رفتن به مطلب

نمایش کد فعال سازی بعد از تایید پرداخت بانک سامان

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت شما. من قصد دارم ماژولی بنویسم که بعد از بازگشت از بانک سامان و تایید پرداخت یک کد فعال سازی رو به کاربر نشون بده. مشکلم اینه که ماژول بانک سامانی که از اون استفاده می کنم و برای پرستای نسخه 1.5 هستش بعد از بازگشت از بانک به صفحه ای با آدرس :

samanpayment/controllers/validate.php

میره. من قصد دارم تابعی رو در زمان paymentReturn اجرا کنم و بجای پیغام Transaction Completed کد فعال سازی محصولم رو به کاربر نشون بده. ممکنه من رو راهنمایی کنید؟

این تکه کدی است که برای نمایش استفاده می کنم :

<?php/** * Created by JetBrains PhpStorm. * User: hamed * Date: 9/15/13 * Time: 10:08 PM * To change this template use File | Settings | File Templates. */if (!defined('_PS_VERSION_'))    exit;
class activationcode extends Module{    public function __construct()    {        $this->name = 'activationcode';        $this->tab = 'front_office_features';        $this->version = '0.1';        $this->author = 'Hamed Khosrojerdi';        $this->need_instance = 0;
       parent::__construct();
       $this->displayName = $this->l('Activation Code');        $this->description = $this->l('Getting new activation code from wiki server.');
   }
   public function install()    {        if (parent::install() == false ||            !$this->registerHook('paymentReturn')        )            return false;        return true;    }
   public function uninstall()    {        if (!parent::uninstall())            Db::getInstance()->Execute('DELETE FROM `' . _DB_PREFIX_ . 'activationcode`');        parent::uninstall();    }
   public function hookPaymentReturn()    {        global $smarty;        return $this->display(__FILE__, 'activationcode.tpl');    }}

با سپاس فراوان از دوستان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول های بانکی عملکرد یک پارچه ای دارند . در اون هوک کاری نمی تونید بکنید چون ماژول به اون بخش منتقل نمیشه و اطلاعاتی رو ارسال نمیکنه

Sent from my Xperia using tapatalk

لینک به دیدگاه

ماژول های بانکی عملکرد یک پارچه ای دارند . در اون هوک کاری نمی تونید بکنید چون ماژول به اون بخش منتقل نمیشه و اطلاعاتی رو ارسال نمیکنه

Sent from my Xperia using tapatalk

ممنون از شما دوست عزیز. برای این کاری که می خوام انجام بدم چه پیشنهادی می کنید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...