رفتن به مطلب

مشکل در قسمت حامل ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قبلا یک حامل با عنوان پست سفارشی تعریف کرده بودم و مشکلی نداشت اما حالا یک حامل جدید با عنوان پست پیشتاز تعریف کردم و محدوه قیمت هم مشخص کردم و منطقه هم انتخاب کردم . بنظر همه چی درسته اما در قسمت

حامل ها برای مشتری نمایش داده نمیشه و فقط همون پست سفارشی که قبلا درست کرده بودم فعاله . کامپایل هم روشن کردم و باز مشکل حل نشد . دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم. با تشکر

این آدرس سایت www.gamekala.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا برای هر سوال کوچیکی تاپیک ایجاد میکنید ؟ !

ده بیستا تاپیک آموزش حامل یا مشکلات حامل وجود داره ، تو یکیشون مطرح کنید به جای تاپیک زدن . مشکل شما از تعیین نکردن قیمت برای حامله . از ارسال/ارسال پایین صفحه حامل مورد نظر رو انتخاب کنید و براش قیمتی در نظر بگیرین و ذخیره رو بزنید .

لینک به دیدگاه

چرا برای هر سوال کوچیکی تاپیک ایجاد میکنید ؟ !

ده بیستا تاپیک آموزش حامل یا مشکلات حامل وجود داره ، تو یکیشون مطرح کنید به جای تاپیک زدن . مشکل شما از تعیین نکردن قیمت برای حامله . از ارسال/ارسال پایین صفحه حامل مورد نظر رو انتخاب کنید و براش قیمتی در نظر بگیرین و ذخیره رو بزنید .

بابت تذکرتون درسته و باید ببخشید.

قیمت هم برای حامل مشخص کردم . دقیقا همون کاری که برای حامل سفارشی انجام دادم برای ایم مورد هم انجام دادم اما حامل سفارشی درسته ولی حامل جدید که پیشتازه نمایش داده نمیشه. یه سوال داشتم ربطی به منطقه نداره؟

دقیقا همون منطقه که برای حامل سفارشی انتخاب کردم برای این مورد هم انتخاب کردم. نباید منطقه با هم فرق داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

اطلاعات ورود به مدیریت رو پیام خصوصی کنید بگنم کجا رو اشتباه تنظیم کردین . با حدس و گمان شاید دو هفته اینجا معطل باشید تا مشکلتون کشف بشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...