رفتن به مطلب

عدم نمایش فروشگاه بعد از نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام . خسته نباشید و تشکر باببت این انجمن خوب.

من آخرین نسخه پرستا شاپ فارسی را که لینکش را در اعلانات انجمن قرار دادید دانلود و نصب کردم برای مدیریت مشکلی ندارم ولی در قسمت کاربری فقط اسم سایتم را میزنه و هیچ چیز دیگر را نشان نمیده لطفا راهنمایی کنید .

اینم آدرس سایتم.

bia2kala.ir

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما مطمئنی هستید که پرستاشاپ رو درست نصبش کردید ؟؟ چون اسم سایتتون هم که نمیاد و خطای 403 رو میده

پرستاشاپ رو باید تو روت اصلی نصبش کنید. یه مسئله دیگه این که برید تو قسمت مدیریت -تنظیمات و اونجا فایل htacssessرو دوباره بسازید . برای دسترسی به این بخش یا میتونید در همون صفحه اول مدیریت در باکس یک شروع خوب روی بهینه سازی هوشمند کلیک کنید

اگه نتونستید اعلام کنید بنده براتون از اول نصب میکنم یا یه مدیر با دسترسی محدود ایجاد کنید و نام کاربری و رمز عبورش رو برام ارسال کنید تا وارد قسمت مدیریت بشم و مشکلتون رو حل کنم

لینک به دیدگاه

سلام .

من پاکش کردم حالا دوتا سوال دارم که مربوط به همون هدم نمایش میشه.

1. در هنگام نصب این دو گزینه را برای من غیر فعال زده آیا حتما باید فعال باشد چون نصب میشه.

http://up98.org/upload/server1/01/u/0mxw80aqj8qv9af96sgw.png

2. دسترسی فلودهایی که گفته شده را باید 666 بزنم یا 777.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام .

من پاکش کردم حالا دوتا سوال دارم که مربوط به همون هدم نمایش میشه.

1. در هنگام نصب این دو گزینه را برای من غیر فعال زده آیا حتما باید فعال باشد چون نصب میشه.

http://up98.org/upload/server1/01/u/0mxw80aqj8qv9af96sgw.png

2. دسترسی فلودهایی که گفته شده را باید 666 بزنم یا 777.

با تشکر

ببینید اون پایینی لازم نیست .زیاد مهم نیستند

دسترسی فولدرها به صورت اتوماتیک خودش تنظیمه . ولی اگه اخطار داده باید دسترسی رو به 777 تغییر بدید و بعد از نصب به حالت اول برگردانید

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام خسته نباشید بازم من همین مشکل را دارم وقتی امروز نصب کردم چنین مشکلی که در پست اول گفتم وجود دارد.

آدرس سیات . shop.irrayaneh.net

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فروشگاه شما که نصبه و مشکلی نداره . چرا شما فکر میکنید فروشگاهتون مشکل داره . شما هنگام نصب گزینه اولی یعنی گزینه lite رو انتخاب کرده این که باعث میشه هیچ ماژولی نصب نشه و خودتون باید برید به قسمت ماژولها و هر ماژولی رو که دلتون میخواد نصب کنید تا در فروشگاهتون نمایش داده بشه .خیلی خیلی سادست نمیدونم چرا با پرستاشاپ به مشکل برمیخورید!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

نه من همیشه نسخه کاملش را نصب میکنم و در ضمن فقط وقتی پرستا شاپ نصب میکنم پنین مشکلی پیدا میکنم ولی هر اسکیریپت دیگه ای که نصب میکنم چنین مشکلی نداره. بازم ممنون که پیگری کردید در ضمن با این که مطمئن بودم کامل نصب کردم باز بخاطر حرف شما دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرد.

لینک به دیدگاه

شما برید به قسمت ماژولها ببینید نصب هستند یا نه ؟؟ اگه نصب شده باشند و فعال باشند معلوم میشه مشکل از هاست شماست ولی اگه نصب نشده باشند و یا غیرفعال باشند معلوم میشه مشکل از نصب شماست و باید هنگام نصب گزینه دوم رو یعنی نصب به همراه ماژولها انتخاب کنید .

لینک به دیدگاه

نصب نشده ولی مشکل نه از هاست نه از نصب من مشکل اینکه فایل های ماژول اصلا آپلود نشده حا چه شکلی آپلود نشده خودم موندم . بازم تشکر از پیگیری شما .

ممنون مشکلم حل شد مشکلش عدم دسترسی پوشه ماژول بود که من موقع نصب 777 کردم بوئدم ولی دوباره خودش 775 شده بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...