رفتن به مطلب

نمایش کامل توضیحات شاخه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میشه توضیحات مربوط به شاخه به طور کامل نمایش داده بشه؟ اینجوری نباشه:

اکنون شما می‌توانید از فروشگاه iTunes فیلم بخرید و آن‌ها را به آیپاد بفرس.....

توی توابع پوسته تعریف شده؟ یا از طریق بخش مدیریت قابل تنظیمه؟

و اینکه این واحد ریال رو چطوری اون دو تا صفر آخرش رو برداریم که مثلا 65 هزار ریال اینجوری نباشه: 65.000,00 اینجوری باشه: 65000

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو قالب تعریف شده توضیحات کوتاه . ریال و تومان هم روی ویرایش کلیک کنید و نوع نمایش رو روی آخرین گزینه بذارید . یعنی دیفالت رو اونه ، حتما خودتون تغییرش دادین .

لینک به دیدگاه

تو قالب تعریف شده توضیحات کوتاه . ریال و تومان هم روی ویرایش کلیک کنید و نوع نمایش رو روی آخرین گزینه بذارید . یعنی دیفالت رو اونه ، حتما خودتون تغییرش دادین .

سلام

خیر من دستکاریش نکرده بودم. به هر حال برای من روی گزینه اول که دلار بود جواب داد. روی آخری رقم رو برعکس مینوشت.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

آیا برای افزایش تعداد کاراکتر توضیحات شاخه ها در قسمت مدیریت جایی هست؟ یعنی تنظیمات مربوط به شاخه ها و توضیحات شاخه ها در کدام قسمت بخش ادمین قرار دارد؟

چون اون قسمت رو در بخش مدیریت پیدا نکردم، برای تغییر تعداد کاراکتر توضیحات شاخه ها به مسیر /themes/default/category.tpl رفتم و تعداد کاراکتر رو از 120 به مثلن 700 تغییر دادم که در این حالت توضیحات رو کامل نشون میده و مشکلی نیست.

فقط می خواستم بدونم از بخش مدیریت قابل تنظیم هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...