهم این فایل csv رو با excel باز کنم مشکل نمایش سرستون ها رو داره و به طور صحیح نمایش نمی دهد. برای برطرف کردن این مشکل باید چیکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...