رفتن به مطلب

بک آپ Backup از محصولات

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

روی یک سایت حدود 180 محصول با مشخصات کاستوم شده دارم و یه مشکلی برای هاست پیش آمده و باید هاست رو عوض کنم از آنجایی که درست کردن این همه محصول یک ماه زمان برده

لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه از محصولات پشتیبان گیری کرد و روی یه پرستا شاپ جدید ریستور کرد

با تشکر لطفا ج بدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب ، چه کاریه . از کل پرستاشاپ بکاپ بگیرین و در هاست جدید کپی کنید . خیلی راحت تر و معقولانه تره . کافیه پوشه public_html رو تو هاستتون زیپ کنید ، بعد دانلود کرده و در هاست جدید آپلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید . دیتابیس هم از هاست قدیمی دانلود کرده و در هاست جدید وارد کنید . تمام .

لینک به دیدگاه

آخه پرستارو اشتباهی تو فولدر پابلیک اچ تی ام ال نصب کردم و حالا میخوام یه سایت تراحی کنم بعد لینکش کنم به فروشگاه نمیشه آدرس سایت رو که میزنم فقط پرستا باز میشه بعدم تا جایی که من تست کردم بعد از نصب پرستا دیگه نمیتونی فولدرشو تغییر بدی چون فروشگاه خراب میشه از این رو تصمیم گرفتم یه بکاپی از محصولات تهیه کنم بقیشو دوباره تنظیم میکنم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در صورت ادامه این روند اخطار دریافت خواهید کرد . یکی دیگه سوال میپرسه ، در جوابش وقتی یه چیزی گفته میشه اون شخص باید بیاد پاسخ بده ، زیر پاسخی که من میدم طوری ننویسید که با استارتر تاپیک اشتباهی گرفته بشید .

اینجوری که من دیدم احتمالا دو اکانت شما دارین در این انجمن و هر دو بن خواهد شد . آی پی هر دو کاربر هم که یکیه متاسفانه .

لینک به دیدگاه

موقع تغيير هاست اصلا نيازي به بك آپ نيست. از شركتي كه هاست جديد رو

خريداري ميكنيد بخوايد تا كليه اطلاعات هاست قبلي رو به هاست جديد خيلي

ساده انتقال بدن. اينجوري ديگه نه نيازي به دادن پول بابت حجم اينترنته و نه مي خواد ديتابيس رو دوباره به روز كني. عينا قابلي به بعدي (هاست) انتقال پيدا مي كنه!

البته شرايطي داره كه اكثر هاستها اونو دارن.

قرار دادن فروشگاه توي فولدر جديد هم فكر كنم امكان داشته باشه. من امتحان نكردم ولي موقع آپديت پرستاشاپم، وقتي فايل ها رو توي پوشه اي به اسم (مثلا) old ريختم، باز هم قابل دسترسي بودن. جزئيات رو ديگه نمي دونم كه درست كار كنه يو نه !

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت جناب آقای بهمن بله من 2 تا اکانت داشتم که از امروز فقط با یک اکانت کار خواهم کرد

خوب راهی هست ؟ که بشه از محصولات پشتیبان گرفت ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...