رفتن به مطلب

قــالب بوته

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک عید بزرگ فــــــطر :)

post-366-14373019135494_thumb.jpg

با قالبی دیگر خدمت دوستان عزیز هستیم ، این قالب به اسم بـــوته جزو قالب های رده میانی در قیمت و امکانات به شمار می رود و هم اکنون با مصادف شدن انتشار این قالب و عید بزرگ فطر ، فرصتی بزگی برای کاربرانی که به دنبال یه قالب استاندارد با قیمتی مناسب هستند به وجود آمده است . تا آخر این مطلب همراه ما باشید .

post-366-14373019134812_thumb.gif

شناسنامه قالب =========================

- نام قالب : بـــوته

- ورژن قالب : 1

- طراحی شده برای پرستاشاپ 1.5.2 تا 1.5.4.1

- قالب دو ستونه با ساختار ساده

- مناسب برای : تمامی فروشگاه ها و محصولات

- تاریخ انتشار : 1392/5/17

- آخرین آپدیت : 1932/5/24

معرفی کوتاه =======================================

اگر از جمله افرادی هستید که میخواهید با کمترین هزینه بهترین ها رو داشته باشید قالب بوته مناسب شما طراحی شده است . اگر جزو افرادی هستید که گرافیک سایت براتون از همه چیز مهم تره ، قالب بوته گرافیک و رابط کاربری مناسبی در اختیار شما قرار میده ، اگر جزو کاربرانی هستید که دنبال استانداردها و کیفیت ها می گردید ولی جیبتون اجازه نمیده بیشتر از یه حد خاص هزینه کنید بوته در خدمت شماست :D

به جرات میتونم بگم قالب بوته با سادگی ، ارزانی ، طراحی کلاسیک و صدالبته اطمینان و آرامشی که به خاطر رنگبندی خاصش به مشتری ها میده جزو قالب های محبوب پرستاشاپ و این انجمن خواهد بود . خیلی ها به دنبال آرامش و اطمینان در رنگ آبی هستند ، اما هر رنگی جدا از احساس ذاتی که منتقل میکنه یک احساس مخفی هم داره که با بکارگیری اصولی میشه تاثیرگذاری بیشتری ازش دریافت کرد .

مناسب برای کسب و کار من ؟! =======================================

حالا این قالب برای چه فروشگاه هایی مناسبه ؟ سوال خوبیه و بایدبگم هر چیزی که دارین میفروشین تو این قالب بذارید زیبا به نظر میرسه . کیفش و کفش ، نرم افزار و بازی ، وسایل آشپزخانه و لوازم جانبی کامپیوتر ، وسایل ورزشی و فروش فایل و ... میتونید دموی قالب رو مشاهده کنید و محصولات متنوعی که توش گذاشته شده رو ببینید که به خوبی با قالب هماهنگ هستند .

از مشکلات نصب و استفاده از قالب میپرسین ؟ =======================================

حتما برای خیلی ها پیش اومده که قالبی خریداری میکنن و با شور و اشتیاق فراوان دانلودش میکنن ، موقع نصب به هزار مشکل و خطا برخورد میکنن ، یکی میگه قالب اشکال داره ، یکی دیگه میگه مشکل از هاسته و .... . این مسائل گاهی بسیار اذیت کنه میشه و نمونش هم خیلی زیاده و کاربرانی رو دیدم که قالب رو میخرن و تو نصبش حتی چند روز گیر میکنن ! با بسته اختصاصی بوته هیچ مشکلی در نصب قالب نخواهید داشت ، بسته اختصاwی چیه ؟ بسته اختصاصی بوته ، شامل موارد زیره :

1 - فایل زیپ قالب ( این فایل زیپ رو به راحتی با ماژول واردسازی / استخراج قالب ایمپورت میکنید )2 - آموزش پی دی اف نصب قالب به دو شیوه : از طریق ماژول واردسازی قالب و در صورت سازگار نبودن این ماژول با هاست شما ، از طریق نصب دستی . توضیحات کامل با عکس برای راحتی مشتریان قرار داده شده است .3 - فیلم آموزش نصب قالب ، یک فیلم 2 دقیقه ای که به صورت اسان و ساده نحوه نصب قالب رو به شما آموزش میده . نیاز به نرم افزار خاصی هم برای باز کردن فیلم ندارین و کافیه فایل رو تو مرورگرتون باز کنید و تماشا کنید .4 - اسکرین شات از صفحات قالب برای چک کردن قالب نصب شده

