رفتن به مطلب

تغییر عبارت checkout در قالب دیفالت

amiralib

پست های پیشنهاد شده

سلام

از بخش مدیریت >> بومی سازی >> ترجمه ها

در قسمت اصلاح ترجمه ها ، ترجمه های ماژول و نام قالبتون رو انتخاب کنید و سپس روی پرچم کلیک کنید

در صفحه جدید از طریق جستجوی مرورگرتون، کلمه checkout رو پیدا کنید و یا ماژول blockcart رو پیدا کنید

ترجمه دلخواهتون رو بنویسید و ذخیره کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

http://i40.tinypic.com/2qd7ivo.jpg

ایت عکسش هست

http://upload7.ir/images/96978144453255127241.jpgاین مشکل رو من 1 ماه پیش مطرح کردم و شما گفتید مشکل از هاست هست و من تا حالا 4 تا هاست عوض کردم و مشکل حل نشد

لینک به دیدگاه

خوب مشخصه که مشکل از محدودیت هاسته

راه حل دیگه اینه که لوکال نصب کنید و ترجمه کنید و فایل ترجمه این ماژول رو انتقال بدید به هاست

لینک به دیدگاه

مدیر هاست میگه این مربوط به تنظیمات هاست خودتون هست و باید خودتون یه فیل htacces. ایجاد کنید همون جایی که میخواهید مقدار رو از دیفالت به کاستوم تغییر بدید

لطفان مرد مردونه استپ به استپ بگید ما بریم جلو خودمون یه کاریش کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

همیار طرح محترم زحمت کشیدند و یه فایل پی اچ پی برای ما ارسال کردند دیگه خطا نمیده و بخش ترجمه ها به صورت کامل باز شده اما مشکل اینجاست که کلا تا عبارت chekout بیشتر نداشت که تغییر ادیم اما روی فروشگاه هیچ تغییری ایجاد نشد

لطفا راهنمایی کنید

http://upload7.ir/images/27997501882034315525_thumb.jpg http://upload7.ir/images/27997501882034315525_thumb.jpg[/img]

http://upload7.ir/images/27997501882034315525.jpg

مدیر محترم در این قسمت در این قسمت هیچ اثری از دکمه chakout و جود نداره گزینه پرداخت هم ادیت کردم اما تغییر نکرد

لینک به دیدگاه

لطفا میشه کامل تر توضیح بدید ؟

منظورتون از خالی کردن چیه ؟

بعد از خالی کردن چکار کنم؟

دانوش جان خلی کردم پوشه رو حالا چکار کنم ؟

دانوش جان میدونم سرت خیلی شولوغه اما من همچنان منتظرم پیغام شما هستم

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد با تشکر از پی گیری و تلاش شما من مراحلشو استپ به استپ میزارم که بقیه هم بتونن استفاده کنن

1 - اول از همه برای باز کردن قسمت ترجمه ها به یه فایل php نیاز دارید که پایین براتون میزارمش و فیل رو بردارد و در فولدر ????admin فروشگاه کپی کنید تا قسمت ترجمه ها براتون فعال بشه

2 - بعد از قسمت پارامترهای پیشرفته / روی کارایی کلیک کنید / حافظه نهان رو خاموش کنید و تیک کامپایل های اجباری رو بزنید / بعد ذخیره کنید

و بعد

برید به هاست و فولدر فروشگاه و بعد آدرس پوشه cashe/smarty و یک پوشه به نام compile هست. اونو خالی کنید

3 - بعد وارد قسمت بومی سازی / ترجمه ها / وارد بشید بعد از قسمت اصلاح ترجمه ها یه لینک کشویی هست بازش کنید بعد / ترجمه ماژول / قسمت دوم را بزارید همون defaulet بمونه / بعد روی پرچم ایران کلیک کنید / بعد ماژول: blockcart

را پیدا کنید از بالا همون دومین میشه / بعد روی سرفصلش کلیلک کنید تا باز بشه / با آخرین گزینه که نوشته chekout را تغییر بدید به هرچی دوست دارید

php.zip

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد با تشکر از پی گیری و تلاش شما من مراحلشو استپ به استپ میزارم که بقیه هم بتونن استفاده کنن

1 - اول از همه برای باز کردن قسمت ترجمه ها به یه فایل php نیاز دارید که پایین براتون میزارمش و فیل رو بردارد و در فولدر ????admin فروشگاه کپی کنید تا قسمت ترجمه ها براتون فعال بشه

2 - بعد از قسمت پارامترهای پیشرفته / روی کارایی کلیک کنید / حافظه نهان رو خاموش کنید و تیک کامپایل های اجباری رو بزنید / بعد ذخیره کنید

و بعد

برید به هاست و فولدر فروشگاه و بعد آدرس پوشه cashe/smarty و یک پوشه به نام compile هست. اونو خالی کنید

