رفتن به مطلب

تغییر عکس اسلایدر صفحه اصلی

mjafari27

پست های پیشنهاد شده

سلام

عکس های اسلایدر صفحه اصلی را چطور باید عوض کنم؟

buysa.ir

مسیر صفحه مدیریت/ماژولهای/ماژول

اسلايدر تصويري براي صفحه خانگي شما

سپس پیکربندی و کم زیاد کردن عکس و خصوصیات هر عکس

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از منوی ماژولها گزینه ماژولها را زدم ولی چنین ماژولی را ندارد

اگر منظورتان منوی مدیریت است که ان هم گزینه ماژول ندارد

من چک کردم هست

این مسیری را که رفتید درست چشمی ماژولهای را بررسی نمایید می بینید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

سلام ببخشید یه سوال داشتم یکم گیج شدم من قالب مالیاس رو از یه جایی خریدم که متاسفانه پیشتیبانیش جوابگو نیست که خدا ... حالا واسه قسمت اسلایدرش گیر کردم اگه ممکنه راهنمایی کنید .میخوام عکس اسلایدر های صفحه اصلی و اسلایدر یک تا سه رو عوض کنم اما وقتی تو قسمت ماژول ها ماژول اسلایدر یک تا سه رو میارم و پیکربندی رو میزنم فقط تنظیماتش میاد و مثل قالب دیفالت پاینش امکان اپلود عکس نیست حالا میخوام بپرسم جای دیگه ای هستش که اون عکسا اونجا پیاده شده باشه ؟ از کجا عکس ها رو وارد کنم؟

و سوال دومم ماژولی میخوام که مثلا مثل دیجی کالا زیر اسلایدرش منو کشویی باشه و اینکه تو هر صفحه بشه گذاشتش و خاصه اون صفحه اسلاید محصولات همون صفحه رو گذاشت .اگه نیستش چقدر هزینه برمیداره برام نوشته بشه .ممنون

عکس از قسمت پیکر بندی نیز به پرسش ضمیمه شد. پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم :)

post-13508-0-37180600-1487786307_thumb.jpg

post-13508-0-28890800-1487786321_thumb.jpg

post-13508-0-60620400-1487786330_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قالب رو احتمالا از جایی خریدید که قالب هاشون بدون لایسنس و بدون کپی رایت هستند. طبق قوانین انجمن هیچ گونه خدماتی به افراد ناقض کپی رایت ارائه نمیشه

لینک به دیدگاه

یعنی قالب شما از همون داخل ماژول اسلایدر صفحه اصلی میشه عکس اسلایدر رو عوض کرد ؟ 

سوال دومم رو جواب ندادید.

ببخشید اینو میگم اما انجمنتون زیاد قادر به راهنمایی نیست من اکثر پاسخ هاتون رو که نگاه کردم بیشتر برای درامد زایی بوده تا راهنمایی

بازم ممنون خودم به جوری حلش میکنم

لینک به دیدگاه

انجمن محل تبادل تجربیات و بحث بین کاربران است نه پاسخگویی مدیران. در بعضی موارد ناقض کپی رایت یا خارج از چارچوب قوانین انجمن تذکر میدیم و چیز خارج از منطقی نیست

و اما در مورد سوال دومتون، باید بگردید شاید نمونه خارجی برای خرید باشه اگه نه تیکت بذارید تا تیم ماژول نویسیمون براتون برآورد هزینه کنند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...