رفتن به مطلب

مشکل سفید شدن فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من 2 روز پیش 2 محصول به فروشگاه اضافه کردم و بعد از اون صفحه فروشگاه در مرورگر سفید شد . قسمت ادمین به درستی کار میکنه و هیچ مشکلی نداره .

کارهایی که انجام دادم

1- چک کردن هاست - مشکلی نداشت

2- روشن کردن دیباگ - همچنان هیچی ارروری در قسمت فروشگاه نمایش داده نمیشه

3- پاک نمودن کش مرورگر هایی که باهاشون کار میکردم - همچنان بدون نمایش اررور و صفحه سفید

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از مدیریت به بخش تنظیمات / سئو و آدرس ها برین و لینک اشنا رو خاموش کرده و ذخیره نمایید . بعد همونجا پایین صفحه ببینید آدرس سایتتون داخل کادر درست نوشته شده باشه .

لینک به دیدگاه

خوب یه راه میمونه و اونم اینکه فروشگاه رو به آخرین بکاپ برگردونید .

یعنی چی آخرین بک اپ ؟؟

فروشگاهی که 140 تا محصول وارید شده و بک اپی هم نداره .

مگه میشه ؟

من الان 3 روز کل انجمنهای ایرانی و خارجی رو داریم میخونم همچین مشکلی نداشتن تا حالا که حتی دیباگ هم نشون نده

لطفا دوستانیکه از ید طولانی در پرستا دارن بفرمایین چه کاری باید انجام داد ؟

لینک به دیدگاه

آدرس سایتتون ؟؟؟

به احتمال زیاد ماژولی نصب کردین که دارای مشکل هست. آخرین ماژولهای نصب شده رو یکی یکی حذف کنید تا ببینید مشکل از کدومه

نکته دوم اینکه مگه میشه بک آپ نداشته باشه ؟ هاستی که بک آپ نداشته باشه باید بذاریدش کنار

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هیچ ماژولی نصب نکردم

فروشگاه کاملا سالم و در حال کار کردن بود . من 2 تا محصول اضافه کردم و بعد این اتفاق افتاد .

هاستم پک اپ داره ولی بک اپ دیروز و بک اپ 25 روز پیش

تنها کاری که من کردم فقط و فقط اضافه کردن 2 محصول به فروشگاه بود

sorenagame.com

سمت ادمین پنل فروشگاه کاملا دسته و هیچ مشکلی نداره

میتونم بک اپ 25 روز پیش رو بر گردونم ولی فاکتور ها و مشتری های ثبت نامیم از بین میرن :(

لطفا بفرمایید چه کاری باید انجام بدم ؟

آدرس سایتتون ؟؟؟

به احتمال زیاد ماژولی نصب کردین که دارای مشکل هست. آخرین ماژولهای نصب شده رو یکی یکی حذف کنید تا ببینید مشکل از کدومه

نکته دوم اینکه مگه میشه بک آپ نداشته باشه ؟ هاستی که بک آپ نداشته باشه باید بذاریدش کنار

لینک به دیدگاه

سلام

به احتمال خیلی زیاد ماژولی داری که باعث ایجاد این مشکل شده.

قبل از هرچیز یه فول بک آپ از هاست بگیر. بعد ماژولهایی که روی فروشگاه نصب کردی رو یکی یکی خاموش و تست کن که سایتت بالا میاد یا خیر.

ماژول های پیش فرض پرستا رو نیاز نیست بررسی کنی و ماژولهای قالب و ماژول های اضافی که نصب کردی رو بررسی کن.

مثلاً ماژول فروتل اگر در هوک هدر قرار بگیره باعث ایجاد این مشکل میشه و تنها راه حلش اینه که از موقعیت هدر حذف بشه.

درضمن اگر با phpmyadmin آشنایی داشته باشی میتونی دیتابیس رو دانلود کنی و بعد از برگردوندن بک آپ، جداول مربوط به حساب کاربری مشتریان، سفارشات، آدرس ها و ... رو برگردونی.

لینک به دیدگاه

واقعا ممنون از شما دوست عزیز

خیلی مسخره هست مشکل دقیقا از جایی بود که فکرشو نمیکردم با غیر فعال کردن ماژول فروتل سایت اومد بالا !!!!!!!!

از اول فروتل نسخه حرفه ای رو خریداری و نصب کردم و هیچ مشکلی نبود . تا 2 روز پیش که یکی از مشتری ها از طریق فروتل خرید کرد و بعد از آپدیت کردن وضعیت سفارش فکر کنم وب سایت به این حال و روز افتاد .

خیلی جالبه .

و قطع به یقین نویسنده ماژول فروتل هیج تعهدی در قبال خسارتی که به من خورده قبول نخواهد کرد .

حالا 3 روز هم باید کلنجار بریم با نویسنده ماژول فروتل نسخه حرفه ای تا بلاخره قبول کنه مشکل از ماژولش هست .

سلام

به احتمال خیلی زیاد ماژولی داری که باعث ایجاد این مشکل شده.

قبل از هرچیز یه فول بک آپ از هاست بگیر. بعد ماژولهایی که روی فروشگاه نصب کردی رو یکی یکی خاموش و تست کن که سایتت بالا میاد یا خیر.

ماژول های پیش فرض پرستا رو نیاز نیست بررسی کنی و ماژولهای قالب و ماژول های اضافی که نصب کردی رو بررسی کن.

مثلاً ماژول فروتل اگر در هوک هدر قرار بگیره باعث ایجاد این مشکل میشه و تنها راه حلش اینه که از موقعیت هدر حذف بشه.

درضمن اگر با phpmyadmin آشنایی داشته باشی میتونی دیتابیس رو دانلود کنی و بعد از برگردوندن بک آپ، جداول مربوط به حساب کاربری مشتریان، سفارشات، آدرس ها و ... رو برگردونی.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

از ابتدای تاپیک به شما گفته شده بود که ماژولها رو بررسی کنید. خب نباید منتظر می موندین.

الآن هم نیاز نیست که ماژول های فروتل رو غیرفعال کنید فقط از موقعیت هدر حذفش کنید مشکل حل میشه. هیچ وقت هم دیگه این اتفاق پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

بله ولی شاپ با همون ماژول 3 ماه کارده بود بدون مشکل

میشه بگید از کجا باید موقعیت رو عوض کنم و به کدام موقعیت باید منتقل کنم ؟

خواهش میکنم

از ابتدای تاپیک به شما گفته شده بود که ماژولها رو بررسی کنید. خب نباید منتظر می موندین.

الآن هم نیاز نیست که ماژول های فروتل رو غیرفعال کنید فقط از موقعیت هدر حذفش کنید مشکل حل میشه. هیچ وقت هم دیگه این اتفاق پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

این کار رو انجام دادم و سایت بالا میاد ولی در هنگام خرید ماژول فروتل عمل نمیکنه .

خواهش میکنم حاضرم هزینه پرداخت کنم و این مشکل رو برام بر طرف کنید . هم اعتبارم و زمانم و هم سرمایه گذاری که کردم سر سهل انگاری و تست نشدن کامل ماژول قبل از ریلیز داره از بین میره .

لطفا هزینه رو برام در پیغام خصوصی ارسال کنید

با تشکر بسیار از کاربر sharif854 که مشکل رو برای من حل کردن ، کاری که وظیفه تیم نویسنده ماژول بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...