رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت Jahan Pay برای پرستاشاپ ( 1.4 و 1.5 )

پست های پیشنهاد شده

بسیار از شما ممنون و سپاس گذارم امتحان و کار رو حتما انجام میدم ...

باز هم متشکرم

برای ماژول های پرداخت واحد اصلی ريال هست چون بانک ها با ريال کار می کنن، اگه فقط بخوایین از یه ارز استفاده کنین، مثل ريال، ماژول اینجوری قاطی می کنه!! من حواسم به عکس اول که گذاشتین نبود!! باید تومن و ريال باشه ولی تومن رو غیر فعال کن، تومن بشه 1 ریال 10 کد ایزو تومن هم مهم نیست ولی ریال باید 364 فکر کنم باشه، تومن هم بزن 365 اگه دیدی بازهم 10 برابر حساب می کنه مقدار تومن رو ریال رو عوض کن درست می شه، یعنی تومن 10 و ریال 1 ،

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من تومان رو هم به فروشگاه اضافه کردم وقتی با تومان خرید بشه درست کار میکنه اما اگر فروشگاه را در حالت ریال قرار بدیم باز یک صفر اضافه میکنه

در کل این ماژول میانه خوبی با ریال نداره و پیش فرض ماژول برای فروشگاه تومان هستش

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ شما جناب دانوش

پس کاری از دست بنده ساخته نیست ..

البته من طی تیکت این مشکل را به جهان پی منتقل کردم امیدوارم دستش کنند

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

سلام دوستان بعد از مدت ها درگاه اختصاصی ما اماده شده و api اختصاصی گرفتم ماژول رو نصب کردم تو قسمت پین api رو نوشتم و کد لوگو رو خالی گذاشتم هنگام تکمیل سفارش و اخرین مرحله پرداخت با جهان پی ارور زیر رو میده مشکل کجاست ؟

خطا : api مربوط به درگاه اختصاصی مستقیم است ، باید از وبسرویس جدید استفاده کنید !

ویرایش : با جهان پی صحبت کردم دلیل این ارور این هست که این ماژول مخصوص درگاه عادی هست برای درگاه اختصاصی یه سری کد داده به ما که گفتند باید طراحی بشه ماژول... ایا این ماژول توسط پرستا طراحی نمیشه ؟

post-101-14373020337214_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان من این ماژول رو نصب کردم و وقتی کاربر وارد سایت میشه و خرید میکنه هیچ مشکلی نداره ولی وقتی میخوای با کاربر مهمان پرداخت کنی برمیگرده قسمت تائید هویت

آدرس سایت : http://ujuz.ir

نام کاربری ( اگه لازم شد ) : [email protected]

رمز عبور : testtest

ممنون از دوستان اگه کمک کنن این رو درست کنم تا سایت رو بفرستم برای اینماد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...