رفتن به مطلب

درخواست فوری درگاه بانک ملت خراب شده

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

مدیران انجمن آدرس وب سرویس باتک ملت برای هاست های خارجی دوباره تغییر کرده و بعد از تماس با بانک اپراتور آن میگوید یک حرف* F * در آدرس وجود دارد که آن را پاک کنید درست می شود من هم ماژول را ادیت کردم اما درست نشد لطفا ماژول را درست کنیددددددددددددددددددددددددددددددد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام

مدیران انجمن آدرس وب سرویس باتک ملت برای هاست های خارجی دوباره تغییر کرده و بعد از تماس با بانک اپراتور آن میگوید یک حرف* F * در آدرس وجود دارد که آن را پاک کنید درست می شود من هم ماژول را ادیت کردم اما درست نشد لطفا ماژول را درست کنیددددددددددددددددددددددددددددددد

با سلام

برای سایت من هم درگاه ملت همین طور بود در پیکر بندی تیک وب سرویس جدید را برداشتم درست شد

لینک به دیدگاه

کاری که دوستان گفتن انجام بدین

تیک وب سرویس جدید رو بردارید

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

سلام آقا دانوش

از امروز درگاه بانک ملت بدون تیک وب سرویس جدید هم خطا میده . بنده بررسی امکان اتصال به وب سرویس را زدم و برای وب سرویس قدیم و جدید میزنه خیر. بی زحمت بررسی بفرمایید مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من یک هفته در گیر این موضوع بودم و متوجه شدم که مشکل از مخابرات ایران است که برای بعضی از کشور ها پورت 1443 و 443 از بیرون بسته اما بعد از یک هفته باز میکنه

اصلا نیازی به زدن یا برداشتن تیک وب سرویس جدید قدیم نیست فقط باید تو این مدت که پورت بسته است از درگاه پارسیان استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

با عرض سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن

از دیروز ساعت 18 مورخ 1393/06/24 درگاه های ملت و پارسیان قطع شده اند و با پیگیری هایی که انجام دادیم بخش فنی شاپرک به ما گفتند بعد از اینکه دکمه پرداخت زده میشه کال بک وری فای نمیده در نتیجه بانک هم تراکنش را کنسل و مبلغ را به حساب مشترک برمی گرداند

لطفا راهنمایی کنید کل خرید های ما زا دیروز کنسل شده

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...