رفتن به مطلب

نحوه حذف کردن محصول از سفارش ثبت شده مشتری؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در مورد حذف کردن بعضی از محصولاتی که مشتری سفارش را ثبت کرده و میخواهد تغییر دهد . میخواستم بدونم از کجا باید حذف کرد. دکمه اضافه کردن محصول وجود داره ولی برای حذف کردن چطور باید عمل کرد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حذف کردن محصول به این صورت هست که شما تیک حذف رو میزنید و مقابل تعداد عدد خریداری شده رو وارد می کنید. گزینه هایی هم هست که میشه برای مشتری رسید اعتبار برای خریدهای بعدی ایجاد کرد.

روی استرداد وجه و یا بازگشت محصول کلیک کنید (تفاوت در ترجمه هست در بعضی نسخه های ما)

لینک به دیدگاه

حذف کردن محصول به این صورت هست که شما تیک حذف رو میزنید و مقابل تعداد عدد خریداری شده رو وارد می کنید. گزینه هایی هم هست که میشه برای مشتری رسید اعتبار برای خریدهای بعدی ایجاد کرد.

روی استرداد وجه و یا بازگشت محصول کلیک کنید (تفاوت در ترجمه هست در بعضی نسخه های ما)

با سلام

من از نسخه 1.5.2 استفاده میکنم و قسمتی که بشه تیک زد را در صفحه سفارش مشتری مشاهده نمیکنم. من مشکلم اینه که وقتی مشتری با درگاه آنلاین سفارش را ثبت میکنه و وضعیت سفارش به پرداخت شده تغییر میکنه دیگه هیچکدام از محصولات آن سفارش قابل حذف کردن نیست . اما با دکمه افزودن یک محصول میشه به همان سفارش محصول دیگری اضافه کرد. آیا یکی از محصولات سفارشی که تایید شده را میشه حذف کرد؟

با احترام

لینک به دیدگاه

درود

نمیدونم منظورتون رو خوب متوجه شدم یا نه اما فکر کنم این تاپیک بتونه به شما کمک کنه چون خودم هم قبلا این مشکل رو داشتم

http://presta-shop.ir/forum/Thread-3043-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-1-4-9-0?pid=20039#pid20039

لینک به دیدگاه

الان نگاه کردم. در نسخه 1.5 در مقابل نام یک آیکون سطل زباله هست. اون رو باید بزنید

درسته این آیکون سطل زباله و آیکون ویرایش تا وقتی قابل مشاهده است که وضعیت سفارش به پرداخت تایید شده و یا در حال آماده سازی تغییر نکنه ولی بعد از تغییر وضعیت دیگه آیکون سطل زباله و ویرایش دیده نمیشه . برای این مورد راهی وجود داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در نسخه ۱.۵.۴ این مشکل وجود نداره

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

با سلام

من بیشتر ماژول های نسخه 1.5.2 را برای فروشگاه خودم شخصی سازی کردم اگر بخوام به نسخه 1.5.4 ارتقا بدم دوباره باید همه را ویرایش کنم؟

لینک به دیدگاه

بله

شخصی سازی در چه حد؟

ظاهر یا عملکرد؟

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

منظورم تغییر اساسی نیست . بیشتر ترجمه ها را چیزی که مدنظرم بوده تغییر دادم . من از نسخه 1.5.2 قالب پیشفرض استفاده میکنم.

www.gamekala.ir

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...