رفتن به مطلب

ماژول نمایش تب ویدئو محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

با یه ماژول دیگه در خدمتتون هستیم اسمش همینطور که از نام تاپیک مشخص هست " ماژول نمایش تب ویدئو محصولات " نام داره . با استفاده از این ماژول شما میتونید برای محصولات فروشگاهتون ویدئو قرار بدید .

post-2934-14373019540704_thumb.jpg

مثلا یک فیلمی از محصول شما در آپارات یا یوتوب قرار داره و شما میخواهید این فیلم رو در یک نیو تب در صفحه محصولتون نمایش داده بشه ، کافیه کد اون ویدئو رو در قسمت ماژول قسمت قرار دادن کد وارد کنید و ذخیره کنید سپس با رفتن به صفحه محصول میبینید که یک تب جدید اضافه شده و وقتی روی تب کلیک کنید اون فیلم نمایش داده میشه !

post-2934-14373019541877_thumb.jpg

[align=right]موفق باشید

[/align]

productvideos.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لینک هایی که از تو یوتیوب در داخل این ماژول قرار داده میشن طبیعتا بخاطر فیلترینگ نمایش داده نمیشن، راهی هست که بشه لینکها رو طوری تغییر داد که فیلمهای یوتیوب رو بدون فیلترشکن نشون بده؟

ممنون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قطعا این امکان وجود نداره که لینک های یوتوب رو بدون ف ی ل ت ر بتونید تماشا کنید ، بهتر هست از سرویس آپارات استفاده کنید تا همه بتونند اون فیلم رو ببینند چه اون هایی که ف ی ل ت ر شکن دارند چه اونایی که ندارند !!! :)

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 2 months later...

البته می دونم این پست قدیمی است .

این کد بر اساس سیستم اپارات امتحان کردم . خیی خوب جواب میده ولی وقتی کد میزارم ، قالب نمایشی ، در قسمت راست نمایش میده . راهی است که حالت نمایشی در قسمت وسط نمایش بده ؟

http://upload7.ir/imgs/2014-09/73186401983654402703.png

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام ببخشید این تاپیک قدیمی رو بالا اوردم

من از این ماژول در پرستا 1.6 استفاده کردم و جواب داده و کاملا سازگار هست

فقط نمیدونم این کد رو که برای نمایش در وسط صفحه است رو کجا باید قرار بدم ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

با سلام و سپاس

من میخام از روی سرور خودم ویدئو برای محصولاتم بزارم

از دوستان کسی کد قرار دادن ویدئو از روی سرور رو داره که سازگار با این ماژول باشه و فرمت flv هم پشتیبانی کنه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...