رفتن به مطلب

بررسی چند مشکل در فروشگاه من

پست های پیشنهاد شده

سلام

عزیزان من یکسری مشکلات داشتم که در تصویر پیوست شده ارسال کردم

توضیحات هم بدین صورت می باشد: (اعداد هر سوال در تصویر درج شده اند...)

1- از کجا می توانم "درس های شما" را به "آدرس های شما" تغییر دهم

2- در قسمت محصولات پیشنهادی، اولا از کجای بخش مدیریت محصول اضافه بکنم؟ و همانطور که در تصویر می بینید نوشته "بدون محصول" بر روی کادر بلوک افتاده است... از کدام فایل css باید تنظیمش کنم؟

3 و 4- در این قسمت فوتر سایت و منوهایی مثل فروشگاههای ما، پرفروشترین ها و ... دیده می شود. خود عناوین این منوها را از کجا باید تغییر بدم آیا در بخش مدیریت جای خاصی دارد یا اینکه باید در خود فایلهای تم تغییرات ایجاد کنم؟

5- ورژن فروشگاه من 1.5 هست و می خواستم که از زرین پال استفاده کنم... اما در بازارچه برای ورژن فروشگاه من ماژولی نداشت من از پرستا تـــولـــز تهیه کردم که آن هم موقع اتصال پیغام "عدم امکان اتصال به بانک یا سرویس دهنده..." و از خود آزمایشگاه زرین پال نیز ماژول وب گیتش رو گفتند دانلود کن، اونم خطای 100 رو میده!!

6- برخی از محصولات دانلودی هستند و برخی هم فروشی از طریق پست تکلیف این نوع از خریدها که مشتری همزمان هر جفتش را انتخاب می کند چیست؟

6-1- در خصوص حامل نیز محصولاتی که قرار است پست شوند را خودم میخواهم پست کنم و سیستم های پرداخت هنگام تحویل استفاده نمی کنم... در این شرایط حامل چگونه باید تعریف یا تنظیم شوند؟

ممنون پیشاپیش از راهنماییتون

post-4084-14373019247952_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پس هیچی دیگه... خیلی ممنون از راهنماییتون جناب دانوش!!

فقط یه سوال من تو انجمن سرچ کردم واسه گزینه 1 "1- از کجا می توانم "درس های شما" را به "آدرس های شما" تغییر دهم" تاپیکی پیدا نکردم میشه لینک تاپیک رو بزارید؟

لینک به دیدگاه

دوست من با تعنه حرف نزنید

هر سوالی باید یک بار پاسخ داده بشه

ما حتی چندبار پاسخ دادیم

و شما زحمت نمیکشید و جستجو نمیکنید؟

Sent from my LT25i using Tapatalk 4

لینک به دیدگاه

مدیر گلم طعنه نیست مطمئن باشید جستجو کردم و به نتیجه نرسیدم که اینجا سوال مطرح کردم...

منم در راستای اینکه لینک تاپیک رو پیدا نکردم سوال پرسیدم.

حالا اگه ناراحت هستید پاسخ ندید شاید یکی دیگه از کاربرا راهنمایی کردن، من دعوایی با کسی ندارم، فقط یه لینک خواستم، البته اگه مقدوره اگرم نه که هیچ ;) بالاخره انجمن واسه رفع اشکاله دیگه... یه شاگرد چندبار سوال از استاد بپرسه استاد نباید ناراحت بشه!

لینک به دیدگاه

پس هیچی دیگه... خیلی ممنون از راهنماییتون جناب دانوش!!

فقط یه سوال من تو انجمن سرچ کردم واسه گزینه 1 "1- از کجا می توانم "درس های شما" را به "آدرس های شما" تغییر دهم" تاپیکی پیدا نکردم میشه لینک تاپیک رو بزارید؟

یعنی میگین برای اینکه بتونید جواب سوال و لینک تاپیک مشکل : تغییر آدرس درس های من به آدرس های من ، رو پیدا کنید ، تو انجمن همینو جستجو کردین ؟! دوست من در انجمن اینجوری جستجو نمیکنن ، جستجو رو کلی انجام میدن نه جزئی ، کافیه واژه ترجمه رو جستجو کنید تا با ده ها تاپیک روبرو بشین که تو همشون نوشته هر کلمه ای تو پرستاشاپ هست از بخش بومی سازی / ترجمه ها میشه عوضش کرد . به شیوه درست جستجو کنید و کلمات یک تا دو حرفی رو جستجو کنید نه اینکه مشکلتون رو تو کادر جستجو وارد کنید :)
لینک به دیدگاه

ممنون آقا رامتین عزیز...

