رفتن به مطلب

سبد خريد

پست های پیشنهاد شده

چون موجودی کالاهای شما صفر هستش واسه همین . از ویرایش محصول موجودی رو افزایش بدید

یا شاید هم حالت کاتالوگ یا نمایشگاهی فعاله که از تنظیمات که از تنظیمات مدیریت میتونید درستش کنید

عکس بالایی رو هم از ماژول ویرایشگر متن صفحه اصلی درستش کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موجودی کالا تو صفحه ویرایش هر محصوله. مثلا روی ویرایش یک محصولت کلیک کن تا صفحه ویرایش باز بشه . اون وسط ها یه گزینه هست به اسم موجودی بالاتر از کادر توضیحات کوتاه از اونجا تعداد موجودری رو افزایش بدین و بعد ذخیره کنید

لینک به دیدگاه

پرداخت توسط ماژول های پرداخت کنترل میشه. شما با هر بانکی که قرارداد ببندید میتونید ماژول بانک مربوطه رو دانلود کنید و یا میتونید از زرین پال استفاده کنید که رایگان هست و نیازی به بستن قرارداد نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مدیریت -> ماژول ها -> ماژول های بخش کاربری -> ماژول "ویرایشگر متن صفحه اصلی" -> پیکربندی

اونجا می تونید عکس مورد نظرتون رو وارد کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تعداد کالا در هر ردیف: باید از پیکر بندی ماژول "محصولات پرطرفدار" که در قسمت ماژول های بخش کاربریه تغییر داده بشه

سایز تصویر: باید کمی تغییر در فایل های ماژول مربوطه بدید که مربوط به کدنویسی میشه. اگه می تونید این کار رو انجام بدید بگید تا بهتون بگم چیکار کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

امروز که وقت نمی کنم. شما اطلاعات پنل مدیریت و هاستتون رو برای من پیام خصوصی بفرستید همینطور سایز عکسی که می خواین + خود عکس من انشاءالله فردا براتون حلش می کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سایز تصاویر هم از بخش تنظیمات قابل انجامه. تنظیمات - تصاویر.

بعد از انجام باید ایجاد دوباره تصاویر بندانگشتی رو بزنید

حذف تصاویر موجود هم علامت خورده باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...