3 - بعد وارد قسمت بومی سازی / ترجمه ها / وارد بشید بعد از قسمت اصلاح ترجمه ها یه لینک کشویی هست بازش کنید بعد / ترجمه ماژول / قسمت دوم را بزارید همون defaulet بمونه / بعد روی پرچم ایران کلیک کنید / بعد ماژول: blockcart

را پیدا کنید از بالا همون دومین میشه / بعد روی سرفصلش کلیلک کنید تا باز بشه / با آخرین گزینه که نوشته chekout را تغییر بدید به هرچی دوست دارید

با سلام

آقا درست شد

دست شما درد نکن

من فایل blockcart رو میباست از تو مسیر root/them/defualt/module/blockcartتغییر میدادم اشتباه از مسیر root/module/blockcart تغییر دادم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

suhosin.post.max_vars

suhosin.request.max_vars

max_input_vars

سلام

منم همین مشکل دارم

به پشتیبانی هاست اطلاع دادم.اونا گفتند در هاست هاس اشتراکی این امکان وجود ندارد

حالا این فایل php.ini که برای دوستان ارسال کردید میشه برای من هم ارسال کنید؟

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

و بعد

من همه ی این کارها رو انجام دادم ولی بازم نشد!

و اجازه ی ترجمه ی ماژول رو نمیده و همون پیغام سر جاشه!

باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل این قسمته:

http://upload7.ir/images/96978144453255127241.jpg

مشکل اصلی هم این بود که توی سبد خریر به جای پرداخت نوشته chech out

میخوام اونو فارسیش کنم

دوستمون راه حل کاملشو گفتن

.لی من انجام دادم دوباره همین پیغام میادش!!!

لینک به دیدگاه

سلام

خب منکه توابع رو نوشتم و باید از هاستتون بخواید تا مشکل رو برطرف کنه

بعضی از هاستها یک کم سخت میگیرن، شما هم براشون کامل توضیح بدید تا این مشکل رو برطرف کنند. خودم هم رو یکی از هاستها این مشکل رو داشتم که طی چند تیکت به هاستم برطرف شد .

راه دیگه اینه که ماژولهای اضافی رو غیرفعال کنید تا تعداد ترجمه ها کم بشه

راه دیگه هم اینه که این ماژول رو در لوکال ترجمه کنید و سپس فایل fa.php مربوط به اون رو در پوشه ماژول جایگزین کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

خب منکه توابع رو نوشتم و باید از هاستتون بخواید تا مشکل رو برطرف کنه

بعضی از هاستها یک کم سخت میگیرن، شما هم براشون کامل توضیح بدید تا این مشکل رو برطرف کنند. خودم هم رو یکی از هاستها این مشکل رو داشتم که طی چند تیکت به هاستم برطرف شد .

راه دیگه اینه که ماژولهای اضافی رو غیرفعال کنید تا تعداد ترجمه ها کم بشه

راه دیگه هم اینه که این ماژول رو در لوکال ترجمه کنید و سپس فایل fa.php مربوط به اون رو در پوشه ماژول جایگزین کنید

موفق باشید

راه آخرو خواستم انجام بدم

ولی اون فایل پی اچ پی ظاهراً درست ترجمه شده!!! >>> فایل پیوست

چرا توی سبد خرید check out میزنه؟!!!

با برنامه ی firebug امتحانش کردم

فایلی که میتونه اون کلمه رو تغییر بده فک کنم توی سی اس اس ها باشه ولی وقتی سرچ میکنم پیدا نمیشه!

من فک میکنم یکی از مهمترین قسمت ها و دکمه های موجود در پرستاشاپ همین دکمه ی پرداخت باشه

و امیدوارم یکی به فکر حل این مشکل بیفته.

post-4347-14373019680513_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دو نوع ترجمه ماژول داریم

ترجمه ماژول در قالب و ترجمه ماژول هسته

وقتی روی ترجمه ماژول میذارین باید قالب رو انتخاب کنید و بعد ترجمه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

دو نوع ترجمه ماژول داریم

ترجمه ماژول در قالب و ترجمه ماژول هسته

وقتی روی ترجمه ماژول میذارین باید قالب رو انتخاب کنید و بعد ترجمه کنید

دانوش جان ميشه بگي دقيقا از كجا بايد ترجمش كرد.

من روشي رو كه در بالا گفته شده رو طي كردم ولي ترجمه پيش فرض اون قسمت درسته(پرداخت نوشته شده) و هر چي هم تغييرش بدم و روي هرچي بزارم بازم مي نويسه checkout

من دستي هم فايل fa.php رو كه تو مسير

modules/blockcart/translation/

بود رو اديت كردم ولي بازم تاثيري نداره و روي هرچي بزاري بازم مي نويسه checkout

لطفا راهنمايي كنيد

با تشكر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...