رفتن به مطلب

مشکل در نمایش کلمات کلیدی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من وقتی می خوام برای محصولی کلمات کلیدی تعریف کنم به ترتیب اولویت تایپ می کنم و ذخیره می کنم اما بعد از ذخیره شدن وقتی بررسی می کنم میبینم اون کلمه کلیدی که در آخر هست اومده اول اونی که وسط بود رفته آخر و... ممکنه راهنماییم کنید تا بدونم ایراد از کجاست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلمات کلیدی طوری دسته بندی و بهش اولویت داده میشه که شما اون کلمه رو بیشترین استفاده دارید توی قسمت کلمات کلیدی محصولاتتون

مثلا شما توی محصولاتی که میخواهید بفروشید ویندوز xp هست ویندوز vista ویندوز 7 ویندوز 8 حالا توی قسمت کلمات کلیدی واسه همشون بنویسید ویندوز این کلمه اولویت پیدا میکنه چون توی بیشتر محصولاتتون استفاده شده اما اگه فقط بنویسید ویندوز 7 و محصولات دیگه هم اسم خود محصول رو بنویسید اولویتش توی کلمات کلیدی کمتر میشه

لینک به دیدگاه

ممنون درسته . آیا راهی هست که بشه جلوی اولویت بندی اتوماتیک پرستا رو گرفت ؟ چون محصولات من یه طوری هستن که اولویت کلمه کلیدی که اول بیاد یا آخر خیلی مهمه . محصولات هم طوری نیستن که بشه کلمات کلیدی ای که براشون نوشته میشه کاملا منحصر به فرد باشه

یه نمونه از این مشکل رو اینجا کپی می کنم تا بهتر متوجه بشین

کلمات کلیدی که تایپ کردم : کیف سامسونگ گالکسی note 3 ,کیف سامسونگ note 3 , کیف گوشی سامسونگ گالکسی note 3 ,کیف سامسونگ گلکسی note 3 ,کیف samsung galaxy note 3

کلمات کلیدی که بعد از ذخیره نشون داده می شن : کیف سامسونگ note

3, کیف سامسونگ گلکسی

note 3, کیف samsung galaxy

note 3, کیف سامسونگ گالکسی

note 3, کیف گوشی سامسونگ گالکسی note 3

لینک به دیدگاه

اهمیت نداره ترتیب اولویتی که در بخش مدیریت نشون میده به هیچ وجه مهم نیست و این بخش کاربری و سورس صفحه وب هست که به موتورهای جستجوگر ارائه میشه . اونی که اول دادین صد درصد تو سورس اونی خواهد بود که شما ابتدا تعیین کرده باشین .

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون . یک سوال دیگه دارم آیا محدودیتی برای تعداد کاراکتر های کلمات کلیدی ( قسمت پایین توضیحات کامل محصول ) وجود دارد ؟؟

لینک به دیدگاه

بله وجود داره ، نباید از 255 کاراکتر بیشتر باشه در کل . کلمات کلیدی زیادتر از این اهمیتی نداره و همون 5 تا 10 کلمه کفایت میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...