رفتن به مطلب

مشكل در استفاده از بن تخفيف

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان

امروز كه تقريبا داره كار سايت تموم ميشه و تصميم گرفتم كه كار سايت رو رسما شروع كنم بدبختانه متوجه شدم كه قسمت مهم سايت يعني بن هاي تخفيف درست كار نميكنه؟!

اول اينكه اگر گروه تخفيف روي كليه مشتري ها باشه اصلا توي حساب كاربري نمايش داده نميشه و بايد حتما اسم مشتري خاص يا اينكه گروه مثلا پيش فرض رو انتخاب كنيد!

دوم اينكه بعد از هزارتا بدبختي بالاخره نمايش ميده ولي زمان خريد كه ميشه هركاري كردم ميزنه " این تخفیف منقضی شده (به محدودیت استفاده رسیده) " كه اين ديگه واقعا خيلي ناجور بود.

از دوستان و مديران سايت خواهش ميكنم اين مشكل رو بررسي كنن

درضمن در صورت امكان تاريخ كه در همه جاي سايت به ميلادي هست هم اگر بشه يه بخش هايي به شمسي باشه خيلي بهتر ميشه من خودم كه حسابي امروز باهاش مشكل داشتم

با تشكر فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببین دوست عزیز به هیچ وجه ممکن نمیشه که کد تخفیف کار نکنه . من الان بیشتر از 1.5 ساله که دارم باهاش کار میکنم.

فقط باید تنظیمات رو به درستی اعمال کنید . مثل شکل زیر :

post-366-14373017393894_thumb.jpg

بعدش وقتی مشتری میخواد سفارشش رو ثبت کنه تو سبد خرید مثل شکل زیر تخفیف رو بهش پیشنهاد میده :

post-366-14373017394731_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز به هیچ وجه ممکن نمیشه که کد تخفیف کار نکنه . من الان بیشتر از 1.5 ساله که دارم باهاش کار میکنم.

بعدش وقتی مشتری میخواد سفارشش رو ثبت کنه تو سبد خرید مثل شکل زیر تخفیف رو بهش پیشنهاد میده :

bahman1367 عزيز ممنون از لطفتون تا يه حدودي درست شد ولي همچنان بازم بايد حتما گروه مشتري ها مشخص بشه وگرنه توي بخش كاربري نمايش داده نميشه البته در صورتي كه نخوام توي فاكتور به عنوان پيشنهاد نمايش داده بشه

درضمن فكر ميكنم شما از نسخه 1.3 استفاده ميكنيد كه خدايي قبلا منم استفاده ميكردم و به هيچ مشكلي باهاش برخورد نكرده بودم

ولي بازم ممنون راهنمايي كه كرديد يه نكته كوچيك رو گرفتم كه تا يه حدودي مشكل حل شد

شب و روزتون خوش

لینک به دیدگاه

نه اتفاقا من از نسخه 1.4.5.1 آخرین نسخه استفاده میکنم . برای نشان دادن تو بخش کاربری باید گروه رو انتخاب کنید یا خود مشتری رو انتخاب کنید . اگر هم بخواید تو سبد خرید نشون بده باید تمام مشتری ها رو انتخاب کنید . قربانت

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام

من برای آنتی ویروس های اورجینال تو سایتم می خواهم 20% بن تخفیف بدم که مشتری بتونه یک محصول را با اون قیمت تخفیف خریداری کنه .

فرض کنید 40 هزار تومان پول آنتی ویروس میشه 20 درصدش میشه 8 هزار تومان که سایت یک محصول را بهش معرفی کنه یا با اون بن تخفیف بره یک محصول بخره چنین امکانی وجود داره یا خیر ؟

یک سوال دیگر هم داشتم میخواستم ببینم ماژولی هست که بیاد وقتی طرف داره نوت بوک میخره بگه بیا این لوازم جانبی را هم بخر

لینک به دیدگاه

اگر اشتباه نکنم شما منظورتون اینه که مشتری یک محصول رو بخره و مقداری اعتبار هدیه بگیره.

