رفتن به مطلب

نمایش محصول در هیچ جا

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی نمایش محصول رو در هیچ جا قرار می دهیم. خب در هیچ جای فروشگاه نمایش داده نمیشه ؟

اما آیا از ایندکس شدن در گوگل هم حذف میشه .. قاعدتا نباید تاثیری تو ایندکس داشته باشه. ولی من دیتابیس رو که می بینم وقتی محصولی رو هیچ جا قرار میدهیم. گزینه ایندکس در دیتابیس از یک به صفر تغییر میکنه. یعنی ممکنه محصول از ایندکس گوگل خارج بشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 18 ساعت قبل، m like mother گفته است :

سلام

وقتی نمایش محصول رو در هیچ جا قرار می دهیم. خب در هیچ جای فروشگاه نمایش داده نمیشه ؟

اما آیا از ایندکس شدن در گوگل هم حذف میشه .. قاعدتا نباید تاثیری تو ایندکس داشته باشه. ولی من دیتابیس رو که می بینم وقتی محصولی رو هیچ جا قرار میدهیم. گزینه ایندکس در دیتابیس از یک به صفر تغییر میکنه. یعنی ممکنه محصول از ایندکس گوگل خارج بشه ؟

زمانی که تنظیم می‌کنید در هیچ کجا نمایش نده پس نباید در گوگل هم ایندکس بشه و فقط با لینک مستقیم محصول در دسترسه

لینک به دیدگاه

درسته . تست کردم هر محصولی که در هیچ جا بود از سایت مپ هم حذف شد. 

من نمیخوام از سایت مپ حذف بشه به خاطر همین روی جستجو تنظیم کردم. منتهی یه مشکلی که هست . وقتی کاربر در قسمت جستجوی سایت سرچ میکنه ، محصول میاد. در صورتیکه محصول قدیمی شده و دیگه موجود نیست. یعنی میخوام در جستجوی خود سایت نیاد اما در سایت مپ باشه .. در گزینه های نمایش چنین چیزی وجود نداره. چکار باید بکنم که در سایت مپ باشه ولی تو سایت دیده نشه و در جستجوی سایت هم به مشتری نمایش نده 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m like mother گفته است :

درسته . تست کردم هر محصولی که در هیچ جا بود از سایت مپ هم حذف شد. 

من نمیخوام از سایت مپ حذف بشه به خاطر همین روی جستجو تنظیم کردم. منتهی یه مشکلی که هست . وقتی کاربر در قسمت جستجوی سایت سرچ میکنه ، محصول میاد. در صورتیکه محصول قدیمی شده و دیگه موجود نیست. یعنی میخوام در جستجوی خود سایت نیاد اما در سایت مپ باشه .. در گزینه های نمایش چنین چیزی وجود نداره. چکار باید بکنم که در سایت مپ باشه ولی تو سایت دیده نشه و در جستجوی سایت هم به مشتری نمایش نده 

آخه غیر منطقیه بنظرم تو سرچ نیاد اما تو سایت مپ باشه، هدفتون چیه از موندن محصول توی سایت مپ؟

لینک به دیدگاه

میخوام تو گوگل باشه ... اما چون اون محصول تموم شده تو سرچ سایت نیاد . منتهی مشابه زیاد داره ... یعنی کاربر وارد سایت بشه نمونه های دیگه رو میتونه ببینه 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، m like mother گفته است :

میخوام تو گوگل باشه ... اما چون اون محصول تموم شده تو سرچ سایت نیاد . منتهی مشابه زیاد داره ... یعنی کاربر وارد سایت بشه نمونه های دیگه رو میتونه ببینه 

بنظر من بهترین راه، ریدایرکت محصولتون به نزدیک ترین محصول مشابه اون هست

اگه کلا دیگه شارژ نمیشه ریدایرکت ۳۰۱ اگه موقتا موجودی نداره ۳۰۲

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...