رفتن به مطلب

محصولاتی که تیک خانه می خورند ، چه هستند ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

موقع ورود محصول در بخش وابستگی ها علاوه بر تعیین شاخه می توانیم وابستگی خانه هم به محصول بدهیم .

سوال اول : من اینطور فکر می کنم که اگر ماژول محصولات شاخص در صفحه خانگی نصب شده باشد فقط و فقط محصولات شاخصی که تیک نمایش در خانه را خورده باشند نمایش داده می شوند . آیا درست است ؟؟؟

سوال دوم : من این ماژول رو نصب کردم (homenewproducts)

http://www.loftytemplates.com/modules-addons/prestashop-modules/free-prestashop-module.html

این ماژولی برای نمایش جدیدترین محصولات در سایت است ولی اینطور نیست ، این ماژول میاد به ترتیب از محصولات قدیمی نگاه میکنه محصولاتی که تیک خانه خورده اند را نمایش میده !

مثلا اگر 100 محصول در سایت وارد شده باشد و هر صد محصول تیک خانه خورده باشد همیشه محصول 1 تا 20 را نمایش میدهد ،

ولی من می خوام محصولات جدید رو نشون بده یعنی محصولات 80 تا 100 .

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوالتون ساده نیست ، چون جواب دادن به این سوال راهی طولانی داره و باید یکی بره اون ماژول رو دانلود و نصب کنه رو یه فروشگاه و ببینه چطوریه و بعد بیاد جواب شما رو بده که هیچ کسی اینکارو نمیکنه .

درستش اینه که لااقل یه آدرس سایت بدین که این ماژول روش نصبه ، بشه رفت دید چیه و چطوری کار میکنه و چه مشکلی داره .

ما در پرستاشاپ یک ماژول داریم به اسم محصولات پرطرفدار ، کار این ماژول اینه که از بین محصولاتی که تیک خانه دارند از بالا به پایین برحسب چیدمان نشون میده .

این ماژولی هم که لینک دادین کارش اینه آخرین محصولات و جدیدترین ها رو نشون بده به صورت اسلاید مانند ( جی کوئری ) اگر مشکلی داره باید لااقل یه آدرسی چیزی بدین تا بشه بررسی کرد ، در ضمن حتما این ماژول مدیریت و پیکربندی داره ، نگاه کنید و ببینید تو پیکربندیش چیا هست و نیست . شاید تو پیکربندی گزینه هایی داشته باشه .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...