رفتن به مطلب

سوال در مورد ویرایش صفحات خاص سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

می خواستم ببینم امکانش هست چندین کد HTML رو به صفحات خاصی از فروشگاه که مورد نظر ماست اضافه کنیم؟ منظورم از صفحات خاص مثلا صفحه ی اصلی مربوط به یک شاخص. چطور می تونم توی این شاخه کد HTML اضافه کنم؟ ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای این کار باید با فایل های tpl پرستا شاپ آشنا باشید تا بدونید در کجا و چطور باید اون کد رو وارد کنید

در کل باید در فایل های tpl قالبتون بذارید کدها رو. البته پیشنهاد میکنم قبل از این کار روی لوکال تست کنید چون ممکنه اون صفحه خاص از فروشگاهتون دیگه بالا نیاد و یا سفید بیاد بالا

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگر برای تمام شاخه ها اعمال میشه فایل های قالب رو ویرایش کنید

در غیر این صورت باید با ماژول با اندکی عبارت شرطی انجام بدید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

این فایل های tpl کجا قرار دارند؟ یعنی به واسطه ی اون ها به کدهای HTML هر صفحه دسترسی دارم و می توانم اونها رو ویرایش کنم؟

دانوش جان در مورد ماژول کمی بیشتر توضیح می دی؟

لینک به دیدگاه

فکر می کنم منظور من رو متوجه نشدید. ببینید آدرس سایت من اینه : www.elshop.ir . حالا من می خوام کدهای HTML مربوط به شاخه ی کنترل رو تغییر بدم. آدرس صفحش اینه : http://elshop.ir/category.php?id_category=5.

چطور می تونم کدهای HTML مخصوص این صفحه رو ویرایش کنم؟

اون فایل های TPL که گفتین موارد کلی سایته. آیا ماژولی برای انجام این کار وجود داره؟

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من ، ماژولی برای ویرایش قالب وجود نداره . برای ویرایش قالب باید با فایل های TPL کار کنید ، هر شاخه یا دسته بندی هم که کد جدا نداره و همشون از یک فایل تی پی ال هستند . پس نمیتونید برای یک شاخه خاص ویرایشی انجام بدین مگر اینکه در کد نویسی و برنامه نویسی پرستاشاپ در سطح متوسطی باشین . در کل چیزی که میخواین با اون روشی که تو ذهنتون دارین قابل انجام نیست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...