رفتن به مطلب

بهم ریختن ترتیب مشخصات در قسمت مقایسه محصولات

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من تو بخش ویژگی های محصول همه ی مشخصات محصول رو به ترتیب وارد میکنم و درون فروشگاه و در بخش مشخصات محصول همه ی مشخصات به ترتیب است.

ولی وقتی محصولات رو باهم مقایسه می کنم ترتیب مشخصات به کلی بهم می ریزه و هر دفعه یه جور مرتب میشه.

از دوستان که راه حل این مشکل رو می دونن تقاضا دارم به من کمک کنن.

با تشکر.

آدرس سایت : www.KalaRayan.com

قسمت مشخصات محصول :

http://8pic.ir/images/58216119610989455162.jpg

قسمت مقایسه محصولات :

http://8pic.ir/images/15311689190290593958.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید تو تاپیک قالب اینو میپرسیدین و از ایجاد تاپیک جدید خود داری میکردین ، اینجوری یکی دیگه هم مشکل شما رو داشته باشه راحتا ونجا میاد و میبینه .

به هر حال

از مدیریت قالب دیفالت روشن کنید ، ببینید رو اون هم مشکل دارین یا نه ، اگر مشکل باقی بود ، میشه گفت از قالب نیست . اگر رو قالب دیفالت مشکل نداشتین یعنی قالب مشکل داره . بررسی کرده و نتیجه رو اعلام کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت بهمن جان.

من نمی دونستم که شاید مشکل من از قالب باشه برای همین در اینجا تاپیک زدم.

طبق فرموده شما عمل کردم ولی باز هم همونجوره و فرقی نکرده.

حالا باید چیکار کنم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

پس این یک مشکل نیست و ساختار پرستاشاپ در قسمت مقایسه اون شکلیه . البته دوستان ماژول نویس و کد نویس که آشنایی دارن با اینجور چیزا شاید یه بررسی ساده نیاز داره و بتونن اینو مثل بخش محصول دارای چیدمان کنن . کسی از دوستان لطف کنه نگاهی به اون بخش بکنه .

لینک به دیدگاه

بررسی شد ، با تغییرات در قالب امکان درست کردن این قسمت وجود نداره چون به تی پی ال ربطی نداره ، چاره ای ندارین جز اینکه ماژولی برای اینکار خریداری کنید . یکی از دوستان ماژولی نوشتن برای دسته بندی ویژگی ها به صورت پیشرفته و قابلیت شخصی سازی .

لینک به دیدگاه

بررسی شد ، با تغییرات در قالب امکان درست کردن این قسمت وجود نداره چون به تی پی ال ربطی نداره ، چاره ای ندارین جز اینکه ماژولی برای اینکار خریداری کنید . یکی از دوستان ماژولی نوشتن برای دسته بندی ویژگی ها به صورت پیشرفته و قابلیت شخصی سازی .

ممنون بابت راهنماییتون ;)

لینک به دیدگاه

آقا بهمن میشه بگی این ماژول از کجا قابل تهیه هستش؟؟؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...