رفتن به مطلب

افزایش سفارش و اشغال فضای هاست

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

بعد از راه اندای فروشگاه کاربران شروع به سفارش ثبت کردن کردن و بعد از 17 تا خرید 4 مگ از فضای هاست اشغال شده لطفا راهنمایی کنید برای حل این مشکل په راه کاری وجود داره

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خرید ربطی به فضای هاست نداره ، بازدید ربط داره اونم در ابتدا و به خاطر ایجاد فایل های کش . 4 مگا که چیزی نیست و به حساب نمیاد اصلا . اندازه یه فایل صوتی ام پی تری هست . کلا باید حداقل یه چند صد مگابایتی تو هاستتون فضای اضافه داشته باشین و من میبینم خیلی از کاربرا میرن 100 مگابایت هاست میخرن و با این مشکلات رو برو میشن .

این چیزا اهمیتی نداره و جلوشو هم نمیتونید بگیرین . بالاخره با یه اسکریپت داینامیک طرف هستین و تو بازدید و خرید و ثبت نام و سفارش و افزودن محصول و ... تو همشون فایلهای جدید یا ساخته میشن یا حجمشون عوض میشه و یا اینکه چیزی کم میشه از حجم سایتتون . کلا به اینجور چیزا اهمیت ندین .

لینک به دیدگاه

بهمن جان وقتی یه خرید انجام میشه یه فاکتور هم واسش صاذر میشه من فکر میکنم حجم فاکتور ها داره فضارو اشغال میکنه و شما بفزمایید فولدر مربوط به فاکتور های pdf کجاست چون من 17 تا خرید آزمایشی کردم برم پاکشون کنم من مشکلی با 4 مگ ندارم مشکلم اینجاست که 17 تا شده 4مگ وقتی 1700 تا بشه 400 مگ فضا میخواد

مرسی

لینک به دیدگاه

خب از مدیریت فاکتور رو خاموش کنید برای سفارشات . اما در هر صورت بی جهت به این موضوع حساس هستین . وقتی فروشگاهتون 1700 تا سفارش داشته باشه ، دیگه رو این هاست نخواهید بود صد درصد ، چون مثل رویا میمونه اینکه 1700 تا سفارش داشته باشین !! وقتی رسیدین به این حد دیگه فضای هاست براتون اهمیتی نخواهد داشت .

لینک به دیدگاه

به صورت میانگین ماهی 300 تا سفارش دارم صحبت من واسه 4 تا 5 ماهه آینده بود

بعد از قسمت مدریت / گزینه فاکتوری نبود میشه بیشتر راهنمایی کنید

1.5 پرستا

لینک به دیدگاه

فاکتوری ایجاد نمیشه

فاکتورها فقط با کلیک روی دکمه دانلودشون ساخته میشن و دوباره پاک میشن

این حجم اشغالی مربوط به کش هست و عددی حساب نمیشه

حساسیت بیخودی دارید

Sent from my Xperia using tapatalk pro 4

لینک به دیدگاه

سلام

کسی هست ج مارو ده ؟

هجم هاستم بشدت داره پر میشه از 2 روز پیش 12 تا خرید انجام شده 5 مگابایت به فضا ی اشغال شده اضافه کرده ؟

کسی هست بدون مشکل در کجاست ؟

از منو صورت حساب فاکتور هم خاموش کردم اما تاثیری نداشت

لطفا کسی ج بده

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام آقا منم همین مشکل رو دارم . هر خریدی انجام میشه کللی فزای الکی رو هاست اشغال میشه - راهنمایی کنین لطفا

آخه من نمیدونم واسه چی برای یه خرید باید فزا اشغال بشه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز چرا حرف گوش نمیکنید ؟!! بیخیال فضای هاست بشین فضای هاست به خرید ربطی نداره !! مربوط به کش و فایل های کامپایل شده هست که ایجاد میشه و اهمیتی نداره و تا یه حدی بالا میره و ازا ون به بعد دیگه زیاد نمیشه ، هر موقع مثلا به 5000 تا خرید رسیدین و دیدین فضای هاست پر شد و جا نموند بیاین من پول میدم فضاتون رو بیشتر کنید .

من کتبی هم هر کی خواست تضمین میدم که فضای هاستتون پر نشه . هر کی خواست پیام بده براش پست کنم .

پست به دلیل غیر منطقی بودن استارتر این تاپیک بسته میشه ، نمیشه که هر روز بیاین اینجا بگین دو مگا حجم هاستم اشغال شده امروز

مثلا وردپرس افزونه w3 total داره که کار قسمت کامپایل و کش پرستا رو انجام میده ، اون ونصب کنید هر روز بسته به بازدیدتون ده ها مگ حجم سایتتون افزایش پیدا میکنه .

یکمی منطقی باشین و یه ماهی رو صبر کنید ببینید چی میشه !! هر دو روز یه بار حجم سایتم دو مگ زیاد شد !!! حجم هاست رو گذاشتن که استفاده کنید ، فضای خالی به چه دردی میخوره !

در آخر اگه هاست 100 مگی دارین و برای این میترسین هاستتون پر بشه باید بگم پرستا حداقل نیاز به 1 گیگ فضای خالی برای کارکرد درست سیستم کش داره ، اگه نمیتونید این فضا رو تهیه کنید ، از پارامترهای پیشرفته / کارایی ها ، در این صفحه همون بالا ، نوشته حافظه نهان ، اونو خاموش کنید تا یک بایت هم اضافه نشه به حجم سایتتون ، در عوض سرعت سایتتون به زیر یک چهارم تقلیل پیدا میکنه و همچنین تعداد یوزر آنلاین کمتری همزمان میتونه هاستتون تحمل کنه .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...