آقا بهمن مثله همیشه سپاسگذار محبت هاتونم... خیلی اذیتتون کردم شرمنده.

نوع سرچم مشکل نداشت، نمیدونستم که این تغییرات مربوط به ترجمه هستش و "ترجمه" رو باید سرچ کنم...

خب،

مورد 1 حل شد

مورد 4 حل شد

مورد 5 حل شد، کلا از زرین پال تبدیل به پی لاین کردم... منتظر پین کدش هستم.

مورد 6 حل شد

فقط مورد های 2 و 3 موندن که اگه صلاح دیدید در این خصوص نیز بیشتر راهنمایی بکنید...

در رابطه با مورد 2 ، "محصولات پیشنهادی ما" تو اکثر تاپیک ها نوشتن که اگه موقع اضافه کردن محصول "خانه" رو هم انتخاب بکنی جزو "محصولات پیشنهادی ما" میشه... اما این مورد رو تست کردم نشد، یکی ام اینکه چرا فاصله داره div مربوطه و نوشته "بدون محصول" زده بیرون؟

ممنون و منت دار لطف حضرات عالی هستم.

لینک به دیدگاه

منو ها در فوتر یه بخشی استاتیکه مثل محصولات جدید و ویژه و ... و یه بخشی هم میتونید خودتون ادیت کنید و یا اضافه کنید . کافیه برین به ماژول بلوک مدیریت محتوا و اونجا فقط تیک میزنید که کدوم ها باشن و کدوم ها نباشن . ( این لینک ها و ایتم ها رو از بخش تنظیمات / مدیریت محتوا میسازین )

محصولات پرطرفدار هم دیگه خیلی مشخصه و محصولاتی هستن که تیک شاخه خانه رو دارن . یعنی وقتی محصولی وارد میکنید کافیه در قسمت انتخاب شاخه ، تیک خانه رو هم بزنید تا در اون بلوک نمایش داده بشه اون محصول . چیز خاص و سختی نداره .

لینک به دیدگاه

سلام مجدد...

آقا بهمن عزیز، منظورم "محصولات پر طرفدار" نبودش... یه بلوکی هست سمت راست به اسم "محصولات پیشنهادی ما" که در تصویر با عنوان شماره 2 مشخص کردم.

من تیک "خانه" رو میزنم اما اونجا قرار نمی گیره فکر میکنم باید یه جوره دیگه محصولات رو بهش تعلق بدیم؟

یکی هم اینکه شما فرمودین "منو ها در فوتر یه بخشی استاتیکه مثل محصولات جدید و ویژه و ..." منظور از اینکه استاتیک هستش یعنی اینکه باید تو فایلها دستکاری بشه؟ میشه بیشتر توضیح بدید که اگه از طریق فایلهاست کدوم فایل باید ویرایش بشه.

خیلی ممنون شرمندم دیگه گیر من مبتدی افتادین

:)

لینک به دیدگاه

احتمالا بلوک محصولات ویژه هستش ، یعنی محصولاتی که تخفیف خورده باشن ، البته نمیدونم اون از کجا سردرآورده تو بلوک سمت راست چون تو قالب کرشمه ما چنین چیزی نداریم . متاسفانه آدرس تا خواسته نشه سایت نمیدین وقتی سوالی میپرسین .

منو های فوتر هم از themes/yourtheme/modules/blockcms قابل ادیته

لینک به دیدگاه

درود بر شما آقا بهمن عزیز، قالب دارچینا هستش که اختصاصی تر شده... چون سایت هنوز نهایی نشده با اجازتون من لینک رو بصورت پیام خصوصی خدمتتون ارسال می کنم.

ممنون و سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...