رفتن به مطلب

درخواست ماژول نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

عزیزان من یه ماژول میخوام برای پرستا 1.4 که مشتری بتونه در مورد یه محصول نظر بده سوال بپرسه و تو همون قسمت پاسخ بهش داده بشه مثل لینک زیر ایا پرستا این چنین امکانی تا به الان نداشته ؟

مثل این سایت

http://opco.co.ir/?part=product&inc=product&id=263

قسمت پرسش وپاسخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود , با همون ماژول نظرات پرستاشاپ 1.4 که خودش به صورت ساده داره میتونید اگه مشتری سوال کنه شما هم آکانت بسازید واسه خودتون و بهشون پاسخ بدید مثلا این رو ببینید قسمت نظرات :

http://shopplay.ir/computer-games/25-battlefield-3.html#idTab5

اما اگه بخواید که حرفه ای تر باشه باید درخواست بدید از بازارچه

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام و خسته نباشید

من از ماژول پیشفرض پرستاشاپ 1.5 برای قسمت نظرات استفاده میکنم ولی هیچ کارایی نداره. یعنی نمیشه نظری ثبت کرد و گزینه ای برای درج نظر وجود نداره. فقط نوشته هنوز نظری ثبت نشده است. هیچ ماژولی وجود نداره که با امکانات شخصی سازی و درج پاسخ و ... باشه؟

لینک به دیدگاه

خیلی کارایی داره ، وقتی فرم نظر ظاهر میشه که مشتری ثبت نام کنه ، همونجوری که سایتتون رو دارین میبینید مشخصه نمیتونید نظر بدین . اگه میخواین بدون ثبت نام هم بشه نظر داد ، از پیکربندی ماژول نظرات روشن کنید این قابلیت رو .ماژول پولی هست بالای 100 تومن براتون آب میخوره ، خواستین از بازارچه درخواست بدین براتون خریداری میشه .

لینک به دیدگاه

خیلی کارایی داره ، وقتی فرم نظر ظاهر میشه که مشتری ثبت نام کنه ، همونجوری که سایتتون رو دارین میبینید مشخصه نمیتونید نظر بدین . اگه میخواین بدون ثبت نام هم بشه نظر داد ، از پیکربندی ماژول نظرات روشن کنید این قابلیت رو .ماژول پولی هست بالای 100 تومن براتون آب میخوره ، خواستین از بازارچه درخواست بدین براتون خریداری میشه .

من از پرستاشاپ 1.5 و قالب پیش فرض استفاده میکنم و ماژول رو از خود پنل نصب کردم اما ظاهرا برای من اشکال داره. البته میشه نظر فرستاد ولی بعد از ثبت اولین نظر دیگه هیچ نظری نمیشه فرستاد و کلا لینک ثبت نظر از بین میره. ظاهرا باید لینک در کنار قسمت موجودی قرار بگیره اما اونجا هیچ لینکی برای ثبت نظر نمیاد. چیکار باید کنم؟ میشه با هزینه کمتر تغییرات جزئی تو این ماژول ایجاد کنید؟
لینک به دیدگاه

لینک از بین نمیره ، چون بین ارسال نظر فاصله هست ، یعنی یک کاربر وقتی در مورد یک کالا نظری میده باید مدتی صبر کنه تا بتونه یک نظر دیگه رو هم ارسال کنه و این برای جلوگیری از اسپم هستش . این مدت زمان رو از پیکربندی ماژول نظرات میتونید تغییر بدین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...