رفتن به مطلب

ویرایش ظاهری فاکتوری پی دی اف

mamati7500

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هر چی گشتم توی انجمن مطلبی که مد نظرم بود پیدا نکردم.

من میخوام ظاهر فاکتور فروشگاه به طور کامل تغییر کنه و به یه فاکتور خیلی شیک تبدیل بشه.

البته مشکل اعداد رو هم در فاکتور برطرف کنه.

کسی میتونه اینکارو برای من انجام بده؟ هزینه را اعلام کنه.

ممنون.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تغییر فاکتور خیلی زمان بر و وقت گیر هست. من یک بار انجام دادم و چون یک چیز اختصاصی بود به درد همه هم نمیخوره

برای مشکل اعداد یک راه حل پیدا شده. اون هم اینه که فایل های tpl مربوط به invoice رو از داخل پوشه pdf باز کنید و ویرایش کنید.

قبل از متغیرهای مربوط به اعداد یک فاصله بدید (space).

مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

تغییر فاکتور خیلی زمان بر و وقت گیر هست. من یک بار انجام دادم و چون یک چیز اختصاصی بود به درد همه هم نمیخوره

برای مشکل اعداد یک راه حل پیدا شده. اون هم اینه که فایل های tpl مربوط به invoice رو از داخل پوشه pdf باز کنید و ویرایش کنید.

قبل از متغیرهای مربوط به اعداد یک فاصله بدید (space).

مشکل حل میشه

ممنون از جوابتون. حالا اگه نتونستم درست کنم بازم مزاحم شما میشم.
لینک به دیدگاه

• 8 months later...

با سلام و عرض ادب

من از پرستا 1.6 استفاده میکنم. می خواستم شماره فاکتوری که به صورت پی دی اف برای مشتری صادر میشه به جای "حروف انگلیسی" به صورت عدد یا ترکیبی از حروف و عدد باشه. باید چه کار کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

دوستان در فاکتور نهایی pdfکه بدست مشتری میرسه امکان این که مشخصات یا ویژگی محصول هم چاپ بشه میسر هست؟در فاکتور فقط قیمت . تعداد میاد.

مثلا این که برای دریافت محصول به آدرس خاصی . در زمان مشخص مراجعه کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان در فاکتور نهایی pdfکه بدست مشتری میرسه امکان این که مشخصات یا ویژگی محصول هم چاپ بشه میسر هست؟در فاکتور فقط قیمت . تعداد میاد.

مثلا این که برای دریافت محصول به آدرس خاصی . در زمان مشخص مراجعه کنه و قید بشه در فاکتور

ممنون

کسی نظری نداره از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

برای تبدیل کد مرجع سفارش به عدد، نیاز به تغییرات پایه ای در پرستاشاپ هست و هزینه زیادی براتون خواهد داشت. در صورت نیاز از طریق بازارچه اقدام کنید.

البته کدهای رایگانی در سایتهای خارجی برای اینکار داده شده که ما توصیه نمیکنیم استفاده کنید چون هیچ نظارتی بر روی آنها وجود ندارد و فاقد پشتیبانی هم هستند.

در مورد چاپ ویژگی و یا مشخصات در فاکتور، امکان پذیر هست ولی همانطور که دانوش جان گفتند بسیاز زمان بر خواهد بود و طبیعتا باز هم هزینه زیادی خواهد داشت. در صوت نیاز از بازارچه درخواست بدید تا براورد هزینه و زمان بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...