رفتن به مطلب

قالب زیبای زندگی سبز و خاکستری

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز پرستاشاپی :D

بالاخره پس از مدتهای مدید تلاش و کار روی یه قالب حرفه ای ، امروز براتون یه سورپرایز دارم و اونم قالب فوق حرفه ای green & gray life هستش .

برای طراحی این قالب مدت زمان زیادی صرف شده و به جرات میتونم بگم زیباترین و حرفه ای ترین قالب فارسی طراحی شده برای پرستاشاپ تا این لحظه میباشد. :)

ویژگی های قالب Green & Gray Life :

- کد نویسی قالب براساس استاندارد جدید پرستاشاپ ، سازگار با نسخه های 1.4 به بالا

- سرعت لود بسیار بالا با استفاده از به حداقل رساندن استفاده از تصاویر با استفده از شیوه نوین برنامه نویسی و استاندارد CSS3

- بهینه سازی شده اختصاصی برای موتورهای جستجوگر گوگل و یاهو با استفاده از فاکتورهای Page Speed و Yslow

- سبد خرید جدید و هوشمند فول داینامیک و ایجکس با قابلیت باز و بسته شدن اتوماتیک برای استفاده از کمترین فضا در فروشگاه

- گرافیک اختصاصی و چشم نواز براساس روانشناسی رنگ ها و تلفیق هوشمندانه رنگ سبز و خاکستری به خوبی با کاربر ارتباط برقرار میکند

- هدر و لوگوی کاملا اختصاصی با ارائه فایلهای سورس و PSD فتوشاپ که به راحتی میتوانید لوگوی سایت خود را به زیبایی طراحی کنید

- دارار بودن فوتر زیبا هماهنگ با زمینه و کل قالب به همراه آیکونهای شبکه های اجتماعی با دکمه های زیبا و نشان سازگاری با مرورگرها

- طراحی جدید مودال باکس و جایگزینی آن با نسخه قدیمی ( لود شدن عکس بزرگ در صفحه محصول ) با افکتی جدید و منحصر به فرد

- طراحی اختصاصی و کاملا هنری صفحه حساب کاربری من با آیکون های زیبا و افکت FADE با رفتن ماوس روی آنها

- طراحی کیف خرید یا همان SHOPPING BAG با رنگ سبز ملایم در سمت راست هدر که نقش عمده ای در زیبایی قالب ایفا میکند

توجه : به دلیل استفاده از تکنولوژی css3 و جدیدترین متدهای طراحی ، برای مشاهده امکانات کامل قالب از مرورگرهای زیر استفاده نمایید:

فایرفاکس 7 به بالا

گوگل کروم 13 به بالا

اپرا 11 به بالا

مرورگری که تمامی امکانات قالب را به خوبی نمایش میدهد مرورگر فایرفاکس نسخه 8 میباشد .

دوستانی که علاقه مند به خرید این قالب میباشند از طریق فروشگاه انجمن به آدرس زیر میتوانند اقدام نماییند :

http://bazaar.presta-shop.ir/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله قالب به شکل خیلی موثر و مفیدی میتونه تو سئو سایت شما تاثیرگذار باشه . عدم استفاده زیاد از جاوا اسکریپت ، عدم استفاده زیاد از صفحات و کدهای داینامیک و عدم استفاده از عکس های کوچک و زیاد در صفحه میتونه تا 20 رتبه شما رو تو گوگل بالا ببره . اینو خود گوگل میگه من نمیگم . خود گوگل ابزاری به اسم page speed داره که تو وبمستر تولز میتونید اطلاعات مفیدی در این رابطه دست بیارید.

لینک به دیدگاه

حرف‌ةای بهمن عزیز رو تأیید میکنم. قالب در سئو تأثیر داره. ببینید برای یک سایت مثل یک فروشگاه که بازدید کننده شاید یک بار یا دو بار به سایت شما سر میزنه قالب یکی از فاکتورهای مهمه و شاید بیننده از دیدن سایت صرف نظر کنه.

قالب سایت ما دوتا قالب زیبا و جذابیه و به نظر من برای کار و حرفه ای که فعالیت میکنه مناسبه اما سنگینی قالب رو به راحتی احساس می کنید. طراح میتونه از ابزارهایی برای سبک کردن قالب استفاده کنه و قدری از زیبایی رو فدای اهداف دیگه کنه.

در مورد سایت‌هایی که مشابه زیاد دارند این عامل خیلی مهمه و اگر مشتری که معمولا کم صبر هست سرعت سایت شما رو پایین ببینه میره یک فروشگاه دیگه.

به هر حال طراحی قالب یک کار مهندسی هست و یک طراح خوب همیشه مقالات و مطالب زیادی برای طراحی یک قالب مطالعه میکنه.

لینک به دیدگاه

قالب زیبایی شده، به نظر من زیبایی اش تا حد زیادی مدیون سادگیشه.

قسمت سبد خریدش که واقعا عالیه (البته از رو عکس)

نمونه سایتی هم که گذاشتین خوب دیزاین شده و بخصوص قسمت هدرش به نظرم درعین سادگی خیلی شیکه

امیدوارم همچنان به کارتون ادامه بدین و موفق باشین

درضمن ممنون میشم اگه ماژول "ورود/ خوش آمدید" که بالای سایتتونه رو معرفی کنید. یا اگه ویرایش کردین و براتون ممکنه لینک بدین

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان :heart:

بهمن جون دمت گرم عالیه واقعا کارت حرف نداره قالب قشنگی شده

اگه یه تغییر کوچیک بدی به نظرم عالیه قسمتهای درباره ما یا پرداخت انلاین و همچنین جاهایی که شبیه به این هستند قسمت نوشته ها داخل یه کادری یا چیزی باشه خوبه در این حالت اصلا قالبت خوب به نظر نمی رسه متاسفانه اغلب طراحهای خارجی هم این قسمت رو فراموش می کنند و همین طور ساده رها می کنند که در نوع خودش یه عیب محسوب می شه.

گفتی از لحاظ امنیتی کل قالب قرار داده نشده خیلی جالب بود :D

بیشتر تاکید من در انجمن از ریپ قالب همین بود که اجازه داده نشه قالب ها ریپ بشه چه ایرانی چه خارجی فروشگاه مثل وبلاگ و بقیه سیستم ها نیست که بیای هی از قالب این ریپ بزنی یا از قالب اون کسانی که واقعا قصد راه اندازی فروشگاه دارند باید هزینه کنند همین طوری نمی شه (البته هزینه بجا و فروشنده هم انصاف داشته باشه ) :D

اگر قالبها ریپ بشه طراح قالب و خریدار ضررش رو خواهد کشید (خودم بشخصه ندیدم قالبهای خارجی نمونه ریپ شدش کسی بفروشه فقط اینجا هست که باعثش هم خودمون هستیم نه کسی دیگه ) :s

متاسفانه گوشه شنوا نیست :@

منتظر قالبهای بعدیت هم هستیم :P

موفق باشید :heart:

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

کلیه نسخه های 1.4 این قالب ( نسخه های حرفه ای ) به مناسبت انتشار نسخه 1.5.4 پارسی از امروز به بعد رایگان میباشد . دوستانی که نسخه 1.4 دارن میتونن به رایگان از این قالب ها استفاده کنن و خوش باشن :

نسخه دو ستونه : 20 تومن بود

http://bazaar.presta-shop.ir/persian-templates/48-green-gray-life.html

نسخه سه ستونه : 30 تومن بود

http://bazaar.presta-shop.ir/persian-templates/114-green-gray-life.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...