رفتن به مطلب

حذف شدن ستون محصولات جدید

پست های پیشنهاد شده

باسلام و احترام

توی مدیریت داشتم تنظیمات رو چک میکردم. وقتی کارم تموم شد دیدم ستون محصولات جدید که در سمت چپ صفحه وجود داشت دیگه نیست

نیمدونم از کجا غیرفعال شده هرچی گشتم پیدا نکردم

لطفاً بگید که از کجا فعال میشه.

عکسشم پیوست کردم.

باتشکر از شماpost-4747-14373019392219_thumb.jpgpost-4747-14373019392219_thumb.jpg

post-4747-14373019394528_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ،

ماژول بخش محصولات جدید رو غیر فعال کردید و اون ماژولی هم که فعال کردید ماژول ویرایشگر متن صفحه اصلی هست .

باسلام و احترام

امکان داره نحوه فعال کردن این ماژول رو تصویری بگید.

باتشکر از شما

لینک به دیدگاه

تصویری ؟!!

به بخش ماژول ها برین / در کادر جستجویی که در اون صفحه هست عبارت new رو تایپ کنید تا ماژولش رو بیاره واستون . بعد روی بازنشانی کلیک کنید :) این دیگه تصویر نمیخواد و یه کار پیش پا افتادس .

لینک به دیدگاه

محصولات جدید وقتی نمایش داده میشه که محصول جدید وجود داشته باشه

Sent from my LT25i using Tapatalk

باسلام و احترام

من منظورم همون نمایش محصولات پیش فرض خودت پرستاشاپ بود من توی wamp که نصب کردم (قسمت محصولات جدید) دارمش ولی توی سایتم ندارمش اینم آدرس سایتم

http://kharidonlin.com

سپاس از پاسخگویی تون.

حالا اگه یه آموزش کلی از پنل (صفحه) مدیریت پرستاشاپ دارید معرفی کنید متشکر میشم.

باتشکر از شما

تصویری ؟!!

به بخش ماژول ها برین / در کادر جستجویی که در اون صفحه هست عبارت new رو تایپ کنید تا ماژولش رو بیاره واستون . بعد روی بازنشانی کلیک کنید :) این دیگه تصویر نمیخواد و یه کار پیش پا افتادس .

باسلام و احترام

آقا متشکر از راهنماییتون. منظورم از تصویری ینی با عکس باشه خو فک میکردم که مراحل مشکلی داره اما همون کاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی توی ظاهر سایت تغییری اعمال نشد اینم آدرس سایتم http://kharidonlin.com

من توی wamp پرستاشاپ رو نصب کردم اون قسمتی که توی سایتم نیس (قسمت محصولات جدید) ، توی سرور مجازی ومپ هست نمی دونم که توی تنظیمات مدیریت سایتم چیکار کردم که حذف شده. بازم تشکر میکنم که جواب دادین.

باتشکراز شما

لینک به دیدگاه

جوابتون داده شد دقت نمیکنید متاسفانه ، محصولات جدید عمر دارن ، اگه از 20 روز بیشتر باشه که تو سایت زده باشین دیگه جدید محسوب نمیشن . اگه میخواین عمرشون بیشتر باشه ، باید برین بخش تنظیمات/محصولات و در این صفحه تعداد روزهایی که محصول جدیدی تلقی میشه رو افزایش بدین . مثلا 100 روز .

لینک به دیدگاه

جوابتون داده شد دقت نمیکنید متاسفانه ، محصولات جدید عمر دارن ، اگه از 20 روز بیشتر باشه که تو سایت زده باشین دیگه جدید محسوب نمیشن . اگه میخواین عمرشون بیشتر باشه ، باید برین بخش تنظیمات/محصولات و در این صفحه تعداد روزهایی که محصول جدیدی تلقی میشه رو افزایش بدین . مثلا 100 روز .

آقا بهمن مرسی من واقعاً نمی دونستم که بعد 20 روز ........... .

الان درستش کردم با استفاده از راهنمایی شما

مرسی

باز سوالی داشتم مزاحمتون میشم

شبتون خوش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...