رفتن به مطلب

کالای الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای ایجاد فروشگاهی با محصولات الکترونیک (فایلهای قابل دانلود پس از پرداخت وجه) باید چیکار کرد.

در تعریف کالا و ساید بخشها چه تنظیماتی باید انجام داد؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون

کالاهای من همه الکترونیکی هستند و نیازی با آدرس پستی و... ندارم نمیشه خریدار با دادن نام و ایمیل به خرید ادامه بده.

پرداخت مهمان را هم فعال کردم ولی بازهم گزینه ها زیاد هستند و اضافی مثل آدرس، کد پستی و ...

لینک به دیدگاه

خب این مشخصه کاملا ، نیاز به شخصی سازی دارین که اون فیلدها براتون حذف بشه . از بازارچه میتونید سفارش بدین براتون انجام بدن اینکارو . نیاز به تغییرات در کدنویسی قالبتون و احتمالا کدنویسی پرستاشاپ داره .

لینک به دیدگاه

چرا اینکارو نکرده ، کلی سایت اینکارو کردن ، از جمله moshtari.org و datadanesh.com شخصی سازی کردیم براشون . این چیزی نیست که خودتون بتونید انجامش بدین . نیازه برنامه نویسی بشه براتون . فیلدهای اضافی حذف بشه ، بهتره وقت خودتون رو تلف نکنید با سوال و جواب به جایی نمیرسین چون یه خط کد نیست که یکی بیاد بگه برو اینجا رو عوض کن و مشکلت حل بشه .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

فقط کافیه در تعریف کالا محصول مجازی رو انتخاب کنید . همین ، چیز خاصی ندار ه.

من در فروشگاهم کالای مجازی رو انتخاب کردم و آپلود فایل هم بدون مشکل انجام شد.

ولی وقتی با گزینه پرداخت از طریق فیش (جهت تست) خرید انجام میدم و سپس ژرداخت را هم تایید میکنمهیچ اتفاقی برای دانلود فایل توسط مشتری نمی افتد؟!

مشتری پس از پرداخت وجه چطور باید فایل رو دانلود کند؟؟

لینک به دیدگاه

خرید با فیش بانکی با خرید درگاه آنلاین فرق داره، توضیحات خرید با فیش رو بخونین، نوشته بعد از تایید محصول ارسال می شه و برای محصول مجازی هم باید ادمین تایید کنه، بعد خرید تایید شده، مشتری می تونه بعد از تایید بره توی تاریخچه سفارش ها و از اونجا دانلود کنه

لینک به دیدگاه

بعد از پرداخت میتونه به تاریخچه سفارشات بره و از اونجا فایل رو دانلود کنه .

ممنون از دوستان ولی در پیشینه چنین لینکی درج نمیشه

البته پس از تایید ادمین

اشکال از کجاست؟

لینک به دیدگاه

تایید ادمین رو چطور انجام میدین؟

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

میرم در قسمت سفارش ها و بعد در کامبو باکس بالا گزینه "پرداخت تایید شده" را انتخاب میکنم و سپس دکمه "افزودن" رو میزنم

لینک به دیدگاه

شما صورتحساب رو غیرفعال نکردین؟ چون با غیرفعال کردن صورت حساب فایل های دانلودی قابل دانلود نیستن

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

ممنون از شما. میشه بیشتر توضیح بدین. صورت حساب رو چطور فعال یا غیر فعال میکنن؟

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام دوستان 

من زمانی که از فروشگاه ساز اوپن کارت استفاده می کردم به راحتی و از ادرس public_html/catalog/view/theme/default/template/account میشد بخش تکمیلی خرید فایل دانلودی (ادرس - کد پستی و...) رو ویرایش کرد ولی الان با این کار هیچ نغییری در فروش ایجاد نمیشه ایا کد های پرستا مربوط به ادرس جای دیگه ای هستن ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

فهمیدم چرا ادرس این فایل رو در اختیار کاربر ها قرار نمیدین ( برای سرکیسه کردن

لااقل کمی انصاف هم داشته باشین حذف چنتا کد 80000 ؟؟؟ والا ما داخل اوپن کارت  خیلی ساده این کدها بهمون معرفی میشد قرار نیست که برای کوچکترین مشکلی هم پول پرداخت کرد مگه قراره ما ازین سایتامون میلیاردی دربیاریم که حالا واسه هرماژون 80 هم بدیم مشکلی نباشه.

خیر عزیزان تنها مزیتی که پرستا داره محیط مدیریت ساده تره وگرنه هم امکانات هم پشتیبانی اوپن کارت خیلی خیلی از پرستا بهتره و ایضا سئوی قوی تری هم در اختیار مدیر قرار میده .شمام بجای این کار بهتره واقعا خدمت قابل ارزشی رو برای فروش بزارین نه همچین مشکل کوچیکی که خودتو به وجود اوردین برای فروش مزول ساختگی.

.

لینک به دیدگاه

فهمیدم چرا ادرس این فایل رو در اختیار کاربر ها قرار نمیدین ( برای سرکیسه کردن )

لااقل کمی انصاف هم داشته باشین حذف چنتا کد 80000 ؟؟؟ والا ما داخل اوپن کارت خیلی ساده این کدها بهمون معرفی میشد قرار نیست که برای کوچکترین مشکلی هم پول پرداخت کرد مگه قراره ما ازین سایتامون میلیاردی دربیاریم که حالا واسه هرماژون 80 هم بدیم مشکلی نباشه.

خیر عزیزان تنها مزیتی که پرستا داره محیط مدیریت ساده تره وگرنه هم امکانات هم پشتیبانی اوپن کارت خیلی خیلی از پرستا بهتره و ایضا سئوی قوی تری هم در اختیار مدیر قرار میده .شمام بجای این کار بهتره واقعا خدمت قابل ارزشی رو برای فروش بزارین نه همچین مشکل کوچیکی که خودتو به وجود اوردین برای فروش مزول ساختگی.

.

عذر میخوام ، اما میشه خواهش کنم چرت و پرت نفرمایید?!

اگه به گفته خودتون پشتیبانی و سئو و امکانات اوپن کارت خیلی خیلی خیلی بهتر از پرستاشاپ هست ، میشه بپرسم اینجا چرا میچرخین و دنبال چی میگردین ؟!

محیط مدیریت پرستا ساده نیست . اتفاقا تنها ایرادی که پرستاشاپ داره ، محیط پیچیده بخش مدیریتش هست .

خیلی عذر میخوام از کاربران بابت این لحن نامناسب ، اما یه عده فقط برای تخریب عضو میشن و جور دیگه ای نمیشه پاسخشون رو داد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...