رفتن به مطلب

قابلیت چند فروشگاهی ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خوام دو سایت فروشگاهی با دو پنل پستی فروتل متفاوت رو با قابلیت چند فروشگاهی راه اندازی کنم . آیا می تونم یک صفحه اصلی تعریف کرد که محصولات دو فروشگاه اونجا نشون بده و همچنین روی هر گروه هم که میریم دیگه جداگونه محصولات هر فروشگاه هم باشه ؟

یا کلا پیشنهادتون اینه دو تا پرستا شاپ جدا نصب کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید دو ساب دامین بسازید و دو پرستا نصب کنید بعد روی دامنه اصلی ایندکس طراحی کنید و یا از طریق دیتابیس و یا آر اس اس کالاهای دو فروشگاه رو در ایندکس فراخوانی کنید

لینک به دیدگاه

قابلیت چند فروشگاهی براتون قابل استفاده هست ولی در حال حاضر ماژول های پستی قابلیت چند فروشگاهی ندارن. مایل باشید باید براتون ساخته بشه و بعد استفاده کنید

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

چند فروشگاهی در پرستاشاپ 1.5 در مرحله تست و رفع ایراد هست چون اولین بار است این کار انجام شده پیشنهاد میشود تا نسخه 1.6 پرستاشاپ از این سیستم استفده نکیند که هم تمامی ماژول ها چند فروشگاهی شوند هم باگ های این قسمت و کاستی های آن برطرف شود

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

چند فروشگاهی در پرستاشاپ 1.5 در مرحله تست و رفع ایراد هست چون اولین بار است این کار انجام شده پیشنهاد میشود تا نسخه 1.6 پرستاشاپ از این سیستم استفده نکیند که هم تمامی ماژول ها چند فروشگاهی شوند هم باگ های این قسمت و کاستی های آن برطرف شود

سلام . من پرستا 1.6 دارم میخواستم بدونم چطور می تونم سیستم چند فروشگاهی رو روش پیاده سازی کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

تنظیمات » عمومی. فعال کنید.

سپس در پارامترهای پیشرفته ظاهر میشه

Sent from my Xperia using Tapatal

با سلام مجدد

من میخوام حالت مشتریان مشترک رو فعال کنم ولی این حالت برا من بطور پیش فرض غیر فعاله و امکان فعال کردنش نیست. چطور می تونم این کار رو انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...