رفتن به مطلب

مشکل بعد از ثبت محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

توی انجمن سرچ کردم چیزی پیدا نکردم برای حل مشکلم.

مشکل اول:

من وقتی یه محصول به فروشگاهم اضافه میکنم بعد از ذخیره کردن این پیغام برام میاد:

3 خطا

1. فيلد بازنویسی لینک حد اقل در پارسی(Persian) مورد نياز است.
  2. کالا حداقل باید در یک دسته بندی قرار گیرد.
  3. این کالا باید در دسته ی پیش فرض باشد.

فرندلی یو آر الم غیر فعاله.

دسته ای که کالا میخوام توش باشه رو انتخاب کردم نمیدونم چرا میگه باید در یک دسته بندی باشه؟

دسته پیش فرض هم داره.

مشکل دوم:

وقتی به یه کالا یکسری ترکیب اضافه میکنم بعدش توی صفحه خود کالا وقتی از اون منوی کرکره ای مثلا تاثیر بر قیمت رو "کاهش" انتخاب میکنم اصلا اعمال نمیشه دگمه ذخیر رو هم اون بالا ندارم یا اگر هم باشه وقتی روش میزنم همون سه تا خطای بالایی میاد و تغییری توی ترکیب هم اعمال نمیشه. چرا؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خوب من یه کمی سرچ کردم برای اون سه مورد خطا

فقط برای اولی نوشته بودن باید لینک فرندلی یو آر ال رو به انگلیسی بنویسیم.

من علی رغم اینکه گزینه فرندلی یو آر الم غیر فعاله این کار رو کردم.

بعضی وقتا جواب میده بعضی وقتا نه باز هم خطا میده.

برای مورد دوم و سوم خطا چیزی پیدا نکردم.

مشکل دوم رو هم کماکان دارم نمیتونم مشخصه های یه محصول رو درست ادیت کنم.

نمیدونم چرا کسی کمک نمیکنه.

از پرستای فارسی خیلی نا امید شدم.

لینک به دیدگاه

ببینید پرستاشاپ نسخه 1.5 نیاز به اینترنت با سرعت بالا در بخش مدیریت داره . فرایند افزودن محصول و فیلد های اون و استفاده از ایجکس در اون صفحه باعث میشه بعضی وقتا که سرعت کمه ناقص لود میشه بعضی چیزا و دلیل ظاهر شدن با تاخیر دکمه ذخیره هم همین سرعت پایینه . برای اینکه این خطا رو کمتر ببینید ، کافی این موارد رو رعایت کنید :

1 - وقتی وارد صفحه ادیت محصول میشین یا صفحه افزودن یک محصول ، قبل از هر کاری کمی صبر کنید تا دکمه ذخیره حتما ظاهر بشه ، حتی بالا پایین کردن اسکرول بار مرورگر نیز تاثیر شگرفی رو ظاهر شدن اون دکمه داره :) البته بی ربطه ولی احساس میکنم بعضی وقتا تاثیر میذاره . پس قدم اول صبر کردن هست که اون دکمه ذخیره بالا ظاهر بشه . یعنی قبل اینکه ادیتی انجام بدین در بدو ورود صبر کنید .

2 - قبل از ادیت ، تمامی سربرگ ها رو یه بار کلیک کنید تا باز بشن . یعنی سربرگ تصاویر ، وابستگی ها و سئو . اینا رو یه بار روشون کلیک کنید تا اطمینان حاصل کنید حتما لود شدن .

3 - با خیال راحت ذخیره رو بزنید و مطئنا تو 99 درصد این خطار و دیگه نخواهید دید .

راهکارهای دیگه استفاده از مرورگر کروم به دلیل سریع بودن در اجرای جاوا اسکریپت و فرایند ایجکس و یا همچنین استفاده از اینترنت پرسرعت هستش .

همچنین سعی کنید موقع کار با مدیریت پرستاشاپ از دانلود همزمان چیزای دیگه که سرعتتون رو میگیره اجتنباب کنید

این نکته رو هم در نظر بگیرین که پرستاشاپ سیستمی هست که مبناش بر اینترنت پرسرعت پایه ریزی شده ، پس انتظاری نداشته باشین با اینترنت ذغالی ایران کارایی 100 درصدی برامون داشته باشه .

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام خدمت شما دوستان گرامی

نسخه پرستاشاپ من 1.5.4.1 هست وقتی محصول رو معرفی میکنم برای تعیین ویرایش قیمت گذاری و بارگذاری عکس مربوط به محصول مشکل دارم چکار باید بکنم روی گزینه های ویرایش که میزنم فقط صفحه رفرش شده

با سلام

هنگامی که محصول ثبت  میکنم بعد از این که صفحه ثبت محصول لود میشود هیچ تصویر بالا نمیاد و بعد صفحه هنگ میکند من 300 محصول دارم چی کار کنم

همینجور صفحه رو حالت لود گیر میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...