رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب (جدید)

پست های پیشنهاد شده

درود

من در نصب قالب سبز و خاکستری (3 نسخه آن که در بازارچه پرستا موجود هست) مشکل داشتم

من از پرستا شاپ 1.5.4.1 استفاده می کنم. هر یک از 3 قالب موجود در بازارچه پرستا را بر روی لوکال و سایت نصب کردم ولی بعد از نصب وقتی از بخش مدیریت پرستا شاپ (فروشگاه مربوطه) قالب را فعال میکنم و وارد فروشگاه میشوم سایت بصورت سفید رنگ دیده میشود و انگار سایت و قالبی وجود ندارد. قالب بصورت دستی در پوشه مربوطه کپی شده و ماژول های موجود در پوشه ماژول را هم در جای مربوطه کپی کردم و همچنین فایل (کانفیلگ) قالب را هم در روت سایت کپی کردم. تمامی ماژول های موجود از بخش مدیریت ماژول را هم بررسی کردم ولی نمیدانم ماژول دیگری باید فعال یا غیر فعال شود یا خیر

قبل از ایجاد تاپیک لینک زیر را کامل مطالعه کردم به همین منظور تاپیکی برای آن ایجاد کردم

http://presta-shop.ir/forum/Thread-1992-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست و آیا در هنگام نصب کاری هست که باید انجام دهم یا نسخه قالب با فروشگاه هماهنگ نیست و یا مواردی دیگری مشکل دارند

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله مواردی که شما گفتید را رعایت کردم ولی باز با این حال مشکل حل نشده

عکسی از مشکل مربوطه را آپلود کردم

http://civu.netau.net/up/cd013fe250eb.jpg

در نصب قالب نکته ای نیست که رعایت نشده باشد ؟

1- قالب Green_Gray_pro را انتخاب کردم (2 قالب دیگر سبز و خاکستری هم تست شده)

2- مقدار مربوط به _PS_MODE_DEV_ درون پوشه config و فایل defines.inc.php را true کردم

3- بعد از اکسترکت کردن پوشه مربوطه به قالب درون پوشه قالب (themes) کپی شد

4- پوشه مربوط به ماژول که 2 ماژول blocktopmenu و homenewproducts درون آن بود در پوشه ماژول کپی شد

5- فایل Config.xml در روت هاست کپی شده است

6- از بخش تنظیمات > قالب > قالب green_gray را انتخاب کردم و بر روی دکمه سبز رنگ (ذخیره) کلیک کردم

7- مشاهده سایت را زدم...

سوال :

ماژول blocktopmenu بصورت پیش فرض در پوشه ماژول های پرستا شاپ موجود است. ماژول جدید (مربوط به قالب) باید جایگزین ماژول پیش فرض پرستا شاپ (blocktopmenu) شود ؟

ماژول homenewproducts باید از قسمت ماژول های پرستا شاپ فعال شود ؟ (اسم آن در قسمت ماژول های پرستا شاپ چیست ؟)

فایل config.xml باید در روت هاست کپی شود یا در پوشه قالب ها (themes) یا در پوشه قالب سبز و خاکستری (green gray) ؟

لینک به دیدگاه

اقا رامتین و آقا دانوش عزیز :) لطفا وقتی کسی ازا ینجور مشکلات و تاپیک ها میزنه دقت کنید که چی رو داره رو چی نصب میکنه :) قالب های سبز و خاکستری که رایگان هستند روی نخسه 1.4 فقط قابل نصب هستند و این سوالی هم که پرسیده در بخش مشکلات نسخه 1.5 هست . پس نتیجه میگیریم ایشون دارن قالب نسخه 1.4 رو روی 1.5 نصب میکنن و طبیعیه نصب نشه .

کاربران عزیز وقتی قالب دانلود میکنید دقت کنید نوشته رو کدوم نسخه قابل نصبه و بی جهت وقت خودتون و وقت دیگران رو با یک بی دقتی ساده تلف نکنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...