رفتن به مطلب

مشکل جدی در پرداخت به صورت مهمان

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید

من مدتیه با پرستا مشکل دارم. وقتی مشتری میاد پرداخت مهمان رو انتخاب می کنه اگه پرداخت درب منزل رو بزنه خریدش ثبت میشه اما اگه پرداخت آنلاین رو بزنه میپره رو صفحه کنترل هویت یا ورود به حساب کاربری. در حالی که فرد پرداخت مهمان رو انتخاب کرده و باید به درگاه بانک وصل بشه.

ماژول پرداخت آنلاینم هم مال بانک پاسیانه.

چیکار کنم؟

فرآیند سفارش هم روی 5 مرحله ای و هم پرداخت در یک صفحه گذاشتم درست نشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من انتظار ندارین که در انجمن یک فروشگاه ساز بیان و بگن که مثلا برین از یک فروشگاه ساز دیگه استفاده کنید . این سوال جاش اینجا نیست ، چون افرادی که اینجا هستند تخصصشون اکثرا در زمینه پرستاشاپ هست و بخوان هم نمیتونن شما رو راهنمایی کنن که مثلا کدوم فروشگاه ساز این امکانی که میخواین رو داره . انجمن هایی مثل شاپ کیپر این سوال رو بپرسین زودتر به نتیجه میرسین .

برای این هم راه حلی وجود نداره متاسفانه جز ماژول نویسی که اونم هزینه داره براتون .

لینک به دیدگاه

دوست من انتظار ندارین که در انجمن یک فروشگاه ساز بیان و بگن که مثلا برین از یک فروشگاه ساز دیگه استفاده کنید . این سوال جاش اینجا نیست ، چون افرادی که اینجا هستند تخصصشون اکثرا در زمینه پرستاشاپ هست و بخوان هم نمیتونن شما رو راهنمایی کنن که مثلا کدوم فروشگاه ساز این امکانی که میخواین رو داره . انجمن هایی مثل شاپ کیپر این سوال رو بپرسین زودتر به نتیجه میرسین .

برای این هم راه حلی وجود نداره متاسفانه جز ماژول نویسی که اونم هزینه داره براتون .

ممنون

موردی نداره. هزینش چقدر میشه؟

آقا بهمن یه نگاه با سایت من بندازید. بگید ترو تمیز کردن و تعویض قالب سایت چقد میشه هزینش؟

www.legalbooks.ir

این قالب ترمه کی میاد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...