نگران پشتیبانی قالب هستین ؟ =======================================

همیشه مسئله پشتیبانی جزو دغدغه های افرادی هست که محصولاتی چون قالب و ماژول را خریداری میکنن . چون این قالب جزو قالب های ارزان قیمت محسوب میشه ، به صورت عمومی در همین انجمن پشتیبانی خواهد داشت و تا اطلاع ثانوی و تا زمانی که مشکلی برای حداقل بنده پیش نیاد و تو این انجمن حضور داشته باشم ، پشتیبانی این قالب منقضی نخواهد شد .

برای هر مشتری نیز قالب 3 ماه پشتیبانی اختصاصی خواهد داشت و مشتریان میتوانند از طریق چت و ایمیل مشکلات و سوالاتشون رو مطرح کنن و بعد از اتمام زمان سه ماهه ، میتونن در همین تاپیک اقدام به درج سوالات و درخواست هاشون کنن .

با بودجه ای که دارم میتونم این قالب رو بخرم ؟! =======================================

صد درصد هر کسی میتونه این قالب رو بخره ، این قالب برای حداقل بودجه ها طراحی شده و نگرانی از این بابت وجود نداره . ارزش این قالب بسیار بالاتر از قیمتی هست که فروخته میشه ، تنها دلیل فروش با قیمت کم فقط مصادف شدن تاریخ انتشار این قالب با عید بزرگ فطر هستش .

این قالب با چه مرورگرهایی سازگاره ؟ =======================================

سازگاری با مرورگرهای قدیمی لااقل در ایران برای وبمسترها و صاحبان کسب و کارهای آنلاین دغدغه مهمی محسوب میشه . البته در این میان باید تعدادی از وبمسترها فداکاری کنن تا لااقل برخی مشتری ها به خودشون زحمت بدن دست از سر کچل این مرورگرهای فرسوده بردارن :rolleyes: در زیر مرورگرهای سازگار با این قالب رو مشاهده میکنید :

post-366-143730191365_thumb.jpg

قبل از خرید چطوری میتونم قالب رو ببینم و تست کنم ؟ =======================================

دموی آنلاین برای قالب تهیه شده و میتونید دل سیر قالب رو ببینید و اگه پسند کردین خرید کنید . بدون دیدن که نمیشه خرید کرد :

post-366-14373019137763_thumb.jpg

مشاهده دموی آنلاین

لینک خرید از بازارچه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 weeks later...

قالب بوته ، آپدیت شد . این آپدیت کلیه مشکلاتی که گزارش داده بودن دوستان ، برطرف میکنه و همچنین مشکل انیمیشن افزودن به سبد خرید که به شکل زیباتری افزوده شد به قالب .

دوستانی که قالب رو خریداری کردن ، کافیه یک پیام خصوصی بدن و در پیام خصوصی آدرس ایمیلشون رو ارسال کنن تا قالب براشون ارسال بشه .

با تشکر از همگی

لینک به دیدگاه

با تشکر از آپدیت جناب بهمن

اول انتقال یک تجربه :

دوستانی که با نصب اتوماتیک قالب مشکل دارند ابتدا import_flora.zip را در ویندوز اکسترکت کنید و بعد دوباره با winrar دوباره zip (دیفالت) کنید.

برای من اینجوری در کمتر از یک دقیقه نصب شد.

جناب بهمن ، انصافا از آپدیت های منظم و پیگیر ی های شما متشکرم.

آپدیت مشکل مربوط به انیمیشن را حل کرده است ولی مشکل جستجو همچنان پابرجا است و به صفحه اول می رود ، لطفا بررسی فرمایید.

لینک به دیدگاه

با زدن دکمه افزودن به سبد خرید انیمشن اضافه شدن محصول رو نشون میده ولی در سبد خرید(چه در بلوک و چه در صفحه سبد خرید) هیچ چیزی اضافه نمیشه !