برای این کار یک ماژول وجود داره به نام loyalty که به کاربر برای خرید امتیاز میده. در داخل پرستا وجود داره فقط باید نصبش کنید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید . راستش مراحلی که گفتید را چند روزه دارم تست میکنم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم . می خواهم واسه نرم افزارهای اورجینال 20% تخفیف بزنم که از قیمت کل کم بشه طرف بتونه با اون 20% یک محصول دیگه از فروشگاه خریداری کنه هر چی میگردم وماژول ها را تست میکنم نتیجه ای نگرفتم چکار کنم ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

لینک به دیدگاه

حق با شماست گفته بودید ولی در امتیاز وفاداری اگر ملاحضه کرده باشید چیزی به اسم درصد نداره به همین دلیل تیکت گذاشتم تا از شما سوال کنم .

آقای دانوش من قالبم تو نسخه 7 اینترنت اکسپلورر کمی مشکل داره . برای تغییرات می خواستم ببینم فایل اصلی پرستا شاپ که فایل های CSS در آن لینک شدن کجا هست . آموزش برای درست کردن و مشکلات قالب در اکسپلورر وجود داره ؟

لینک به دیدگاه

شما در فایل header.tpl میتونید به زبان html یک css دیگه اضافه کنید. خود پرستا از یک یک تابع و چندین فایل مختلف استفاده می کنه که به کار شما نمیاد.

وفاداری درصد نداره اما اگر به ازای هر 1000 تومان یک امتیاز و هر امتیاز 100 تومان تخفیف بدید معادل چند درصد میشه؟ مشخص هست که واژه درصد وجود نداره ولی عملاً بر اساس درصد امتیاز میده

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 year later...

بهمن جان همه این کارارو انجام دادم ولی باز

این تخفیف منقضی شده.

میاد

تو قسمت سبد خریدم چیزی به نام پیشنهاد نمیاد

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام

برای ساخت کد تخفیف این ارور ظاهر میشه

http://www.dgcatalog.com/img/admin/close.png

http://www.dgcatalog.com/img/admin/error2.pngدر هنگام ایجاد اشیا خطایی رخ داده است. discount

نسخه 1.4.6.2

اشکال از کجاست؟

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام

من ماژول امتیاز وفاداری را فعال کردم . به صورت پیش فرض برای همه شاخه ها فعال هست

وقتی یکسری شاخه را غیر فعال میکنم که نمایش نده برای همه از دوباره نمایش میده

کش را خالی کردم در مرورگر ولی مشکل وجود داره

ماژول مشکل داره به نظر شما یا تنظیماتی هست که باید اعمال کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

در ادامه بحث مشکل بن تخفیف یه نکته ای رو بهش برخوردم که میخوام شما هم تست کنید و ببینید نتیجه چی هست

اگر فرضا یک بن تعریف کنیم و محدودش کنیم به یک کالای خاص، زمانیکه اون کالا خرید میشه و مشتری بن رو وارد میکنه ، تخفیف مورد نظر اعمال میشه

حالا بعد از اعمال تخفیف و قبل از پرداخت سبد مشتری به فروشگاه بر میگرده و یه کالای متفاوت هم به سبدش اضافه میکنه

چیزی که من تست کردم روی پرستا 1.5 اینه که تخفیف بن به کالایی که قرار نیست تخفیف داشته باشه هم اعمال میشه و در فاکتور محاسبه میشه!

شما هم تست کنید و ببینید نتیجه چیه؟

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام خسته نباشید

وقتی از بن تخفیف استفاده میکنم و در قسمت حامل یک حامل تعریف کردم (که خرید زیر 50 هزار تومان رایگان نباشد) را در قسمت بن تخفیف انتخاب میکنم و به یک تخفیف اختصاص میدم و وقتی از این بن استفاده میکنم و مبلغ خرید بالای 50 هزار تومان هست در مرحله اول خلاصه خرید کل مبلغ را از بن تخفیف کم می کند و مجموع فاکتور برابر صفر می شود ولی در مرحله ارسال به دلیل اینکه مبلغ فاکتور برابر صفر شده و مبلغ کمتر از 50 هزار تومان هست مجددا هزینه حمل را حساب کرده و مبلغ حمل را نمایش می دهد و کاربر باید مجددا این مبلغ را بپردازد تا مراحل خرید آن تکمیل شود.

آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد یا خیر؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...