رفتن به مطلب

قــالب بوته

پست های پیشنهاد شده

مشکل اینه دقیق مراحل نصب رو طی نمیکنید . باید در تنظیمات / تصاویر . ایجاد دوباره بند انگشتی ها رو کلیک کنید مشکلتون حل میشه :)

من مراحل نصب رو دقیقا انجام دادم و چند بار هم ایجاد دوباره بند انگشتی‌ها رو کلیک کردم ولی باز مشکل عدم مشاهده تصاویر در شاخه ها هست!
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

آخه این موارد که به قالب ربطی ندارن ، دکمه وجود نداره ، حتما کالا موجودی نداره ، حتما حالت کاتالوگ فعال شده ، حتما محصولات فروششون غیرفعال شده ، حتما ماژول محصولات پرطرفدار بازنشانی شده ، حتما یه تغییری تو مدیریت دادین که اینجوری شده . این مواقع ، یه قالب دیگه ( مثلا دیفالت ) روشن کنید ببینید رو اون هم اگه همین مشکل رو داشتین یعنی یه جای دیگه ایراد داره و برین دنبال اینکه چه کار کردین اخیرا که این مشکل پیش اومده .

لینک به دیدگاه

آخه این موارد که به قالب ربطی ندارن ، دکمه وجود نداره ، حتما کالا موجودی نداره ، حتما حالت کاتالوگ فعال شده ، حتما محصولات فروششون غیرفعال شده ، حتما ماژول محصولات پرطرفدار بازنشانی شده ، حتما یه تغییری تو مدیریت دادین که اینجوری شده . این مواقع ، یه قالب دیگه ( مثلا دیفالت ) روشن کنید ببینید رو اون هم اگه همین مشکل رو داشتین یعنی یه جای دیگه ایراد داره و برین دنبال اینکه چه کار کردین اخیرا که این مشکل پیش اومده .

بهمن جان چرا عصبانی می شی داداش :)

این سایت رو من راه اندازیش کردم کسی دیگه آپ می کنش

حالا اینجوریش کرده به من پیغام داده

منم از شما پرسیدم

می دونم دیفالت مشکلی نداره

خواستم ببینم چیزیو غیر فعال کرده این یارو که اینجور شده

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

سلام من قالب رو نصب کردم موقع ایجاد دوباره تصاویر بند انگشتی ارور زیر رو میده دلیلش چیه ؟

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

movie-store16.ir

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

چند تا ماژول در بلوک های سمت راست اضافه کردم

ولی عنوان های این ماژول ها فونتاش با پس زمینه یکیه و دیده نمیشه و بک گراند عنوان هم ندارن.

چطور می تونم این مشکل رو حل کنم؟

اینم آدرس سایت atpo.ir

لینک به دیدگاه

مشکل مال ماژول هاست که کدنویسی بخش قالب قدیمی دارن .

سیستم قالب های نسخه 1.5 به این شکله :

سیستم قالب های نسخه 1.4 به این شکل بوده :

فایل tpl هر ماژول رو باز کنید و به h4 کلاس title_block بدین :

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

آیا قالب بوته میتونه مناسب یک فروشگاه بازی باشه ؟

چطوری میشه تو قسمت معرفی هر محصول ، رنگ رو حذف کرد ؟

آیا این قالب سئو مناسبی داره ؟

لینک به دیدگاه

رنگ که به قالب مربوط نیست ، پیشنهاد میکنم قبل از خرید قالب یا قبل از راه اندازی فروشگاه ، چند روزی با پرستاشاپ کار کنید در لوکال ، محصول بزنید و حذف کنید و ....

لینک به دیدگاه

رنگ که به قالب مربوط نیست ، پیشنهاد میکنم قبل از خرید قالب یا قبل از راه اندازی فروشگاه ، چند روزی با پرستاشاپ کار کنید در لوکال ، محصول بزنید و حذف کنید و ....

سلام آقا بهمن ممنون

منظور بنده از بین بردن اون کادر رنگ کالا هستش .

یکم در انتخاب قالب گنگ هستم . قالب ترمه را چگونه ارزیابی می کنید؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...