رفتن به مطلب

مشکل با settings.inc.php

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه اساتید

امروز که تلاش کردم به جمع کاربران این سیستم اضافه بشم موقع نصب به یه مشکلی برخوردم هر چی تو فروم فارسی گشتم چیزی پیدا نکردم ولی تو فروم اصلی سازنده یه تاپیک پیدا کردم

لینک مشکل و پاسخ

ولی من تمام کارهایی رو که گفته بود رو انجام دادم باز هم درست نشد و جالب این که بعد از چند بار رفرش کردن صفحه گیر کرد و دیگه نه جلو می ره نه عقب که در نوع خودش جالبه.

دوستان و با تجربه ها اگه کمک کنن ممنون می شم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو لینکی که گذشتم مشکل کاملا توضیح داده شده بود!!

Can't create settings file, if /config/settings.inc.php exists, please give the public write permissions to this file, otherwise please create a file named settings.inc.php in config directory.

نمی توان فایل settings را ساخت .اگر / config/settings.inc.php موجود است لطفا دسترسی نوشتاری را فعال نمایید در صورت عدم وجود لطفا فایل با نام settings.inc.php را در پوشه config ایجاد کنید.

خوب این دقیقا چیزی هستش که پیغام می ده و من تو لینک بالا تو فروم سازنده اصلی پیدا کردم .

تو جواب نوشته بود که اگر نیستش بساز و اگر ساختی کل پوشه config رو دسترسی نوشتن بهش بده و مشکل حل می شه

این مشکل تو مرحله سوم نصب تو قسمت پیکربندی سیستم به وجود میاد و بعد از اینکه چند باری تلاش کردم الان نه جلو می ره نه عقب

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما برو رو هاستت پوشه config یه نگاهی بنداز ببین فایل setting.inc.php اگه هست کلا پاکش کن و عملیات نصب رو دوباره شروع کن . اگه این فایل اونجا باشه عملیات نصب پیش نمیره . این قایل تو عملیات نصب خودش اتوماتیک ایجاد میشه . ضمنا قبل از شروع نصب دیتابیس جدید بساز

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من فایل setting.inc.php که خودم ساخته بودم رو حذف کردم و کلا دیتابیس رو هم پاک کردم و از اول دیتابیس جدید ساختم

این بار پیغام خطا نداد ولی به صفحه بعد هم نرفت!!

لینک به دیدگاه

یک بار فایل ها رو پاک کنید همین طور دیتا بیس رو و از اول اکسترکت کنید و مراحل نصب رو ادامه بدید

احتمالا مشکلتون حل خواهد شد

موفق باشید

یک بار فایل هارو پاک کنید یعنی کلا 25 مگابایتی که آپلود کردم رو از اول آپلود کنم؟

لینک به دیدگاه

یک بار فایل ها رو پاک کنید همین طور دیتا بیس رو و از اول اکسترکت کنید و مراحل نصب رو ادامه بدید

احتمالا مشکلتون حل خواهد شد

موفق باشید

یک بار فایل هارو پاک کنید یعنی کلا 25 مگابایتی که آپلود کردم رو از اول آپلود کنم؟

نه دوست عزیزم فایل زیپش رو که پاک نکنید. تمامی فایل ها و فولدرها رو پاک کنید و از روی فایل زیپ دوباره اکسترکت کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

متوجه شدم

ولی مسئله این هستش که من فایل ها رو آن زیپ کردم بعد با استفاده از Cute FTP آپلود کردم

بنا بر این الان باید همه فایل ها و پوشه ها رو پاک کنم وکل 25 مگابایت رو از اول آپ کنم تازه اونم به شرطی که درست بشه یا نشه!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه ای قابلیت رو داری که از سرور به سرور فایل بکشی ، می تونی از

cron jobs

استفاده کنی

دستور زیر

رو وارد کن

"wget "http://presta-shop.ir/downloads/prestashop_1.4.4.1_persian_v2.1.zip

لینک به دیدگاه

دوستان حالا این مورد که پیش اومد ولی من پیشنهاد می کنم همیشه فایل زیپ شده رو آپلود کنید و سپس روی هاستتون اکسترکت کنید فایل رو. زیاد پیشنهاد نمی کنم که اول فایل ها رو خارج کنید بعد اون ها رو آپلود کنید چون تعداد فایل ها زیاده و احتمال خطا بالاست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...