با قالب دیگری تست کردم ظاهرا مشکل از قالب نیست !

سبد خرید رو بازنشانی کردم ولی اینبار بلوکش حذف شد !

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

با سلام خدمت شما من این قالب رو خریداری کردم و راضی ام

فقط از لحاظ سئو کار نشده فکر میکنم بعنوان مثال چیزی که خیلی از سایتهای سئو میگن استفاده از تگ h1 و h2 و h3 هست که هیچ کدوم از اینها استفاده نشده

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما من این قالب رو خریداری کردم و راضی ام

فقط از لحاظ سئو کار نشده فکر میکنم بعنوان مثال چیزی که خیلی از سایتهای سئو میگن استفاده از تگ h1 و h2 و h3 هست که هیچ کدوم از اینها استفاده نشده

شما تا چه اندازه در سئو مهارت و تجربه دارین که میگین کار نشده ؟

ببینید سئو بحثی نیست که هر کسی بخواد توش وارد بشه و نظر بده ، سئوی فروشگاه با سئوی یک وبلاگ یا یک سایت شخصی فرق میکنه ، برای مثال تو صفحه اول یک فروشگاه ممکنه ده ها محصول مختلف باشه ، تگ h1 زمانی اهمیت پیدا میکنه که یکی دو محصول فوقش در صفحه اول باشه ، اون موقع میشه تگ h1 بکار برد برای عنوان محصولات ، اما وقتی ده ها تگ h1 باشن تو صفحه اهمیت این تگ نابود میشه . بنابراین هیچ موقع استفاده نمیشه . تگ h1 در یک فروشگاه در صفحه هر محصول به کار برده میشه و استفاده هم شده و اینجاست که اهمیت پیدا میکنه .

این برای تگ h1 بود ، بقیه تگ ها هم در جای خودشون جای بحث دارن . در کل همیشه اون چیزی که میخونید اون چیزی نیست که همیشه درست باشه ، سئو امری نسبی هست نه مطلق و قوانین سئو بسته به نوع سایت، اسکریپت ، کار سایت و محصولات و خدمات سایت و حتی زبان سایت زمین تا آسمون با هم فرق میکنن . خیلی متشکرم از شما مشتری عزیز .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این قالب ها تحویل آنی میباشند ، یعنی بعد از خرید میتونید از حساب کاربری در بازارچه دانلوددشون کنید و نیاز نیست براتون فرستاده بشن .

برای دانلود به منوی بالای بازارچه برین و از منوی کاربر / دانلودهای من میتونید محصولاتی که خریدین رو دانلود کنید .

لینک به دیدگاه

یه عکس با فرمت png داخل پوشه img قالب آپلود کنید .

همینکار رو کردم منظورتون تو تنظیمات قالب ها آرم سربرگ رو باید عوض کنم دیگه نه؟ تو صفحه اصلی ظاهر نمیشه

یه مشکل دیگه هم دارم قسمت شاخه ها تو قالب من بهم ریخته در حالیکه تو دموی قالب بوته درسته میشه بگید چیکارش باید بکنم؟

اینم عکسشه:

http://8pic.ir/images/69204205000233141756.jpg

http://8pic.ir/images/69204205000233141756.jpg

لینک به دیدگاه

قالب رو دستی نصب کردین ، قالب باید ایمپورت بشه از طریق ماژول مربوطه . تو راهنمای نصب قالب توضیح داده شده . در ضمن از مدیریت نه ، از هاستتون برین داخل پوشه img قالب و یه عکس با مشخصاتی که گفتم با نام logo.png آپلود کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام

یک ایرادی که درسایتم بعد از این که این قالب رو نصب کردم(احتمال زیاد) اینه که روی هرچی کلیک میکنم یک صفحه سفید میاد که باید صفحه رو رفرش کنم تا دوباره بیاد و دوستان هم قبلا هم ذکر این ایراد رو کرده بودند .هیچ ماژولی رو هم نصب نکردم.

ورژن پرستا 1.5.4.1 هست و توی قالب دیفالت و موزیلاو کروم هم همینطوریه ولی تا یک ماه پیش اینطوری نبود.

