رفتن به مطلب

آموزش فارسی سازی یا گذاشتن قالب های رایگان بیشتر...

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض میکنم

یکی از مزیت های یک فروشگاه ساز ارائه ماژول ها و قالب به صورت رایگان و به تعداد زیاد هست.

خوبه شانس یار نسخه 1.4 بود (کسانی که 1.4 دارن) چون بیشتر محصولات 1.4 رایگان هستن.

ظاهرا ما برای مدیران و طراحان حائز اهمیت نیستیم ! و پول مهمتر هست ! همه چیز پولی شده حالا پولی که شده هیچ یک ماژول ساده (مثلا ماژول نمایش تعداد محصولات) با قیمت خیلی گرونی نسبت به کارش فروخته میشه.

عاجزانه درخواست میکنم به فکر جیب مصرف کننده ها هم باشید کسی مثل من که هنوز دانش اموز هستم و فروشگاه رو برای کسب درآمد زدم که زجر آور هست که میبینم هیچ قالب خوب و بی نقص به صورت رایگان وجود نداره ! و همه چیز هم علاوه بر پولی بودن خیلی گرون هست !

شرمنده حق با شماست شما هم کسب درآمدتون از این طریق هست ولی یکی دوتا محصول توپ و رایگان برای جلب نظر بدین بیرون حداقل !

---------------------

مورد دیگه این هست که چرا آموزش فارسی سازی قالب نمیگذارید؟

بیشتر سیستم ها یک آموزش اختصاصی برای فارسی سازی آماده کردن که کاربرا بتونن قالب دلخواه رو از سایت خارجی بگیرن و فارسی کنن.

امیدوارم به دو مورد فوق عمل بشه با اینکه میدونم پرستاشاپ واقعا سیستم خیلی قوی و بی نقص هست و مدیران هم زحمتکش هستن بالاخره کسب درآمدشون از این طریقه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست خوبم، اول از همه خیلی خوشحالم که از الان به فکر کسب درآمد هستید و براتون آرزوی موفقیت میکنم. تعداد کل قالب های رایگان نسخه 1.5 پرستا شاپ در کل دنیا بسیار پایینه. دلیلش هم این هست که برای یک طراح مدیریت وقت بسیار مهمه و طراحی قالب رایگان و ماژول رایگان برای اون صرفه زمانی و اقتصادی نداره. قیمت ها هم با توجه به زحمات، هزینه های سایت و ... تعیین میشه و منصفانه هست. اما به هر حال این مشکل رو هم پیگیری میکنم. البته در ابتدای فعالیت نیازی به ماژول های پولی ندارید. از زمانی که به درآمد رسید سایتتون اون موقع میتونید هزینه کنید و ماژول های پرمیوم خریداری کنید

و اما مورد دوم، ای کاش یک جستجوی ساده توی انجمن انجام میدادید! دانوش جان قبلا یک آموزش کامل هم در مورد راستچین سازی و هم در مورد دوجهته سازی قالب های پرستا شاپ نوشته!

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام عرض میکنم

یکی از مزیت های یک فروشگاه ساز ارائه ماژول ها و قالب به صورت رایگان و به تعداد زیاد هست.

این مزیت محسوب نمیشه که ماژول و قالب رایگان زیادی داشته باشه یک فروشگاه ساز . در این صورت خیلی زود از هم پاشیده میشه ، پرستاشاپ میتونه خیلی راحت یک قالب پیشفرض رایگان و خیلی شیک بذاره رو خودش ! براشون هم کاری نداره ، اما چرا نمیذارن؟ اینجا یک نکته وجود داره که خیلی مهمه . یک فروشگاه ساز رایگان فقط تا زمانی میتونه به کارش ادامه بده که توسعه دهندگان و طراحان بهش علاقمند باشند ، اگر طراحی ببینه که اونقدر قالب و ماژول برای یک فروشگاه ساز به صورت رایگان وجود داره که هیچ کس علاقه ای به سفارش یا خرید قالب های پولی نداره ، دلیلی نداره وقتشو برای این چنین سیستمی هدر بده و میره سراغ یه سیستم دیگه و اینجاست که با پراکنده شدن توسعه دهندگان ، پیشرفت اون اسکریپت کند شده و سرانجام از هم می پاشه . پرستاشاپاپ مجبوره برای بقای خودش هوای توسعه دهنده ها رو داشته باشه ، بالاخره بیشتر درآمدش ار فروش قالب و ماژولی هست که توسط توسعه دهنده ها تو سایتش گذاشته شده :)

پرستاشاپ هم سعی داره تا تعادل رو بین راحتی کاربر و سود برای توسعه دهندگان حفظ کنه و این تعادل اگر به هم بخوره کارش تمومه . البته قالب های زیاد رایگانی هم اکنون به صورت انگلیسی وجود دارن و میتونید دانلود کرده و طبق آموزش فارسی کنید و استفاده نمایید .

اینم آموزش راستچین و بومی سازی قالب :

http://presta-shop.ir/forum/Thread-298-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C

http://presta-shop.ir/forum/Thread-337-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

http://presta-shop.ir/forum/Thread-662-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%AC%D9%87%D8%AA%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE

و .....

لینک به دیدگاه

از پاسخگویی جامع و صریحتون متشکرم ...

درست میفرمایید. فقط قیمت ها رو کمی کاهش بدین فروشتون که ماشاءا... بالاست فقط قیمت هارو کمی تعدیل بفرمایید.

لینک به دیدگاه

هر محصول تو بازارچه چه ماژول چه قالب ، قیمت هاشون توسط نویسنده اونا تعیین میشه ، مثلا اگر قیمت یک قالب میبینید زیاده از نظرتون باید به طراحش پیام بدین . یک نفر یا شخص خاصی مسئول قیمت ها نیست در بازارچه ( البته نظارت هست اما قیمت رو طراح و نویسنده تعیین میکنه در نهایت )

اگر محصول خاصی مد نظر دارین که خریداری کنید ولی از نظرتون قیمتش منطقی نیست ، میتونید پیام خصوصی بدین ، من بررسی کرده و به صاحب محصول مورد نظر این نظرات شما رو منتقل میکنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...