این هم از error_log

PHP Fatal error: Function name must be a string in /home/***/public_html/eshop/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php on line 281

راه حلی داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

مرسی بیشتر مشکلاتم حل شد فقط اینکه وقتی تو شاخه ها میرم عکس محصولات رو نشون نمیده و باید روی هر محصول کلیک کنی و بری تو صفحه اش تا عکسشو نشون بده میشه راهنمایی کنید اینم عکسش:

http://www.8pic.ir/images/09646992291868358475.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

من قالب را خریداری کردم و هیچ مشکلی فعلا باهاش ندارم و تنها مشکلم اینه که وقتی وارد توضیحات یه محصول یا شاخه خاصی یا حتی خود صفحه اصلی فروشگاهم میشم با صفحه کاملا سفید مواجه میشم و بعد از اینکه رفرش کنم مشکل حل میشه. طبیعاتا بخش شاخه ها را هم نمیخوام غیر فعال کنم. لطفا راهنمایی کنید چگونه این مشکل را برطرف کنم. با تشکر

لینک به دیدگاه

ماژول شاخه ها رو بازنشانی کنید :) 99 درصد مشکلتون حل میشه . اگر نشد ، نسخه اصلاح شده اون رو از همین انجمن جستجو و دانلود نمایید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

ماژول شاخه ها رو بازنشانی کنید :) 99 درصد مشکلتون حل میشه . اگر نشد ، نسخه اصلاح شده اون رو از همین انجمن جستجو و دانلود نمایید .

این کار رو انجام دادم اما درست نشد.

ماژول شاخه ها رو هم پیدا نکردم اگه امکانش هست لطف کنید لینکش را بزارید.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

در ضمن من ماژول لینک ها رو هم فعال کردم همونی که بالای صفحه است صفحه نخست و ورود را نوشته home و Login

چطوری درستش کنم؟

لینک به دیدگاه

بالای انجمن بخش جستجوی پیشرفته کلیک کنید . بعد بنویسید ماژول اصلاح شده . سادس دیگه و راحت پیدا میشه .

قالب رو از طریق ایمپورت نصب کنید ، از تغییر اسم پوشه قالب ، از نصب دستی و از نصب کردن ماژول هایی غیر از ماژول هایی که توی دمو هست خود داری کنید . چون فقط ماژول هایی که توی دمو هست با قالب هماهنگ هستند .

لینک به دیدگاه

بالای انجمن بخش جستجوی پیشرفته کلیک کنید . بعد بنویسید ماژول اصلاح شده . سادس دیگه و راحت پیدا میشه .

قالب رو از طریق ایمپورت نصب کنید ، از تغییر اسم پوشه قالب ، از نصب دستی و از نصب کردن ماژول هایی غیر از ماژول هایی که توی دمو هست خود داری کنید . چون فقط ماژول هایی که توی دمو هست با قالب هماهنگ هستند .

ممنون از راهنماییتون

وقتی میخوام ایمپورت کنم پیغام زیر را میده.

خطایی هنگام استخراج ماژول رخ داد (احتمالاً فایل ناقص است).

منم برای همین دستی نصبش کردم.

راهی نداره که این پیغام رو نده

لینک به دیدگاه

فایل زیپ رو یه بار از حالت فشرده خارج کنید و بعد تو خود ویندوز دوباره زیپ کنید و سپس همونو ایمپورت کنید . اگه نشد ، توی این مسیر آپلود کنید :

modules/themeinstaller/import/

بعد میتونید از گزینه سوم تو ماژول نصبش کنید . گزینه اف تی پی

لینک به دیدگاه

سلام منم امروز اين قالب را خريداري كردم ، خيلي شيك و سادست .

فقط بنده دوتا مشكل دارم :

1- كلمه ريال را سمت راست قيمت مينويسه

2- واحد پول را با اينكه تومان را فعال كردم هنوز رياله

omid.in

لینک به دیدگاه

واحد پول پیشفرض رو تومان کنید و ریال رو غیرفعال کنید کلا .

اون ریا لرو هم قبل عدد مینویسه ، تو بخش تنظیماتش هست که قبل یا بعدش بنویسه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...